Limuzinų nuoma – geriausia alternatyva vestuvėms ir kitoms progoms?

Nuoma Transportas

Daugelis norinčiųjų išsinuomoti transportą vestuvėms ar kitoms ypatingoms progoms svarsto, koks transportas yra pats geriausia, patogiausias bei tinkamiausias. Keliauti galima įvairiais būdais, tad pasistengsime aptarti įvairių transporto priemonių (jei taip galima pavadinti ir žirgus) privalumus ir trūkumus.

prabangiu limuzinu nuoma kauneLimuzinai. Limuzinai – tai transporto priemonės, pasižyminčios prabanga, tad vestuvėms limuzinų nuoma – išties tinkamas variantas. Galima rinktis baltus it sniegas arba juodus it varnai automobilius. Tiesa, tai ne vienintelis spalvinis pasirinkimas, nes nuomojami ir sidabro, aukso, netgi rožiniai automobiliai. Didelis privalumas – tas, kad limuzine telpa visas būrys žmonių, pavyzdžiui, pamergių ar pabrolių pulkas, taigi žmonės nereikia rūpintis transportu, ieškoti, kas automobilius pavairuos ir taip toliau, nes limuzinų nuoma patraukli ir dėl tos priežasties, kad visur vežioja vairuotojas.

Autobusai. Autobusai vestuvėms nėra tinkami: tai didelė ir nesubtili transporto priemonė. Aišku, jeigu rengiamos išskirtinės vestuvės, galima išsinuomoti senovišką autobusą ir važinėtis juo – šis variantas priimtinas ir visai galimas. Valandai ar dviem galima išsinuomoti ir pasivažinėti troleibusu – ši paslauga teikiama Vilniuje ir Kaune. Be abejonės, svečiams tai bus puiki atrakcija. Tiesa, su senoviniais autobusais ilgų atstumų neįveiksite.

Mikroautobusai. Ši transporto priemonė vestuvėms tiks tik tuo atveju, jei mikroautobusas yra naujos kartos, patogus ir komfortiškas. Mikroautobusai labai patogūs, nes juose galima sutalpinti iki 10-15 žmonių. Taip pat šiuo atveju atkrenta svarstymai, iš ko automobilį skolintis ir kas turėtų jį vairuoti. Mikriukai labai tiks, jei vestuvių dieną reikės toli važiuoti.

Prabangūs senoviniai automobiliai. Tai beveik analogiškas variantas, kaip kad limuzinų nuoma, tik gerokai brangesnis. Pagrindinis minusas – aukšta kaina, taigi automobilių užsakymas visam pulkui gali kainuoti ne vieną tūkstantį litų. Žinoma, yra įvairių alternatyvų: senovišką automobilį galima išsinuomoti tik fotosesijai, pavyzdžiui, valandai ar dviem. Senoviški automobiliai juda gana lėtai, tad jeigu reikės įveikti didelius atstumus, šis variantas taip pat netinka.

Žirgai ir karietos. Daugelis merginų, prisižiūrėjusių romantiškų filmų, į savo vestuves norėtų atvykti su karieta ir žirgu. Tai labai gražu ir ši svajonė šiandien – prieinama, tačiau tai gali kainuoti nemažas sumas. Norint pasinaudoti šia paslauga, reikės kreiptis į keletą žirgynų ar tiesiog pakalbinti žmogų, vežiojantį turistus. Tačiau visai dienai šis transportas netiks. Jodinėjimą žirgais galima rinktis vestuvių fotosesijai – džiugsitės unikaliomis ir išskirtinėmis nuotraukomis.

Motociklai. Motociklai taip pat labai tiks vestuvinei fotosesijai, tačiau važinėti su jais nepatariama – susigadins nuotakos makiažas ir šukuosena, be to, į motociklo stipinus ar kitas dalis gali įsipainioti dalis vestuvinės suknelės ar nuometo, o tai gali baigtis netgi tragiškai. Taigi, renkantis vestuvinį transportą, reikia mąstyti logiškai ir racionaliai, apgalvojant kiekvieną svarbų niuansą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *