IKEA Baldai

Puoškite namus „Ikea“ baldais

Baldai

„Ikea“, neseniai įžengusi į Lietuvos rinką,  iš kitų baldų pardavėjų išsiskiria dizainu ir nedidelėmis kainomis. Skandinavišku praktiškumu ir geru skoniu pasižyminti bendrovė naujoviškai pažvelgė ne tik į kokybės ir kainos santykį, bet ir į logistiką, pakuotes, instrukcijas.

Ikea“ istorija prasidėjo 1943 m. mažame Švedijos kaimelyje Agunaryde, kai jos įkūrėjui Ingvarui Kampradui buvo septyniolika metų. Paprastų, darbščių ir suvokiančių savo darbo svarbą žmonių dėka per septynis dešimtmečius iš nedidelės pašiūrės pietinėje Švedijos dalyje „Ikea“ išaugo į vieną didžiausių baldų pardavėjų pasaulyje. Šiandien 44 šalyse „Ikea“ dirba daugiau nei 154 tūkst. darbuotojų. Didžiausia pasaulyje „Ikea“ parduotuvė įsikūrusi Stokholme, kurios dydis – 55 tūkst. kv. m. Lietuva yra penktoje vietoje tarp didžiausių „Ikea“ gaminių tiekėjų pasaulyje ir pirmoje vietoje pagal pagamintų baldų skaičių, tenkantį vienam šalies gyventojui. 

Išskirtinė švediška kokybė, geros kainos ir originalumas išgarsino „Ikea“  baldus visame pasaulyje. „Ikea“  siūlo platų asortimentą patogių ir funkcionalių prekių namams kuo žemesnėmis kainomis, kad jas galėtų įsigyti kuo daugiau žmonių. Mažos kainos yra „Ikea“ vizijos, verslo idėjos ir koncepcijos kertinis akmuo. Švedų gyvenimo būdas siejamas su sumanumu, praktiškumu ir sveika gyvensena, o  „Ikea“ prekių asortimentas atspindi šiuos švedų gyvenimo būdo bruožus. Švediškų namų interjero stilių galima apibūdinti gamtos sąvokomis – daug šviesos ir gaivaus oro, kartu viskas santūru ir paprasta. Gaiva, natūralumas ir laisvė perteikiami spalvomis, medžiagomis bei kuriamomis erdvėmis: šviesi mediena, natūralūs audiniai ir neapdoroti paviršiai. „Ikea“ prekių asortimentas įvairus keliais aspektais: funkcija, stilius ir dermė. Ikea baldai pasižymi ne tik stilingumu, tačiau ir puikia kokybe, bei pigiomis kainomis, kurios vilioja pirkėjus. „Ikea“ parduotuvės taip pat garsėja originaliais sprendimais: vietoj didelių atvirų prekybos salių klientai per parduotuvę keliauja kaip per muziejaus ekspoziciją, sekdami ant grindų nupieštomis rodyklėmis.

Nors kol kas Lietuvoje veikia vienintelis „Ikea“ prekybos centras Vilniuje, tačiau nebūtina tik dėl šių išskirtinių prekių važiuoti per visą mūsų šalį, o tuo labiau – į Švediją. Žinant, jog lietuviai itin pamėgo savitą „Ikea“ baldų bei įvairiausių interjero detalių stilių, pasirūpinta jų pristatymu į bet kurį Lietuvos miestą. Internete http://www.e-express.lt/ užsisakę „Ikea“ baldus sutaupysite laiko, pinigų, degalų ir jėgų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *