Stumdomi vartai įmonės kieme

Uncategorized

Stumdomi vartai įmonei yra reikalingi, kadangi įmonės turi nemažai turto, kuriam reikia apsaugos. Dažniausiai stumdomi vartai būna sumontuoti ne į įmonės įvažiavimą, o ties sandėliais, kur išduodami – priimami kroviniai. Tai sargams palengviną sunkią stumdomi vartaidalią darbo vietoje. Stumdomi vartai nėra stumdimi žmogaus fizine jėga. Tai daroma mechaniniu būdu. Kai sargas duoda impulsą suveikti vartų automatikai, tai stumdomi vartais susistuma, o kai vėl duodamas impulsas, vartai užsidaro.

Pagal vartų tipologiją tai vartai yra arba stumdomi, arba varstomi. Ir vieni, ir kiti iš esmės veikia vienodai efektyviai. Renkantis vartų rūšį labiau aktualu tai, kiek vietos vartams bus galima skirti. Stumdomi vartais pasislenka į šoną palei tvorą, o varstomi vartai jau dažniausiai atidaromi į patalpos vidų. Vien varstomų vartų dalis atsilenkia į kairę, kita į dešinę ir taip vartai tampa atviri. Kuris variantas įmonei yra patogesnis, tą ir renkasi. Dažniausiai vartus gaminanti įmonė gamina abiejų tipų vartus, todėl ar bus užsakyti stumdomi vartais, ar varstomi vartai, didelio skirtumo tai nesudaro. Svarbus faktoriu yra tai, kad prieš vartus gaminant yra reikalinga žinoti pagrindinius dalykus. Ar jau yra tvora, prie kurios turės būti montuojami vartai, ar bus perkami ne tik vartai, bet ir pati tvora. Reikia būtinai žinoti, kokio platumo, ilgio stumdomi vartai yra reikalingi. Galimi standartinio dydžio stumdomi vartai arba pagaminti pagal užsakymą, kas, greičiausiai, jau yra brangesnė paslauga. Tačiau ką tai reiškia pelningai dirbačiai įmonei? Į savo nekilnojamo turto saugumą turi investuoti kiekvienas įmonės direktorius. Kitaip jis rizikuoja savo turtu. Tikėtina ir tai, kad kai įmonės turtą norima apdrausti, tai prieš tai įvertinama ne tik įmonės finansinė padėtis, kad būtų aišku, ar draudimo įmokos bus sulaukiama laiku, bet ir tai, ar įmonė turi elementarias saugumo priemones, tokias kaip, pavyzdžiui, stumdomi vartais. Draudimo įmonės visada stengiasi išnagrinėti visus rizikos faktorius ir pagal tai nustato, kokio draudimo reikės. Tas pats ir kai žmogus nori apsidrausti: žiūrima jo finansinė padėtis ir sveikatos būklė. Taip draudimo įmonės tarsi pačios apsidraudžia. Su draudimu per daug nesutaupysi, bet bent jau galima būti tikram, kad atsitikus įvykiams, dėl kurių draudeisi, tai jiems įvykus materiali žala bus atlyginta draudimo įmonės.

Grįžtant prie stumdomų vartų, tai stumdomi vartai iš tiesų yra populiarūs įmonių teritorijai saugoti. Stomdomi vartai būna įvažiavimo vieta įvairiems sunkvežimiams ir kitoms transporto rūšims. Dienos metu, kai įmonėje verda veiksmas stumdomi vartai būna atviri ir pakanka atsižymėti pas sargą, kai atvažiuoi ir išvažiuoji. Darbo dienai pasibaigus, stumdomi vartai yra užstumiami ir į vidų patekti galimybės nebėra. Taip dirba sargaujantis žmogus, kuris yra maksimaliai atsakingas už tai, jei kas nors dings be žinios iš įmonės turto. Todėl galima sakyti, kad tai, kaip prižiūrimi stumdomi vartai ir tai, kaip atsakingai į savo darbą žiūri sargas yra du labai glaužiai susiję dalykai. Jei per 5-10 metų iš įmonės niekas nedingo, vadinasi, sargo darbas buvo dirbamas neprikaištingai, tai yra geras sargas ir jo stumdomi vartai nepraleido į įmonės valdas nei vieno niekadėjo. Įmonės sunkiai randa tokių ištikimų ilgamečių darbuotojų, nes dauguma darbą pakeičia pasitaikius pirmai progai, kai pasiūlomas geresnis darbo užmokestis. Taigi ištikimybė darbo santykiuose jau yra retas atvejas. Tik tesiti darbuotojų dėl to nereikia, nes darbdaviai patys turi užtikrinti geras darbo sąlygas, kad darbuotojas liktų, o stumdomi vartai turėtų savo šeimininką.

Daugiau informacijos: etvoros.lt

1 thought on “Stumdomi vartai įmonės kieme

  1. Labai geras straipsnis. Įmonėms labai svarbu yra saugi aplinka. Tai apsaugo nuo padarytų nuostolių. Bet kokiai įmonei rekomenduoju vartus, kurie išties patikimi ir kokybiški vartai. Rekomenduoju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *