Pakavimo medžiagos reikalingos ir darbe, ir šventėse

Uncategorized

pakavimo medziagosPakavimo medžiagos skirtos ne tik tam, kad gaminys patraukliau atrodytų, bet svarbiausia, kad būtų kuo patikimiau apsaugotas nuo išorinio aplinkos poveikio ir nebūtų pažeistas transportuojant. UAB „Sandelita“ siekia pateikti individualius pakavimo sprendimus, kurie atitiktų kiekvieno kliento lūkesčius ir kuo labiau sumažinti išlaidas pakavimo medžiagoms.

Galite rinktis šias pakavimo medžiagas:

 • „Strech” plėvelę (tai plačiai naudojama tampri pakavimo plėvelė, kuri pasižymi tąsumu, skaidrumu, tvirtumu. Ji skirta produktų grupavimui arba padėklų apvyniojimui, užtikrinti saugų prekių sandėliavimą ir transportavimą);
 • „Mini strech” plėvelę (100 mm pločio tampri pakavimo medžiaga, kurią patogu naudoti vietoje lipnios juostelės pakuojant vamzdžius, rėmelius ar kitokius nedidelius daiktus);
 • Apsauginius kampus;
 • Polipropilenines pakavimo juostas ir jų priedus;
 • Lipnias pakavimo juosteles (skirtas įvairių kartoninių dėžių klijavimui ar panašioms reikmėms. Būna įvairių spalvų, vienpusė ir dvipusė), kurios skirstomos į:
 • Metalinę pakavimo juostą (naudojama sunkių krovinių pakavimui);
 • Izoliacinę medžiagą – burbulinę plėvelę (ji skirta prekių apsauginiam įpakavimui);
 • Sinteponinę plėvelę (tinkančią stiklo, keramikos, indų ir kt. trapių daiktų įpakavimui, saugančią gaminio paviršių nuo įbrėžimų);
 • Surišimo juostą PP (kuria surišami ir sutvirtinami įvairūs kroviniai: dėžės, sunkūs padėklai ir kt.).
 1. Acrylic – šio tipo klijų pagrindo juosta pasižymi puikiu lipnumu pliusinėje temperatūroje, klijai neturi gelsvo atspalvio, todėl yra skaidri, atspari senėjimui.
 2. Hot melt – pasižymi geru momentiniu lipnumu, rekomenduojama naudoti automatiniuose dėžių klijavimo įrenginiuose.
 3. Solvent – puikiai limpa tiek pliusinėje, tiek ir minusinėje temperatūroje, klijuojant nelygius paviršius, atspari drėgmei.

Ant lipnių pakavimo juostų galima uždėti įvairiaspalvius užrašus, kurie įvardina tam tikrą įmonę ar prekės paskirtį.

 

Itin dažnai naudojamos pakavimo medžiagos – daugkartinio uždarymo maišeliai „minigripai“, kurie naudojami birioms, smulkioms prekėms, maisto produktams supakuoti. Maišeliai turi specialų uždarymą, kuris apsaugo prekes nuo išbyrėjimo. Taip pat paklausi pakavimo medžiagų prekė – tvirti nepermatomi šiukšlių maišai buitinėms, gamybinėms ir kitoms atliekoms.

Tai, ką aptarėme, naudojama kasdienybėje, buityje, versle. Tačiau yra ir kita mūsų gyvenimo pusė – šventės. Dovanų pakavimas yra menas, kuriame naudojamos įvairios pakavimo medžiagos, gausybė dekoravimo elementų, skirtinga technika ir visam tam prireikia beribės fantazijos. Taigi – su pakavimo medžiagomis tenka susidurti kasdien: ir darbo metu, ir švenčiant.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *