Sužadėtuvių žiedas: koks tinkamiausias ir kokiu nustebinsite savo būsimą nuotaką?

Papuošalai

kaip išsirenkamas sužadėtuvių žiedas

Kiekvienos poros gyvenime išaušta ypatingas tarpsnis – tai sužadėtuvės, kai nusprendžiama du gyvenimus sujungti į vieną. Kuo ypatingos sužadėtuvės? Žinoma, romantiška atmosfera, gražių žodžių gausa bei būtinu atributu – sužadėtuvių žiedu. Tačiau kaip išrinkti pastarąjį, kad jis būtų ne tik gražus, bet ir praktiškas bei ilgaamžis?  Pateiksime kelis naudingus patarimus, padėsiančius nustebinti būsimąją savo žmoną.

Kokio metalo turėtų būti sužadėtuvių žiedas?

Šį klausimą sau užduoda kiekvienas vaikinas ar vyras. Galima rinktis geltonojo, raudonojo, baltojo aukso, sidabro, platinos ar volframo gaminius. Bene pigiausi – sidabriniai žiedai, o brangiausieji ir šiandien madingiausi – baltojo aukso. Iš kokio metalo pagamintą žiedą rinktis, geriausia galite nuspręsti tik Jūs pats: atsižvelgti reikia į tai, kokius papuošalus nešioja mergina, ir sužadėtuvių žiedelį derinti būtent prie jų. Atidžiai apžiūrėkite jos papuošalų dėžutę: tam tikros tendencijos vis tiek bus matyti.

Sužadėtuvių žiedo kaina

Sužadėtuvės – tai proga, kuri išaušta paprastai tik kartą gyvenime, taigi žiedeliui taupyti nereikėtų, tačiau ekspertai pataria: žiedelio kaina turėtų būti maždaug proporcinga Jūsų mėnesio atlyginimui. Tai optimali suma. Tačiau jei nesate dirbantis, nereikėtų laukti – geriau paprastesnis žiedelis negu jokio. Kaip sakoma, geriau pasipiršti parinkus kiek paprastesnį žiedelį, negu nepasipiršti visai vien tik dėl to, kad tuo metu neturite lėšų prabangiam ir ištaigingam žiedui. Brangiausi rinkoje parduodami sužadėtuvių žiedai gali kainuoti per keliolika tūkstančių litų. Jie dekoruoti sertifikatus turinčiais deimantais ar briliantais. Pastarieji akmenėliai yra ilgaamžiai, atsparūs trinčiai, kieti, tinkamai apdirbti, todėl ir jų kaina yra ganėtinai aukšta. Deimantai yra kiek pigesni negu briliantai.

Modernus ar klasikinis žiedelis?

originalus sužadėtuvių žiedasSužadėtuvių žiedas skirstomas į dvi kategorijas: modernius bei klasikinius. Moderniais laikomi įdomių formų, keliomis spalvotomis akutėmis dekoruoti žiedeliai. Tuo tarpu klasika laikomi įprasti aukso žiedai, dekoruoti viena deimanto ar brilianto akute. Žiedą parinkite atsižvelgdami į merginos charakterį, pomėgius – ar ji ganėtinai ryški, ar kuklesnė asmenybė, ar mėgsta iššūkius, ar tvarką ir discilpiną?

Galiausiai – kokio dydžio žiedelį pirkti?

Nežinote savo būsimos nuotakos žiedo dydžio? Iš jos papuošalų dėžutės trumpam pasiskolinkite kurį nors žiedelį ir su juo bėkite tiesiai į juvelyrikos dirbtuves ar parduotuvę. Kitas variantas – pasimatuokite jai tinkantį žiedelį ir vietą, iki kurios žiedelis užsimauna, pasižymėkite. Ne itin patikimas variantas – pirkti žiedelį ir tikėtis, kad jis tiks. Taip pat galima pasitarti su merginos drauge arba seserimi.

1 thought on “Sužadėtuvių žiedas: koks tinkamiausias ir kokiu nustebinsite savo būsimą nuotaką?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *