Ko galėtume pasimokyti iš plaukikų baidarėmis?

Uncategorized

Baidarių nuoma Ūla – intriguojanti pramoga, kuri leidžia paplaukioti baidarėmis šia upe, kuri randasi Dzūkijoje. Lietuva – tai yra puikių upių kraštas ir yra tikrai gaila, kad mes dar neturime tiek daug entuziastų, kurie norėtų plaukioti baidarėmis. Baidarių nuoma Ūla siūlo Jums tik pačius įdomiausius pasiplaukiojimus baidarėmis. Jeigu dar niekada to neišbandėte, suskubkite ir padarykite tai, kadangi laikas bėga, o Jūsų sveikata eina tikrai ne jaunyn. Iš tiesų mes galime tikrai daug ko pasimokyti iš baidaresplaukikų baidarėmis. Jų entuziastas, meilė ir gamtai ir sportui tuo pačiu gali įkvėpti net ir pačius didžiausius tinginius.

Visi irkluotojai turi vieną bendrą bruožą – jie tikrai žino daugiau už mus apie tai, kaip reikia propaguoti sveiką gyvenimo būdą. Jeigu Jūs niekada neplaukiojote baidare, tai greičiausiai ir nežinote, kad baidarės siūlo šiek tiek daugiau nei atsipalaidavimo būdą saulėtomis vasaros dienomis. Plaukikai baidarėmis, visų pirma, mus gali išmokyti, kaip plaukiojant baidarėmis galima ne tik pasportuoti, tačiau ir pailsėti, tapti laimingesniais, bei pradėti gyventi sveiką gyvenimą.

Taigi, pirmiausia reikia žinoti, kad irklavimas skatina labai rimtas sportines treniruotes. Ar žinote, jog net ir viena valanda plaukiojimo baidarėmis gali padėti Jums atsikratyti apie 350 kalorijų? Aišku, tai priklauso ir nuo žmogaus kūno sudėjimo ir irklavimo sunkumo, bei greičio, todėl čia pateikėme tik tokį orientacinį skaičių. Irklavimas tvirtina ne tik rankas, kaip daugeliui atrodo, tačiau ir kitas sritis. Iš esmės, kai mes plaukiojame baidarėmis, tai yra prakrutinami viso kūno raumenys. Tai yra netgi žymiau geriau, nei intensyvios ir kartais sunkios treniruotės sporto klubuose. Tinkamai naudojamas plaukiojimas baidarėmis kaip reikiant išjudina ne tik rankų, tačiau ir kojų raumenis, nugarą, pečius ir juosmenį, kadangi mes turime nuolatos sukiotis. Plius, nuoseklus judėjimas daro labai gerą įtaką mūsų širdžiai. Tam tikrais tyrimais netgi buvo nustatyta, kad plaukimas baidarėmis yra vienas geriausių dalykų mūsų visų širdies ir kraujagyslių sveikatai. Be to, ką jau bekalbėti apie tai, kad tai padeda numesti kalorijas, atsikratyti riebalų, padidinti raumenų masę. Tai yra intensyvios kardio treniruotės, tačiau Jums jos nėra tokios sunkios ir alinančios, kadangi viskas vyksta gamtoje ir tik tada, kai tinkamai to pramokstame. Tokios treniruotės gerina mūsų kvėpavimą ir jį palengvina. Ilgainiui tai atneša tikrai puikius rezultatus. Atlikti įvairūs tyrimai tikrai įrodė, kad plaukikai baidarėmis gali kvėpuoti žymiai efektyviau.

Laikas praleistas lauke – tai vienas geriausių dalykų, kurį mes galime daryti savo laisvalaikiu. Kiekvienam iš mūsų yra reikalingas vitaminas D, kurį mes gauname iš buvimo lauke, saulėje. Plaukiojimas baidarėmis tuo ir yra išskirtinis iš kitų sporto rūšių – kad vyksta tik gamtoje ir niekur kitur. Mokslininkai vieningai sutaria, kad vitaminą D, dar kitaip vadinamą „saulės vitaminu“ yra sunkiausia gauti iš maisto produktų, lyginant su visais kitais mums reikalingais vitaminais. Tačiau mėgautis saulės voniomis reikia labai atidžiai. Jeigu esate linkęs per daug nusvilti – būkite atsargesni ir užsidenkite savo nugarą, kai plaukiojate baidare. Taip pat visada naudokite specialius kremus, kurie apsaugo Jūsų kūno ir veido odą nuo pavojingų uv spindulių.

Iš irkluotojų mes dar galime pasimokyti ir pasitikėjimo savimi. Tai puikus bruožas, kuriuo per daug nesipuikuojant galima žengti labai toli. Kiekvieną kartą su baidare įveikdami vis didesnius ir didesnius atstumus – mes tiesiog imame švytėti ir pasitikėti savimi.

Daugiau informacijos: www.baidariunuomai.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *