Kompetetingai vykdomas UAB steigimas

Verslas

uab steigimasĮmonės steigimas tai yra sudėtingas ir atsakingas procesas, kuris yra glaudžiai susijęs su materialine rizika ir yra reikalingas geras pasiruošimas, žinoma visi formalumai turi būti sutvarkyti kokybiškai, kad jūsų įmonė būtu tikrai legali.

Verslo kūrimo pradžioje yra būtina nutarti kuo jūs užsiimsite, kokias paslaugas arba prekes teiksite. Įvertinti ar jūsų siūloma verslo koncepcija turės savo vietą rinkoje. Norint, kad įmonės steigimas vyktų sėkmingai yra būtina, kad tai darytu profesionalai, kurie žino ką daro ir stebi visas naujoves. Mes galime įsteigti įvairių teisinių formų įmones: UAB, AB, individualias įmones, mažąsias bendrijas ir kitas. Jums teliks pasirinkti kokią įmonę įsteigę jūs sulauksite daugiau naudos.

Jei jūsų gyvenime atėjo svarbių sprendimų metas? Jūs nutarėte steigti UAB? Svarbiausia, kad jūs tikrai suprastumėte ar jūs to norite? Ar tai nėra eilinė jūsų užgaida ar jūs tikrai viską apgalvojote. Tačiau jei jūsų sprendimas yra sąmoningas tada jūsų laukia daug svarbių ir atsakingų darbų.

UAB yra ribotos civilinės atsakomybės privatus juridinis asmuo ir pagrindinis jo tikslas yra pelno siekimas, vykdant nedraudžiamą veiklą.  UAB steigti gali bet kurios valstybės juridinis arba fizinis asmuo. Akcininkų skaičius gali būti nuo 1 iki 250 asmenų.  UAB steigimas iš jūsų pareikalaus 10 000 litų  įstatinio kapitalo, šis kapitalas gali būti formuojamas tiek piniginiais, tiek ir nepiniginiais įnašais. Jei jūsų verslas žlugtu nuostoliai bus dengiami iš jūsų įmonės lėšų.

Steigiant UAB bus reikalingi šie duomenys:

  • Akcininkų arba steigėjų vardų, pavardžių, asmens kodų, deklaruotų gyvenamųjų vietų;
  • Steigiamo UAB direktoriaus vardo, pavardės, deklaruotos gyvenamos vietos adreso ir asmens kodo;
  • Registrų centre jums reikės rezervuoti įmonės pavadinimą;
  •  Taip pat reikia žinoti buveinės adresą kur bus jūsų įmonė.

UAB steigimas patikėtas mums bus vykdomas operatyviai ir kokybiškai, mes viską atliekamą taip, kad būtu taupomas jūsų laikas ir viskas būtu atliktas kaip galima paprasčiau. Jei į jūsų gyvenimą atėjo svarbių sprendimų metas, nebijokite ir pasirinkite mūsų pagalbą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *