Sviestmedžio aliejus naudingas grožiui ir sveikatai

Uncategorized

Sviestmedžio aliejus – tai aliejus išgaunamas natūraliai iš riešutų, vadinasi, tai ausviestmedzio aliejusgalinis aliejus. Šio aliejaus vartojimas grožio industrijoje jau labai seniai žinomas. Daug kosmetikos produktų savo sudėtyje turi kaip komponentą ir sviestmedžio aliejų. Tai reiškia, kad jis naudingas grožiui. O kadangi sviestmedžio aliejus turi antimikrobinių savybių bei gydomųjų savybių, tai jis naudingas ir žmogaus sveikatai. Šio aliejaus galima nusipirkti natūralios kosmetikos parduotuvėse, galbūt ir vaistinėse. Beje, jis parduodamas yra grynas, o ne tik kaip produkto sudėtinė dalis. Galite drąsiai teirautis pardavėjų, kurioje lentynoje padėtas sviestmedžio aliejus. Turėtumėte žinoti, kad nors sviestmedžio aliejus vadinamas aliejumi, jis yra sviesto tirštumo, tad nenustebkite, jei atidariusios pakuotę pamatysite dėžutėje ne skystos konsistencijos produktą. Būdamas sviesto tirštumo sviestmedžio aliejus yra normalioje būsenoje, nepasenęs, neišėjęs iš galiojimo laiko. Na, o dabar kalbamės toliau.

Kam naudojamas sviestmedžio aliejus, turint jį namuose?

Pirmiausia, sviestmedžio aliejus – nuostabus odos drėkiklis, kuris padeda odai išlaikyti drėgmę ir saugotis nuo šiurkštumo, senėjimo. Sviestmedžio aliejus puikiai tinka tepti kojų kulnams, taip pat ir alkūnėms. Oda ne tik išsaugo drėgmę, bet ir suminkštėje. Vadinasi, šių probleminių vietų oda tampa ir vizualiai gražesnė. Kalbant apie odą, tai sviestmedžio aliejus gali tarnauti ir kaip drėkinamasis-maitinamasis veido kremas. Jis lengvai įsigeria į odą ir jį galimą naudoti tiek kaip kremą, tiek kaip kaukę.

Niekam ne paslaptis, kad žiemos metu sudėtinga išvengti peršalimų. Žmonės dažnai sloguoja, dažnai pučia nosį į nosinaites. To pasekmė – suskirdusi, jautri, paraudusi, šerpetojanti odą ant nosies pertvaros. Nosies galiuką ir pertvarą ištepus sviestmedžio aliejumi nosies apačioje, netoli lūpų, odos būklė ženkliai pagerėja. Taip yra dėl intensyvaus drėkinimo, kurio žiemą odai reikia gal net labiau nei vasaros metu. Panaši situacija žiemą nutinka ir lūpoms, kurios taip pat skeldėja. Sviestmedžio aliejus gali išgelbįti ir nuo šio diskomforto.

Pasirūpinę oda, galime pereiti prie plaukų. Nesuklydote. Sviestmedžio aliejus tinka ir tada, kai norima sveikų ir gažių plaukų. Jis naudojamas kaip plaukų kaukė, kurią reikia tolygiai paskirstyti per visą plaukų ilgį. Sviestmedžio aliejus turi šias funkcijas: atkuria, maitina ir saugo plaukus. Kai naudojamas sviestmedžio aliejus, tai nebereikalingas plaukų balzamas, nes pakaks gero šampūno ir sviestmedžio aliejaus derinio. Kai plaukus jau sustiprinome, jie žvilga, galime pereiti prie grožio ir sveikatos procedūros – masažo.

Masažas – tai jau nuo senų senovės vartojamas būdas atsipalaidavimui, odos grožiui bei žmonių santykiams sustiprinti. Ne paslaptis, kad vienas kito lietimas (glostymai, apsikabinimai ir t. t.) turi įtakos santykių gerovei, poroje esantys asmenys turi nepamiršti vienas kito liesti. Masažas prieš miegą yra nuostabi dovana partneriui. Atsipalaidavęs prieš miegą, partneris kur kas geriau miegos, lengviau užmigs ir jausis pamalonintas, kad partnerė jo nepamiršta, žinos, kad vis dar yra milimas ir lepinamas. Lygiai taip pat vyrai gali lepinti savo damas. Po masažo, kuriam naudojamas sviestmedžio aliejus, masažuotas asmuo turės aksominę odą, tokią švelnią ir malonią, kad liesti savo partnerį/-ę norėsis dar dažniau. Dovanokime vieni kitiems švelnumo akimirkas nelaukdami jokių švenčių, nelaukdami kažko mainais, o tiesiog todėl, kad juos / jas mylime. Principas yra tas, kad poroje, kur du vienas kitą myli, kuo daugiau duodama, tuo daugiau gaunantysis nori duoti. Kaip sakoma: už gerą atsilygink geru. Išauklėti žmonės visada to paiso.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *