Kodėl yra verta naudoti natūralius dezodorantus?

Uncategorized

 

Kūno higiena – tai be galo labai svarbus kiekvieno žmogaus darbas. Tačiau ne visada tai galime tiesiog imti ir pavadinti darbu. Moterims tai yra veikiau vienas malonumas. Juk vien pažvelgus į vonios kambarį tuose namuose, kur gyvena pora, tikrai aiškiai matome, kiek daug higienos prekių dalykėlių yra susidėjusi moteris ir kiek nedaug vyras. Iš dalies vyrai daro gerai, kad renkasi ne daug, tačiau tik svarbias ir itin kokybiškas prekes. Moterims irgi reikėtų suprasti, kad jau geriau joms bus vienas geras driclornatūralus dezodorantas, negu keli skirtingi, su įvairiais kvapikliais, kurie neretai gali tiesiog sudirginti jautrią odą.

Ne visi dezodorantai yra geri. Jums reikėtų žinoti, į kuriuos ingredientus reikia atkreipti dėmesį ir kur galima įsigyti saugius ir veiksmingus dezodorantus. Natūralus dezodorantas yra tai, apie ką mes ir kalbame. Natūralus grožis ir higiena gali būti pasiekiama ir perkant natūralius kremus, drėkinančius losjonus ir makiažą. Tačiau daugelis žmonių vis dar nenoriia atsisako savo senųjų dezodorantų, vien dėl jų malonių kvapų. Natūralus dezodorantas dar gali būti vengiamas ir tais atvejais, kai yra gausiai prakaituojama, ka dangi yra bandoma nuolatos „maskuoti“ prakaito kvapą. Tačiau, jeigu jau yra gausiai prakaituojama, reikia imtis dar kitoių priemonių, kadangi vientik kvapais nieko neakeiste. Paprasti dezodorantai kaip tik užkemša visas poras ir limfmazgius, todėl odos paviršiui yra kenkiama tik dar labiau. Nors dauguma tų nenatūralių produktų visai neblogai blokuoja prakaitą, tačiau beveik visos populiarios jų rūšys turi abejotinų produktų, todėl geriau jau yra ieškoti alternatyvių higienos priemonių.

Pavyzdžiui, aliuminis yra veikliosios medžiagos antiperspirantas, kuris išlaiko mūsų kūno gaivą ir švarą. Štai, kaip viskas veikia: aliuminio druskos, aliuminio chloridas, aliuminio cirkonio, sliuminio hidrochlorido, ir kitos viekliosios aliuminio medžiagos neleidžia mums tiek daug prakaituoti. Aliuminio jonai yra įtraukiami į ląstelių linijos prakaito latakus, todėl ląstelės išsipučia ir yra uždaromi prakaito keliai. Deja, laiuminis dar yra žinomas, kaip neurotosksinas. O tai, kaip bebūtų gaila, yra susiję su krūties vėžiu ir neurologiniais sutrikimais, tokiais kaip Alzhaimerio liga. Dauguma krūties vėžių vystosi viršutinėje kūno dalyje, krūtinės srityje, kuri yra arčiausiai pažastų. Kai kurie atlikti tyrimai parodė, kad aliuminio jonai, absorbuojami į odą gali sukelti krūties ląstelių estrogeninių receptorių pokyčius. E to aukšto lygio aliuminio kiekiai buvo rasti Alzhaimerio liga, sergančiųjų asmenų smegenyse. O štai Sant Liuso universitete neseniai atlikti tyrimai dar atskleidė ir tai, kad aliuminis gali sukelti toksinį poveikį kepenims. Taip yra visokių degeneracinių ligų veiksnys. Visi šie veiksmai yra ilgalaikio pobūdžio. Nors visi atlikti tyrimai dar nėra visiškai galutiniai, tačiau ir toliau yra prasminga tirti visas saugias alternatyvas. Laimei, vis kosmetikos įmonių remiasi šiais turimais ir jų rezultattais, todėl siekia gaminti natūralesnius ir saugesnius produktus. Kaip pavyzdį galime Jums paminėti, Kristalo dezodoruojantis akmuo – tai yra natūralios formos aliuminis. Molekulių kiekis yra per didelis, kad būtų absorbuojamas į odą. Tai padeda padaryti šiuos produktus veiksmingus, kadangi neleidžia bakterijoms, kurios sukelia kvapą, sklisti. Tačiau odos poros nėra dirbtina užkemšamos, kaip, kad tai daro kiti nenatūralūs dezodorantai.

Jeigu visa ši informacija Jums kolkas dar yra labai didelė naujiena – siūlome tiesiog pasikonsultutoi su vaistinėje dirbančia darbuotoja. Visi natūralūs dezodorantai yra parduodami tik vaistinėse, taigi ten dar ir gausite gerų patarimų.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *