RebefingasPasinaudokite rebefingu ir jūs atgimsite naujam gyvenimui

Sveikata

rebefingasKas yra rebefingas? Tai yra kvėpavimo technika, kuri tarsi padeda mums iš naujo atgimti. Žinoma jūs fiziškai išliekate tame pačiame kūne, tačiau naudojant šią kvėpavimo techniką gali įvykti dvasinė transformacija. Rebefingas gali būti laikomas tam tikra filosofinės sistemos dalimi. Ši  kvėpavimo technika yra pagrįsta  kvėpavimu be pauzių tarp įkvėpimo ir iškvėpimo, tai yra jums reikia  dažnai ir gyliai įkvėpti ir minkštai, atsipalaidavus iškvėpti.

Rebefingas jums padės suprasti kaip reikia kvėpuoti energija taip pat kaip ir oru, tai yra efektyvi psichoterapinė metodika, kuri gali padėti pakoreguoti jūsų psichiką, padės jums labiau suprasti save ir  jums bus suteikta galimybė transformuoti savo sielą.

Ką suteikia toks kvėpavimo būdas:

  • Paprastai nepastebimų raumenų susitraukimą. Jei viskas yra daroma teisingai jūs gausite stiprų atpalaiduojantį efektą;
  • Tokiu būdu kvėpuojant vyksta pokyčiai sąmonėje, tai gali būti labai naudinga patirtis.

Šis kvėpavimo būdas gali padėti atsigaivinti jūsų energetiniam kūnui, jūs pajusite kaip jūs atsipalaiduosite . Rebefingo dėka jums bus suteikta galimybė savyje atrasti kažką naujo, unikalaus, pasijusti harmonijoje su savimi. Rebefingas tai yra tokia kvėpavimo praktika, kuri gali būti naudojama kiekvieną dieną. Ji gali jums padėti atsipalaiduoti, pašalinti stresą, kuris buvo sukauptas dienos bėgyje, padidins jūsų kūrybinę energiją ir tai galima daryti bet kokioje vietoje kur jums tai atrodo priimtina. Jūs galite kiekvieną dieną valyti savo energetinį kūną ir jam suteikti balansą. Kvėpavimas yra toks procesas, kuri yra gyvybiškai būtinas ir tai būtina daryti teisingai, taip kaip mes tai darėme kai dar buvome naujagimiais, todėl yra būtina mokintis teisingai kvėpuoti, kad galėtume iš savo sielos pašalinti įtampą ir žiaurumą.  Šis sąmoningas kvėpavimas mums leidžia gauti naujos patirties ir  pradėti naują gyvenimą, kadangi jūs pašalinsite neigiamus jausmus ir emocijas, kuriuos jūs anksčiau laikėte užgniaužę savo viduje. Visos  neigiamos emocijos rebefingo metu gali virsti teigiamomis. Mainais jūs gausite meilę, gyvenimo energiją, sveikatą ir sėkmę.  Atgimimas jums suteiks  galimybę laimingai gyventi. Jei jūs norite išmokti ir išbandyti sąmoningo kvėpavimo technikos kreipkitės į mus, mes savo seminarų metu jums suteiksime visą informaciją kaip tai reikia daryti, kad viskas būtu atliekama teisingai,o seminarus jums ves kvalifikuoti lektoriai. Išbandykite rebefingą ir jūs galėsite įsitikinti, kad yra tikrai veiksminga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *