Botulino injekcijos tai jaunystės eliksyras

Sveikata

Botulino injekcijosBotoksas tai yra  jaunystės  eliksyras. Juk raukšlės į neviltį veda daugelį moterų, kadangi tai yra pirmasis senatvės  požymis.  Veido neįmanoma uždengti rūbais, jis visada  yra matomas.  Raukšles  yra sudėtinga nuslėpti su dideliu makiažo kiekiu, kadangi po  pudros sluoksniu jos  bus matomos dar  labiau.  O  amžių visų pirma išduoda veidas. Šiais laikais   tokią problemą išsprendžia atjauninančios procedūros ir viena iš populiariausių yra  botulino injekcijos.  Šis  preparatas padeda  kovoti  su raukšlėmis, kurios yra senatvės požymis.  Botulino injekcijos yra  skirtos  veidui. Galima paminėti pagrindines  raukšlių  rūšis, kurias  galima  išlyginti su  šių injekcijų pagalba. Tai gali  būti  vertikalios raukšlės, kurios yra  tarp antakių, taip pat  yra horizontalios  raukšlės, kurios  dažniausiai atsiranda  kaktos viduryje nuo to, kai mes raukomės, bei yra  žąsies  kojelės, tai  smulkios raukšlės, kurios atsiranda aplink akis.  Botulinas  lokaliai paraližuoja  raukšles,  priverčia jas  atsipalaiduoti.  Apdirbtas odos  paviršius tampa lygus, neigiama  veido išraiška  visiškai išnyksta.  Neurologijoje  ir kosmetologijoje  yra naudojamos pakankamai žemos šio preparato koncentracijos. Tokiu būdu, kai jis  yra suleidžiamas  į organizmą  jis gali paveikti  tik tas raukšles į kurias  jis pateko.  Nenuginčijamas įrodymas, kad šis preparatas  saugus, tai kad jis yra naudojamas jau daugiau kaip 20 metų ir  su juo  buvo  atlikta labai  daug klinikinių tyrimų. Kai  jums bus suleistos botulio injekcijos garantuojame, kad jūs geriau atrodysite, o jūsų gyvenimas taps  ryškesnis ir įdomesnis.  Iš artimųjų ir giminaičių jūs išgirsite daugybę komplimentų.  Yra sakoma, kad jaunystė tai yra tas  trūkumas, kuris labai greitai išnyksta. Tačiau  tik ne dabar, kai  yra būdas, kuris ją gali sugrąžinti ir išsaugoti.

Botulino  injekcijos procedūra  yra atliekama  labai greitai, ji trunka vos 10-20 minučių.  Tai   visiškai nesukels jokio skausmo,  pricedūra nereikalaus  nuskausminimo ir  reabilitacinio  periodo.  Tada, kai  bus  atlikta  ši procedūra jūs galėsite grįžti  prie savo įprastų darbų. Šios procedūros  unikalumas yra tas, kad ji veikia kryptingai. Gydytojas-kosmetologas suleis jums šį natūralų preparatą, kuris  blokuos raukšlių susidarymą į  probleminę odos vietą. Jūsų  oda vėl taps graži ir lygi.  Botulino  injekcijos  yra visiškai saugios, jos neturi jokio  neigiamo poveikio ir apribojimų. Jos gali būti atliekamos bet kuriame net ir pačiame  jauniausiame amžiuje.  Šis preparatas  atpalaiduoja  veido raumenis ir neleidžia atsirasti naujoms raukšlėms. Taip pat procedūra jums padės  atsikratyti įpročio suraukti kaktą ir šiose probleminėse vietose  neatsiras naujos raukšlės. Raukšlių korekcija su botulio injekcijų pagalba suteikia ilgalaikį efektą. Vos viena tokia injekcija jums padės  atsikratyti raukšlių vieneriems metams. Vėliau  šią procedūrą  bus galima pakartoti.
Be to, kad botulino injekcijos  labai greitai pašalins  raukšles, taip pat jūs pamiršite apie  gausų prakaitavimą.  Botulinas  reguliuoja  prakaito  liaukų darbą probleminėse zonose, pavyzdžiui  delnuose ir  pėduose.  Maždaug 6-10 mėnesių laikotrapiu jūsų nekamuos gausus prakaitavimas.  Tačiau neverta tikėti tokiais  gandais, kad  po injekcijos išnyks jūsų veido išraiškingumas, mimikos taps ramesnės ir labiau kontroliuojamos.  Veidas nebus  tarsi kaukė, jis  nepraras savo išraiškingumo. Dėl to neverta jaudintis.  Botokas  tai yra labiau  ištirtas preparatas, o jo  injekcijos priklauso nuo to kokį  rezultatą norite pasiekti. Žinant kaip  veikia  veido raumenys, gydytojas pakelia antakių kraštus, bei pašalins asimetriją, tačiau niekada  nepadrys taip, kad jūsų veidas atrodys  visiškai nejudrus. Štai čia  ir yra tikrasis  meistriškumas kaip turi  būti  atliekamos injekcijos.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *