Negabaritinių krovinių gabenimas

Verslas

negabaritiniu kroviniu gabenimasDaugeliui klientų negabaraitų krovinių gabenimas yra sudėtinga ir daug darbo reikalaujanti užduotis. Mūsų įmonės specializacija yra negabaritinių krovinių gabenimas, tai yra krovinių, kurie neatitinka standartinį aukštį, plotį arba apimtį. Pervežimams yra naudojamas įvairus transportas. Mūsų specialistų sukaupta didelė patirtis ir aukšta kvalifikacija tokioje srityje kaip negabaritių krovinių gabenimas, suteikia galimybę atlikti bet kokio sudėtingumo sunkių krovinių gabenimą. Mūsų įmonės komanda  daro viską, kad negabaritinių krovinių pervežimas būtų atliktas taip pat kaip ir įpasto krovinio gabenimas-operatyviai ir lengvai. Kodėl reikia negabaritinių krovinių gabenimui pasirinkti  kvalifikuotus specialistus? Todėl,kad tik specialistas galės įvekti visas technines ir administracines kliūtis kelyje greitai ir svarbiausia sėkmingai.

Tarptautinis negabaritinių krovinių gabenimas-kur kas sudėtingesnis procesas, kadangi yra sunkiau surasti tinkamą maršrutą, įvairių leidimų gavimą. Kaip taisyklė negabaritinio krovinio gabenimo pasiruošimas trunka kur kas ilgiau, nei pats gabenimas.

Mūsų negabaritinių krovinių gabenimo įmonė turi didelį specializuotų automobilių parką, kurie gali gabenti, bet kokį negabaritinį krovinį ir gali įgyventi, bet kokius kliento reikalavimus: tai viena iš priežaščių kodėl mūsų įmonė negabaritinių krovinių gabenimo rinkoje sėkmingai veikia.

Mūsų paslaugos gabenant negabaritinius pervežimus:

  • Maršruto vystimas ir analizavimas
  • Tvirtinimo eskezių kūrimas
  • Krovinio tvirtinimo apskaičiavimas ir analizė
  • Specialisto dalyvavimas kraunant trasportą
  • Krovinio palyda
  • Krovinio draudimas

Norite, kad jūsų nestandartinių gabaritų krovinys būtų nugabentas  būdamas tinkamoje formoje ir nustatytu laiku? Tokiu atveju jums rekia kreiptis į mus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *