Maitinimo pagalvė būsimai mamai

Uncategorized

Jaunos moterys, sulaukusios tam tikro amžiaus, ima jausti, kad tiksi jų biologinis laikrodis ir dėl to jos jaučia nematomą spaudimą greičiau tampti mamomis. Kartais tas spaudimas nesuvokiamas labai tiksliai, bet pasąmonėje maitinimo pagalvestikrai glūdi. Tačiau nieko blogo tame, jei moteris ima norėti vaikelio, nes motinystė – tai stebuklas, kuris atsiranda, kai įsimyli du žmonės. Jaunos šeimos yra labai gražios ir mama tapti jaunai daug geriau, nes jaunas žmogus energingesnis, lengviau pakelia bemieges naktis, kai kūdikėlis verkia ir pan. Maitinimo pagalvė būsimai mamai tikrai pravers, nes ją turint kūdikį maitinti tikrai paprasčiau.

O ką daro tos poros, kurios vaikelio neplanavo? Dažniausiai tokiose situacijose poros nesugriūna, jei santykiai rimti ir meilė tvirta. Tik va, moterims tikrai yra didelis klausimas, kaip tokią žinią, kad vyras taps tėvu, pranešti vyro neišgąsdinant. Kai kūdikis neplanuotas, labai sunku nuspėti, kaip naujai „iškeptas“ tėvelis sureaguos. Labai džiugu, kai vyras iš laimės nesitveria kailyje ir nuo pirmos sekundės džiaugiasi šeimos pagausėjimu. O kaip mamytės tai praneša? Mėgstamas variantas yra nupirkti kūdikiui skirtą daiktą ir padėti kambaryje labai matomoje ietoje, kur vyras tikrai pastebėtų. Pavyzdžiui, pamatęs, kad namuose atsirado kūdikio maitinimo pagalvė, o ant jos dar padėti tapukai pirmiesiems kūdikio žingsneliams, moteriai nebereikės nieko sakyti. Vyras, pats pasiteiraus, ar ji nėščia, o jai beliks tik linktelti galvą, jei bus per sunku kalbėti. Po patvirtinimo vyras turėtų pademonstruoti tikrąjį savo veidą, švytinti iš laimės ir smarkiai apkabinti savo mylimąją. Jei pirmas vaikeliui skirtas daiktas namuose yra maitinimo pagalvė, tai parodo, kad moteris yra praktiška ir neperka visokių niekučių, o perka tai, kas iš tiesų reikalinga. Juk visokių žaisliukų ir drabužiukų dažniausiai padovanoja giminės ir draugai, kai ateina aplankyti nėštukės arba kai ateina pasižiūrėti jau gimusio vaikelio. O žinote, ką dar daro artimieji? Jie spėlioja, į kurį iš tėvų kūdikis labiau panašus bei klausinėja, kokiu vardu kūdikis bus pavadintas. Kiti net padaovanoja kūdikiui drabužėlius, ant kurių būna kūdikio vardas. Tai taip miela! Kalbant apie vardu, tai dažnai jaunieji tėvai būna pasiruošę du vardus, vieną mergaitišką, o kitą – berniukišką. Taip sužinojus kūdikio lyti dar prieš gimdymą ar  po jo, jei taip pageidauja pora, tėveliai negauna jokio streso. Nepasiseka toms poroms, kurios galvoja, kad gims mergaitė, išdažo kambarį mergaitiškomis spalvomis, sugalvoja mergaitei vardą, o gydytoja ima ir pasako, kad tėvų nuojauta klydo, kad būsimas vaikelis bus berniukas. Tada visos kurto iliuzijos apie dukros auginimą ima ir subliūkšta kaip muilo burbulas. Na nieko, vaikelio kambario interjerą galima pakeisti, vardą pergalvoti. O maitinimo pagalvė liks kaip buvusi, nes ji yra neutrali, tinka tiek mergaitėms, tiek ir berniukams, tad jos iš naujo pirkti tikrai nereikės. Tam, kad nebūtų nereikalingų netikėtumų, patartina kūdikiui iki kol jis gims, pirkti neutralių atspalvių daiktus: drabužius, vežimėlį, patalus, lovytę, žaislus, dažus kambariui ir t. t. Kaip sakoma, kam rizikuoti, kai galima rizikos išvengti?

Ar žinojote, kad maitinimo pagalvė yra nei per kieta, nei per minkšta? Ją galima pradėti nauduoti nuo pat pradžių iki tol, kol vaikas išmoks sėdėti be niekieno pagalbos, be jokios atramos. O iki tol kol nemoka sėdėti, matinimo pagalvė jam padės maitintis patogioje padėtyje, nejaučiant nei menkiausio diskomforto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *