kvepavimas

Rebefingas tai yra kelionė į savo vidinį pasaulį

Sveikata

Rebefingas, tai yra nepakartojamas nuotykis, kelionė į savo vidinį pasaulį.  Su rebefingo pagalba jūs galėsite pažinti savo misiją, savo gyvenimo prasmę, atversite savo naujas galimybes ir slaptus talentus, kurie leis atsiskleisti jūsų viduje slypinčiam genijui.

Pabandykime sumodeliuoti štai tokią situaciją, jūs įsidarbinate, gerai išmanote savo darbą, esate puikiai pasiruošęs, pasitikite savimi, tačiau kažkurią akimirką viskas pradėjo vykti ne taip kaip reikia. Negalite sklandžiai atsakyti į klausimus, užsikertate, pamirštate pagrindines akimirkas, jaudinatės. Darbo jums dėl to nepavyko gauti ir jūs pradėjote save kaltinti. O galbūt jums nesiseka realizuoti savo asmeninio gyvenimo? Jums nesiseka surasti savo antrąją pusę? Ta reiškia, kad atėjo laikas baigti jaudintis ir  negadinti sau nervų, kadangi jums atgauti ramybę gali padėti kvėpavimas, tai yra rebefingas.

Šis kvėpavimas jums padės:

  • Ši kvėpavimo metodika jums padės išlaisvinti savo emocijas ir jausmus ir tinkamai į juos reaguoti;
  •  Nugalėsite savo blokuojamus jausmus;
  • Sugebėsite nugalėti savo psichologines traumas;
  • Sugebėsite priimti savo vidines problemas;
  • Galėsite  išsilaisvinti nuo tų ligotų išgyvenimų, kuriuos jūs norite pašalinti, tačiau niekaip tam nepasiryžtate;
  • Įgysite meninį įkvėpimą.

Svarbiausia, kad visas rebefingas yra atliekamas vadovaujant patyrusiems specialistams, kurie padės jums kokybiškai įsisavinti šią kvėpavimo techniką.

Rebefingas jums suteiks šiuos rezultatus:

  • Pastebėsite realų pagerėjimą probleminėse savo gyvenimo srityse, kurios jums yra aktualios šiuo gyvenimo momentu;
  • Pajusite, kad jus mažiau veikia traumos. Jūs turėsite daugiau jėgų ir resursų;
  • Suprasite kaip galima įvykdyti sau keliamas užduotis ir įgyvendinti savo keliamus tikslus;
  • Taip pat pagerės jūsų santykiai su artimaisiais, kadangi jūs atrasite vidinę ramybę.

Rebefingas jums padės pašalinti visus jūsų išgyvenimus ir abejones. Šis kvėpavimas jums padės save palaikyti stabilioje būklėje, jūs jausitės sveikai ir galėsite produktyviai gyventi. Rebefingas jums suteiks impulsą laimingam gyvenimui. Ta yra praktinis gebėjimas, kurį mes galime naudoti kiekvieną dieną, kadangi jis gali mums padėti atsipalaiduoti, pašalinti stresą ir padidins kūrybinę energiją ir sveikatą. Rebefingas tai yra tarsi filosofinės sistemos dalis, kurios pagrindas energijos pažadinimas be pauzių tarp įkvėpimo ir iškvėpimo. Ši kvėpavimo technika jums padės suprasti kas yra harmonija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *