Vartų automatika – tiems, kas vertina patogumą

Vartai

vartu automatikaVartų automatikos gali prireikti patogumą vertinantiems ir jo kiekviename žingsnyje ieškantiems žmonėms. Šį mechanizmą galima montuoti į kiemo ar garažo įvažiavimo vartus (jei kalbame apie privačias teritorijas). Įmonėse vartų automatika taip pat dažnai naudojama sandėliuose, įvažiavimams į įvairias patalpas ir objektus, nes tokiu būdu sutaupoma laiko ir pajėgumų, ką įmonės darbuotojas gali skirti tiesioginiam pareigų atlikimui.

Pagal vartų judėjimą jiems parenkama ir atitinkama automatika:

  • Slenkančių arba stumdomų vartų automatika;
  • Dvivėrių (varstomų) vartų automatika;
  • Garažo vartų automatika.

Pirmiausia po sunkių dienos darbų grįžusius į namus šeimininkus pasitinka kiemo vartai. Savaime suprantama, kad jei jie būtų su vartų automatika, nereikėtų pavargusiam automobilio vairuotojui atlikti nemažai veiksmų, kad įvažiuoti į kiemą, o visa tai drauge aptariant – būtų išvengta dar papildomo vargo kojoms. Sėdint mašinoje tiesiog paspaudžiamas mygtukas ir vartai patys įleidžia šeimininkus į kiemą; nereikia net pajudėti iš vairuotojo sėdynės, šalti ar šlapti lietuje atveriant vartus.  O kur dar toliau laukiantys garažo vartai… Jei ir jie būtų su automatiniu valdymu, o ne atidaromi rankiniu būdu, šeimininkai dėkotų ne tik šios technologijos išradėjams, bet ir sau už tokį puikų ir patogų pasirinkimą. Ir taip kasdien… Svajonė – o ne gyvenimas su tokiais patogiais namais. O tuo pačiu tai apsaugos namus ir jų kiemą nuo pašalinių asmenų, kuriems vartų automatika yra tikrai sunkiai įveikiama.

Vartų automatika, kaip ir bet kas šiame pasaulyje, turi „teisę“ sugesti, tačiau nesklandumai su vartų automatika, jos gedimai gali sudaryti labai daug gyvenimiškų problemų. Elektros tiekimo trikdžius dar galima pateisinti, jei dėl jų neatsiveria vartai ir „neišleidžia ne tik pačių namo gyventojų, bet dar ir jų automobilio, tačiau pačios įrangos gedimų turėtų būti kuo mažiau. Antraip rizikuojama neplanuotai ankstyvą darbo dienos rytą neišvažiuoti iš kiemo, o tai reiškia: nenuvykti laiku į darbą, mokymo įstaigą, skubiam reikalui esant –  pas medikus ir t.t., ir pan. Taigi jau planuojant kiemo ir garažo vartų automatikos montavimą, būtina pasidomėti patikimų gamintojų prekėmis, pažįstamų naudotojų rekomendacijomis ir neskubant, įvertinus ne vieno pardavėjo ir  vartų automatikos montuotojo pasiūlymus, tik žengti žingsnį link pasirinkimo.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *