Kas yra rebefingas?

Sveikata

rebefingasKuo naudingas kvėpavimas?

Kartais nė nepastebime, kai mums ima ir užgniaužią kvapą, ar nejučia imame mažiau savimi pasitikėti. Pradedame svarstyti, kas ne taip? Kas pasikeitė? Ko mums trūksta? Kartais atsakymą rasti sunku, o kartais iš ties lengva, tereikia pabandyti, jo ieškoti. Tai kas gali Jums padėti yra ne kas kita, o rebefingas. Taisyklingo kvėpavimo pamokos kartu su instruktoriumi gali padėti išvalyti mintis ir įkvėpti sielą naujiems darbams.

Kas yra rebefingas?

Gal būt iš ties ne dažnam teko išgirsti apie šį kvėpavimo būdą, apie jo galimybes ir teigiamą poveikį. Šis sąmoningai atliekamas kvėpavimas turi galios, tad veikia kiekvieną, kuris yra jį išbandęs. Rebefingas, dar kitaip žmonių  vadinamas sąmoningu kvėpavimu nėra naujas mokymas. Jis turi savo istoriją ir yra perduodamas iš kartos į kartą. Rebefingas gali būti (ir yra) atliekamas tiek sausumoje, tiek vandenyje. Kiekvienas šių būdų turi savo paskirtį ir savo prasmę. Šis kvėpavimas padeda žmogui atsipalaiduoti, nusiraminti ar tiesiog jaustis gerai. Mokintis sąmoningai kvėpuoti gali bet kuris norintis.

Kuom šis kvėpavimas ypatingas?

Šis kvėpavimo būdas yra ypatingas tuom, jog visiškai “išvalo” kūną, sielą ir mintis. Taip pat jis svarbus ir reikšmingas dar ir tuo, jog:

  1. Visų pirmą, šis būdas gydo,
  2. Atpalaiduoja kūną ir mintis,
  3. Atgaivina protą,
  4. “Išplauna” sielą,
  5. Pradedama labiau pasitikėti savimi, savo jėgomis,
  6. Mintys, mąstymas įgauna naują “jėgą”,
  7. Pradeda atsiskleisti talentai,
  8. Padeda išgyventi netektį, ligą ir blogas emocijas.

Pasirinkus ši kvėpavimo metodą juntamas tik teigiamas poveikis ir ne tik kūniškas, tad jis tinkamas kiekvienam, nes gali būti pritaikytas individualiai kiekvienam pagal poreikius. Kas labai svarbu, tai, jog yra atsižvelgiama į kiekvieną atskirai, tad tikrai nebusite užmirštas ar nepastebėtas. Priešingai, į Jūsų norus, jausmus, dvasinę bei emocinę savijautą bus atsižvelgta. Taip pat yra galimybė kvėpavimo seansus vykdyti individualiai, kartu su Jumis būnant tik kvėpavimo instruktoriai, tai iš ties puiki galimybė tiems, kurie negali visiškai atsipalaiduoti, kai auditorijoje esama ir kitų žmonių.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *