Elektroninė sekso prekių parduotuvė

Intymios prekės

Konservatyviais laikyti lietuviai vis labiau domisi įvairiomis galimybėmis ir naujovėmis, skirtomis paįvairinti ar pagerinti seksualinį gyvenimą. Ne vienas interneto vartotojas neatsispiria galimybei užsukti į elektronines sekso reikmenų parduotuves: pasidairyti po platų prekių asortimentą ar čia pat ką nors įsigyti.

Sekso prekių parduotuvių asortimentas

Tinklalapio kairiojoje pusėje yra maždaug 17 kategorijų – visos prekės sudėliotos pagal rūšis, pavyzdžiui, „sekso prekės vyrams“, „sekso prekės moterims“ ir panašiai, tad iš karto galima rasti prekę, kurios ieškoma. Visos kategorijos paspaudus pele išskaidomos į smulkesnes skiltis, pavyzdžiui, vibratoriai dar išskirstyti pagal funkcijas ir rūšis: vibratoriai kiškučiai, penio formos, tradiciniai, G taško, mini, dvigubi vibratoriai bei antpirščiai.

Internetinėse, kaip ir įprastose sekso žaisuliukų parduotuvėse rasite tokių įprastų prekių kaip prezervatyvai, masažo aliejai, įvairūs afrodiziakai, lubrikantai. Patys išrankiausieji galės įsigyti netradicinių sekso reikmenų – specialių sūpynių, kitokiam – ekstravagantiškam – seksui skirtų reikmenų. Kitaip tariant, prekių, padėsiančių paįvairinti meilės žaidimus ir nustebinti savo partnerį el. parduotuvėje Malonu.com tikrai surasite.

Kuo patrauklūs interneto sex shop?

Net ir interneto parduotuvėse visoms be išimties prekėms taikoma vienerių metų garantija, jei prekė sugedo, sulūžo ne dėl vartotojo kaltės. Kitu atveju nuostoliai nekompensuojami.

Prekės siunčiamos konfidencialiose pakuotėse be sekso prekių parduotuvių logotipų, taigi apie siuntinio turinį nesužinos nei kurjeriai, nei pašto darbuotojai – dėl to neteks pasijusti nesmagiai.

Elektroninėje parduotuvėje perkantiems prekių už daugiau nei 100 litų, jos į namus pristatomos visiškai nemokamai. Be to, kiekvienas toks pirkėjas gali išsirinkti apie 20 litų vertės dovaną: erotinio filmo DVD, prezervatyvų rinkinį, meilės rutuliukus, specialią penio movą ir įvairių kitų malonių smulkmenų.

Jei prekė kartais netiktų, neatitiktų pirkėjo lūkesčių, nepatiktų, ją per 7 dienas nuo siuntos gavimo dienos galima grąžinti. Elektroniniu paštu el. parduotuvės administracijai reikia nusiųsti prašymą, jame įrašyti, kokią prekę ketinate grąžinti ir nurodyti siuntos užsakymo numerį. Pardavėjas per 2 savaites grąžins pinigus. Tokiu atveju reikės apmokėti tik prekės siuntimo ir grąžinimo išlaidas – įkainiai nurodyti svetainės Malonu.com prekių grąžinimo taisyklėse.

1 thought on “Elektroninė sekso prekių parduotuvė

  1. Mediniai langai ypač gerai sulaiko šilumą, o lango rėmą malonu paliesti net tada, kai lauke temperatūra siekia žemiau nulio. Geros medinių langų izoliacinės savybės pateisina medžio naudojimą tokiomis aplinkybėmis, kai nuolat auga šilumos kaina. Mediniai langai neleidžia susidaryti šalčio slenksčiams rėmuose, taip pat neleidžia kondensuotis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *