Kaip apšiltinti sienas?

Uncategorized

Pastaruoju metu žmonėms nepakanka natūralių ir ekologiškai švarių medžiagų, produktų ir kitų dalykų. Daugelis pirkėjų šiandien teikia pirmenybę namam, kurie yra gaminami naudojant natūralias medžiagas. Pilnai suprantami visi privataus namo privalumai, kai namai yra pastatyti naudojant ąžuolą, tačiau jokiu būdu nereikia pamiršti ir apie tai, kad medinio namo šiltinimas reikalauja ypatingo santykio. Mediniai namai gali būti apšildomi naudojant ekovatą tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus. Nors nėra pašalinami ir abu variantai vienu metu. Vienas iš efektyviausių yra laikomas išorinis šiltinimas, o vidinis sumažina namo vidaus erdvę. kaip apšiltinti sienas ekovata iš išorės arba vidaus? Prieš tai, kai bus pradedamas šiltinimas ekovata yra  būtina nustatyti kokia bus montavimo rūšis. Namas, kuris yra pastatytas naudojant rąstus geriau turėtų būti apšildomas iš vidaus, kadangi tokiu atveju išorinės sienos džiugins savo natūralia išvaizda. Be to, kai rąstas yra apšildomas iš vidaus yra pažeidžiamas natūralus drėgmės išgaravimas ir atitinkamai atsiranda kondensatas tarp šiltinimo medžiagos ir sienos. Todėl iš vidaus atliekamas sienų šiltinimas turi tam tikrus trūkumus. Išorinis sienų šiltinimas siūlo tolygiai paskirstyti šilumą pagal visą sienos paviršių. Tinkamai sumontuota šilumą izoliuojanti medžiaga neleidžia išgaruoti vandeniui iš patalpos vidaus, yra užtikrinamas normalus drėgmės režimas. Dažniausiai iš išorės yra montuojamos lengvos ir kvėpuojančios medžiagos. Kad siena, kuri apšildyta iš vidaus visada išsaugotu savo šilumos izoliacijos savybes yra būtina patikimai apsaugoti šilumą izoliuojančias medžiagas nuo sniego ir lietaus. Kalbant apie neigiamą pusę, tokiu atveju ji taip pat yra.

Namo šiltinimo procesas tai yra pakankamai sudėtingas darbas, kuris reikalauja ne tik estetinio įgyvendinimo, tačiau taip pat turi būti tinkamai pasirenkamos medžiagos. Geriau šį nelengvą darbą patikėti profesionalams, tačiau yra galimybė su viskuo susitvarkyti savarankiškai. Jei sienos yra padarytos naudojant medieną, dažniausiai, yra naudojama ekovata. Ši medžiaga, kuri naudojama šiltinimui yra apibūdinama aukštais šilumos išlaikymo koeficientais. Visų pirma, jums reikia žinoti kokias medžiagas naudojant bus statomas namas. Kaip taisyklė, šiais laikais yra  populiarūs nebrangūs ir labai šilti blokiniai namai, kurie gali atitikti visus šiuolaikinio žmogaus reikalavimus. Būtinai turi būti atliekama išorinė apdaila, kuri leis ne tik dekoruoti savo namą, tačiau taip pat jį padarys šiltesniu. Pavyzdžiui, kai namas apšildomas naudojant ekovatą turi būti atliekamas etapais. Kaip apšiltinti sienas ekovata ? Tai reiškia, kad ekovata turi būti padengiama etapais, tada, kai išorinė namo dalis bus su daline apdaila.

Ekovata yra pateikiama specialiuose hermetiškose pakuotėse ir pradžioje ji turi būti išpakuojama. Vėliau su specialios įrangos pagalba yra pakraunama ekovata, naudojamas įpurškimo metodas su aukštu spaudimu, yra apšildomas paviršius. Reikia paminėti, jei jūs ketinate apšildyti horizontalų namo paviršių, pavyzdžiui grindis savo namuose tokiu atveju jums reikia panaudoti sauso įpurškimo technologiją. Tai gali būti aktualu jei jūsų namuose yra naudojamos medinės grindys. Taip pat ekovata gali būti naudojama stogo šiltinimui, bei naudojama sauso montavimo technologija. Tokiu atveju reikia, kad suputotu ekovata, kad jos storis būtų lygus 20 centimetrų. Tam, kad jūs būtumėte apsaugoti nuo netikėto medžiagos patekimo į akis specialistai rekomenduoja uždėti pirštines. Tuo pat metu šis šiltinimo būdas yra visiškai saugus žmogui ir yra labai lengvai sumontuojamas. Reikia žinoti kaip apšiltinti sienas ekovata, kadangi nuo to priklauso kaip bus atliekamas šiltinimo procesas, bei visi kiti technologiniai procesai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *