Paprastai parduodamas miškas

Verslas

perka miskaJūs norite parduoti mišką? Nežinote kur tai galima padaryti? Visiškai suprantama, kad jums reikia kreiptis į profesionalius, kurie atliks  viską kokybiškai ir tvarkingai, o jūs galėsite džiaugtis, kad  gausite savo pinigus ir išvengsite rūpesčių, kuriuos anksčiau sukeldavo tai, kad reikėdavo rūpintis mišku, reikėjo jį atsodinti, o tai kainuoja tikrai nemenkus pinigus.  UAB ,,Vizon“ perka mišką ir jums jau nereikės jaudintis kas gi galės supirkti jūsų  miškus.

Mes superkame miškus ne tik su žeme, tačiau ir be žemės, tai yra miškai skirti kirtimui.  Nesvarbu koks jūsų miškas ar jis jau yra subrendęs, jaunas ar dar tik bręsta. Mums visiškai jokio skirtumo, svarbiausia, kad jūs parduodate savo mišką.  Tačiau pirmas dalykas, kuris bus atliekamas superkant mišką, tai jo vertinimas. Kas svarbiausia vertinant mišką?  Svarbiausia yra  tai kokioje geografinėje padėtyje jis auga, koks ten yra reljefas, koks yra vidutinis medžių ūgis, vidutinis skersmuo ir kokios rūšies medžiai auga, koks yra jų skalsumas.

UAB ,,Vizon“ tai yra įmonė, kuri savo klientams siūlo palankiausias rinkos kainas ir parduodami savo mišką jūs  gausite maksimalią naudą.  Įmonė ,,Vizon“ perka mišką palankiomis sąlygomis. Kai bus atliktas miško vertinimas ir bus nustatyta tiksli jūsų miško kaina. O kai jau bus pasirašyta pirkimo-pardavimo sutartis jūs iš karto gausite visus jums priklausančius pinigus  grynaisiais arba  pavedimu į sąskaitą.  Svarbiausia yra tai, kad miško vertinimas yra atliekamas per 48 valandas, o tai yra labai greitai.  Miško pardavimas turi labai daug privalumų, tai yra jei miškas yra parduodamas su  žeme , jūs galėsite išvengti, kai kurių mokesčių, jums nereikės skirti laiko miško priežiūrai, nereikės jo atsodinti ir leisti tam didelius pinigus.  Nereikės jaudintis, kad gali pasikeisti įstatymai, reikalavimai prie kurių jums reikės vėl iš naujo prisitaikyti.  Taip pat nereikės būti atsakingam už trečiųjų asmenų vykdomus jūsų miško kirtimus, kadangi jūsų miškas jau bus parduotas, o svarbiausia palankiomis sąlygomis. Kas gi gali būti geriau nei ekonominė nauda ir  rūpesčių pašalinimas. Dabar, kai yra UAB ,, Vizon“ parduoti mišką yra kur kas lengviau.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *