Durų remonto Kaune prireiks apsilankius vagims

Durys Remontas

duru remontas kauneDurų remonto Kaune meistrų gali prireikti, jei netikėtai jūsų namus aplankė vagys. Nesvarbu, kokiomis priemonėmis bandysite apsaugoti savo namų turtą, 100 proc. patikimiausių tikrai nėra. Taip galima manyti, stebint kriminalinių kronikų suvestines, nes jose aprašoma, kaip vagys nuolat tobulėja ir jokios užkardos jiems neveiksmingos, jei yra noras užgrobti svetimą turtą. Vagys perlipa aukščiausias ir aštriausias tvoras, apgauna net pačius budriausius kaimynus, agresyviausius šunis, o jei neįveikia tvirtų lauko durų, į namus patenka pro langą ar balkono duris, akimirksniu išnešdami brangius daiktus, net nespėjus atvykti saugos tarnybos pareigūnams.

Itin dažnai į daugiabučių namų butus vagys įeina išlaužę plastikines balkonų duris. Tokio pobūdžio durys yra lengviausiai įveikiamos. Durų remonto Kaune meistrai tvirtina, kad ir į jas galima įmontuoti spynas, rankeną, skląsčius. Nors patikimesnės ir saugesnės yra šarvuotos lauko durys, tačiau ir jas įveikia profesionalūs vagys. Specialistai tvirtina, kad nekokybiškai pagamintas šarvuotas duris vagys pajėgia išlaužti net greičiau nei per 1 minutę. Jei jūsų namų durys – šarvuotos, nepagailėkite pinigų geroms, užtikrintoms spynoms, nes būtent jas išlaužiant patenkama į namus. Spynos gali būti paveikiamos įvairiausiais būdais: nuo jūsų namų rakto padarytos kopijos, pragręžtos spynos šerdelės, modernių įrankių panaudojimo iki specialios rūgšties, pilamos į spyną. Geriausiai apsaugo dvigubos durys, iš kurių vienos yra metalinės. Bus patikimiau, jei šarvuotos durys atsidarinės į išorę. Žinoma, tokių tvirtų metalinių durų vagys itin nesulaužys, kad prireiktų durų remonto, tačiau sulaužyta spyna pareikalaus naujų investicijų ar netgi durų remonto Kaune meistro vizito. Medines duris vagys įveikia, jas iškeldami iš vyrių, tad statant duris verta panaudoti vyrių sargius.

Kuo daugiau saugos priemonių įrengta namų sargyboje, tuo labiau tikėtina, kad vagys pasiieškos lengvesnio priėjimo kituose pastatuose ir jūsų namus aplenks. Vartai, tvora, tvirtos durys su keliomis spynomis, apsauginės žaliuzės ant langų, su apsaugos įmone pajungta signalizacija, budrus ir sargus šuo (ar net keli) daug patikimiau saugo, nei atsainus požiūris ir abejingumas. Kad ir pačias patikimiausias saugos priemones naudosite, visuomet išlikite budrūs ir domėkitės naujovėmis, nes jus gali aplenkti jomis pasinaudosiantys vagys. Saugokitės patys, ir tuomet net Dievas jus apsaugos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *