Inhaliatorius

Inhaliatorius pravers ir mažam, ir dideliam kosuliui

Sveikata Vaistai

Inhaliatorius gali pagelbėti, jei  Jūs kenčiate nuo chroniškų kvėpavimo takų ligų, tokių kaip astma, plaučių uždegimas ar bronchitas, sinusitas, laringitas, faringitas, alergija ar padidėjęs jautrumas oro ir aplinkos teršalams. Jei Jums sunku  kvėpuoti, kvėpavimo problemos  gali sukelti  rimtų sveikatos komplikacijų. Inhaliatorius palengvins negalavimus, atsiradusius sergant kvėpavimo organų ligomis, kurių metu būna klampaus sekreto. Su inhaliatoriumi galima naudoti įvairius gydytojo paskirtus vaistus, eterinius aliejus, negazuotą mineralinį vandenį, druskos tirpalą, augalinius ekstraktus.

Inhaliatorius turi būti patogus ir lengvai naudojamas, kompaktiško dydžio, su dideliu inhaliacijos greičiu ir efektyviu apatinių kvėpavimo takų ligų gydymu, tinkamas naudoti bet kurio amžiaus asmenims. Inhaliuojant trumpas inhaliacinio gydymo laikas, efektyvus vaistų pernešimas į plaučius, pasiekiamos net giliausios jų vietos. Dėka pažangiausios technologijos, vaistai iš inhaliatoriaus yra išpurškiami mažiausiomis dalelėmis, kurios labai efektyviai pasiekia tiek viršutinius, tiek apatinius kvėpavimo takus. Dalelių dydis sudaro galimybę giliai nusėsti kvėpavimo trakte. Į Jūsų plaučius pateks daugiau vaistinės medžiagos, mažiau vaisto pateks į aplinką. Taisyklingai naudojant inhaliatorius, didesnė įkvėptų vaistų dalis patenka į bronchus ir sukelia norimą gydomąjį efektą, o nenaudinga vaistų dalis, kuri nusėda burnoje ir ryklėje, sumažėja. Nepaisant didelės įvairovės, visų inhaliatorių efektyvumas yra panašus, jei jie naudojami taisyklingai. Sukurta savita inhaliatorių technologija leidžia naudoti bet kokius vaistus, kurie dažniausiai yra naudojami profesionaliose klinikose. Inhaliatoriai pasižymi paprasta vieno mygtuko operacija ir kuo mažesniu triukšmo lygiu (mažiau negu 45 decibelai). Inhaliatoriai turėtų būti higieniški, lengvai valomi. Net ir taisyklingai įkvepiant iš inhaliatoriaus, dalis vaistų nusėda burnoje bei ryklėje ir sukelia nepageidaujamus poveikius (tokius kaip balso kimimas, grybelio kaupimasis, sisteminis poveikis). Norint pašalinti šią nenaudingą vaisto dalį, rekomenduojama išskalauti burną vandeniu ir jį išspjauti.

Prekyboje galima įsigyti inhaliatorių, skirtų inhaliuoti kūdikiams ir vaikams (su minkšta kauke). Atkreipkite dėmesį, ar komplektacijoje yra nosies ertmės plovimo antgalis. Dėl nudegimo rizikos vaikų inhaliavimo metu negalima palikti be priežiūros. Dažniausiai sunku prikalbinti vaiką šiai procedūrai, tačiau įsigijus žaismingų formų, vaikiškų inhaliatorių su specialiomis jiems pritaikytomis kaukėmis, procedūra būtų daug lengvesnė. Svarbu, kad inhaliatorius būtų toks, kad nereikėtų daug vaiką mokyti kvėpuoti, nebūtų reikalinga kvėpavimo koordinacija.

Dažnas pageidautų, kad šis prietaisas būtų ir kuo lengvesnis (yra net kišeninių variantų), didesni parduodami su specialiu krepšiu. Įsigydami atkreipkite dėmesį, kad būtų kuo ilgesnė gaminio garantija.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *