Lietuviškos sodybos vestuvėms

Uncategorized

Vestuvėms pasirinkta vieta daro dideelę įtaką vestuvių šventės kokybei. Tai reiškia, kad jaunavedžiai daug dėlioja vestuvių niuansų, susijusių su šventės vieta. Vienas svarbiausių klausimų – švęsti Lietuvoje ar užsienyje. Lietuviškos sodybos vestuvėms yra tikrai pritaikytos ir yra tinkamos tiek kai kurios kaimo turizmo sodybos, jei pakankamai šiuolaikiškai įrengtos, tiek ir tos sodybos, kurios nuomojamos išskirtinai tik vestuvėms atšokti. Tačiau pastarųjų itin mažai. Jei sodybos vestuvėms būtų nuomojamos, o kitoms šventėms ne, tai vargu ar sodybos šeimininkai per metus susirinktų pakankamai pajamų pragyvenimui. Juk sodybų savininkai – verslininkai ir jie negali sau leisti tokios prabangos dirbti tik vassaromis, kai yra pats vestuvių maratonas. Jie dirbti turi visus metus, stengdamiesi pritraukti į sodybas kuo daugiau svečių, o tai nėra lengva, kai konkurencija didelė. Lietuvoje daug gerai ir gražiai įrengtų sodybų, todėl klientai turi iš ko rinktis.vestuves

Lietuviškos sodybos vestuvėms puikiai tinka tada, kai norima švęsti vestuves pagal lietuviškas tradicijas. Taip vestuvės turi autentišką aplinką ir saugo lietuviškus vestuvių papročius. Duona su druska, piršlio korimas ir daug kitų gerai žinomų dalykų. Lietuviškos vestuvės – tai jau teminės vestuvės. Todėl sodybos vestuvėms turi būti atitinkamai paruoštos. Valgiai neturėtų būti labai įmantrūs kaip ir svečių apranga, netgi jaunavedžių aprangos stilius ir, žinoma, patalpa, kurioje bus švenčiama. Taigi galima daryti išvadą, kad lietuviškos vestuvės yra vestuvės, kurios yra kuo arčiau natūralumo. Jauniko kostiumas gali būti siūtas iš lino. Nuotakos suknelė turėtų būti puošta nėriniais. Be abejo, suknelė turi būti balta ir kukli. Lietuviškos sodybos vestuvėms yra vedamos ne renginių vedėjų, o programą dažniausiai praveda svočia ir piršlys. Todėl svarbu šioms pareigoms priskirti tuos artimus žmones, kurie neieško žodžio kišenėje. Dar vienas svarbus momentas tas, kad šie žmonės turėtų būti jau susituokę, nes kaip vedybinio gyvenimo subtilumus per žaidimus išaiškintų tas, kas to vedybinio gyvenimmo dar neragavo. Rodos, šis dalykas visiškai suprantamas ir logiškas.

Sodybos vestuvėms praprastai stengiasi suteikti kuo daugiau paslaugų, kad tik jaunavedžiamas būtų mažiau vargo ir daugiau linksmybių. Siūlomas: maisto tiekimas pasirenkant meniu, vasariškos vandens pramogos ir kiti viliojantys dalykai. Kas dar naudingo ketinantiems susituokti sodyboje? O gi tai, kad jie sutaupo daug laiko, kai nereikia ieškoti atskiro maisto tiekėjo. Sodybos vestuvėms pasiūlo tiek bendrą meniu, tiek vaikams skirtą, tiek ir desertinį. Parūpina ir laisvą stalą vestuvinėms dovanoms susikrauti, jei kartais kas nuspręstų ne vokeliu pasveikinti, o kaip nors originaliau. Taip pat turi būti palikta pakankamai vietos svečių dovanotoms gėlėms pamerkti, juk vazos taip pat užima vietą… deja, bet vestuvėms viskas turi būti apgalvota iki smulkmenų ir kad ir kaip būtų kruopščiai planuojama, vis tiek kas nors liks pamiršta ir prisiminta tik per pačias vestuves. Tačiau dėl tokių smulkmenų jaudintis tikrai neverta! Svarbiausia, kad artimi žmonės bus šalia, jausite jų siunčiamą gerą energiją, nuotaiką, o kai artimmieji ir mylimasis šalia, koks skirtumas, kad buvo pamirštas koks nors niekutis. Reikia koncentruotis į svarbiausius šventei dalykus ir šventė tikrai bus pavykusi 99.9 %, nes tas 0,1 % bus tos nereikšmingos smulkmenėlės. Sodybos vestuvėmspasirūpins viskuo, kuo tik galės, todėl dideli nesklandumai tiesiog neįmanomi. Šventė yra šventė ir ją reikia švęsti, ypač, kai šventė dedikuojama meilei, šeimos kūrimui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *