Maisto papildai sportui

Sveikata

Dėl didelio krūvio sportuojant iš organizmo pasišalina daug mikroelementų. Visų pirma tai geležis, varis, cinkas, kalis, magnis, natris, omega-3 ir daug kitų. O jau neminėmise to, kad vyras per parą vidutiniškai suvartoja tik 40g baltymų, o  moterys dar mažiau. O norint, kad augtu sportininko raumenys  yra būtina vartoti kur kas daugiau baltymų, todėl kur kas paprasčiau yra vartoti maisto papaildus sportui, kuriuose yra pateiktas visas reikalingų sportuojančiam žmogui vitaminų kompleksas. Mikroelementų deficitas labiausiai yra jaučiamas raumenyse. Dėl to gali atsirasti mėšlungis, silnpėja imunitetas. Taigi ar gali maisto papildai sportui pagerinti sportininko gyvenimo kokybę ir jo fizinius duomenis?maisto papildai sportui

Maisto papildai sportui tai yra specialūs mišiniai, kurie yra pagaminti iš natūralių produktų ir tai nėra chemija, kadangi jie gaminami iš pieno, sojos ir kiaušinių. Tokie papildai turi daug vitaminų, mineralų ir kitų vertingų maistinių medžiagų ir jų būna pačių įvairiausių formų nuo įvairių koncentratų, miltelių ir baigiant tabletėmis, kurios skiriasi savo įsisavinimo greičiu. Jie gali pagerinti medžiagų apykaitą  esant įvairiam fiziniam krūviui. Maisto papildai puikiai subalansuoja ir padeda atgauti jėgas, kadangi aktyviai sportuojant žmogus jų daug netenka.

Šios ypatyngos savybės leidžia maisto papaildus sportui vartoti, bet kokios sporto šakos sportininkams.  Maisto papildų sportui vartojimo nauda jau yra pripažinta daugelio mokslininkų tyrimais.

Vartoti maisto papildus sportui reikia taip pat kaip  ir vitaminų-moneralų kompleksus, tai yra pagal rekomenduojamas dozes.  Kadangi piktnaudžiavimas maisto papildais gali pakenkti jūsų sveikatai. Tačiau juos yra būtina vartoti, jei yra nepilnavertė ir nenormali mityba. O mūsų įmonė maisto papaildus siūlo už prienamą kainą ir gerą kokybę, kuri tikrai jus maloniai nustebins.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *