Limuzinų nuoma per specialius katalogus internete

Nuoma Transportas

Dailios, karališkos, ilgos, prabangios, nekasdieniškos – visi šie komplimentai tenka gražiosioms mašinytėms limuzinams, kuriais pasaulyje važinėja ir labai aukšti pareigūnai, prezidentai bei karaliai. Limuziną sugalvojote išsinuomoti ir Jūs? Jei taip, Jūsų laukia ir keli nedideli paruošiamieji darbeliai. Kokie jie?

Įmonė, kuri nuomoja limuzinus

Paprastai limuzinų nuoma užsiimančios įmonės būna arba mažos, arba didelės, kitaip tariant, vienos gali išnuomoti vos kelis automobilius, o kitos – visą jų galybę. Taigi kaip nepasiklysti ir pasirinkti tai, kas mums tinka? Pasidairykite po įmonės turimų automobilių galeriją – gali būti, kad čia pamatysite tinkamą sau limuziną. Daigelis įmonių turi sudėjusios automobilių nuotraukas, mašinų salonų nuotraukas, nuodugniai aprašiusios, kiek keleivių limuzine tilps, kokią limuzinų vidaus įranga ir taip toliau.

limuzinu nuoma lietuvoje
limuzinų nuoma Lietuvoje

Bendri limuzinų katalogai

Yra ir tokių tinklalapių, kurie bando suvienyti, į krūvą surinkti kurios nors paslaugos teikėjus ir deda jų skelbimus (už tam tikrą mokestį arba visiškai nemokamai). Ši idėja kilusi iš senos įmonių katalogo idėjos. Taigi tokiuose kataloguose paprastai patalpinami visi limuzinai, kuriuos mūsų šalyje galima išsinuomoti.

Pagal kokius kriterijus limuzinai suskirstyti kataloguose?

Kad interneto vartotojas, kuriam šiuo metu aktuali limuzinų nuoma, nepasiklystų, katalogo kūrėjai palengvina darbą ir leidžia limuzinų ieškoti pagal miestus. Limuzinus galima išsinuomoti didmiesčiuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, o taip pat ir mažesniuose miestuose: Marijampolėje, Alytuje ar Druskininkuose. Žinoma niekas nesako, kad, jei, pavyzdžiui, gyvenate Telšiuose ar Zarasuose, negalėsite išsinuomoti limuzinų. Tikime, kad gyvenate ne toliau nei 100 kilometrų spinduliu nuo nuomojamų miestų ir limuziną Jums išsinuomoti tikrai pavyks (aišku, galbūt turėsite apmokėti kuro išlaidas arba limuziną išsinuomoti ne 1, o, pavyzdžiui, bent 5-ioms valandoms). Dėl nuomos sąlygų reikėtų domėtis kiekvienu atveju. Bet kokiu atveju, limuzinai nuomojami visoje Lietuvoje, nes atstumas šiais laikas – ne problema: iš vieno Lietuvos galo į kitą galima nuvažiuoti vos per kelias valandas.

Gali būti, kad jei gyvenate mažesniame miestelyje, čia taip pat veikia limuzinų nuoma, tačiau skelbimas bendrajame limuzinų nuomos kataloge neįdėtas. Elkitės paprastai: į paieškos sistemą įrašykite frazę „limuzinų nuoma“ ir greta jos įrašykite savo miestelio pavadinimą, pavyzdžiui, Kretingoje, Šilutėje, Pagėgiuose, Raseiniuose, Elektrėnuose ir taip toliau. Labai tikėtina, kad rasite tai, ko ieškojote, ir nereikės papildomai mokėti už kurą.

Limuzinų paieška pagal kainą

Kai kurie bendrieji limuzinų nuomos katalogai turi dar vieną labai patogią funkciją: limuzinų galima ieškoti pagal kainą. Pavyzdžiui, jei valandai limuziną norite išsinuomoti ne brangiau nei 150 Lt, tai ir įrašykite: paieška automatiškai filtruos skelbimus ir pateiks tik Jums tinkamus variantus. Na o žmonės derasi, ir dažnai, kadangi daugiau mokėti negali dėl kruopščiai suplanuoto biudžeto ir dėl kitų aplinkybių.

1 thought on “Limuzinų nuoma per specialius katalogus internete

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *