Naujos ar senos statybos butas?

Butai Kaune

naujos statybos butai kauneNusprendėte pirkti naują būstą, tačiau neapsisprendžiate kokį rinktis – senos ar naujos statybos? Ar skirtumai yra labai dideli? Čia yra aprašyti kiekvieno pasirinkimo privalumai ir trūkumai, su kuriais susipažinus, Jums bus lengviau apsispręsti:

Kritus butų kainoms, yra galimybė nusipirkti butus gana nebrangiai, jei tik mokėsite derėtis dėl galutinės kainos. Šiuo metu parduodami nauji butai Kaune yra tikrai patrauklūs. Ypač nauji butai Šilainiuose. Tačiau gal geriau rinktis senos statybos butą?

Senas būstas, deja, daug privalumų neturi: niekada neaišku, kada prireiks renovacijos ar remonto darbų. Tačiau senos statybos butai savo ruožtu yra pigesni. Taip pat seni pastatai yra mėgstami dėl patvarumo – jau daugybę metų išsilaikė ir įrodė savo tvirtumą. Beje, nusipirkus seną butą įsikraustyti galima iš karto, nes nereikia laukti kol bus pabaigtas statybų projektas. Taip pat, šie butai jau yra užėmę geriausias ir patogiausias miesto vietas – centre, senamiestyje ir kituose miegamuosiuose rajonuose.

Vis dėlto, su kiekvienais metais bus vis daugiau ir daugiau perkama naujos statybos butų. Jie, visų pirma, yra pasirenkami dėl galimybės ženkliai sumažinti šildymo sąskaitas. Taip pat yra galimybė patiems pagal savo norus reguliuotis šildymą. Naktį galima visai išjungti, o šildymo sezono nebūtina pradėti tada, kaip visi.

Taip pat, ko gero, puikiai žinote, kokie karai vyksta senų daugiabučių kiemuose, nepasidalinant automobilių stovėjimo aikštele? Naujos statybos butai turi įrengtas požemines automobilių stovėjimo aikšteles, kurios garantuoja, kad Jūsų automobiliui visada atsiras vietos. Beje, automobilį laikyti po stogų tikrai yra geriau nei po atviru dangumi.

Naujos statybos butai Kaune yra labai modernūs: juose ne tik įrengta moderniausios durys ar langai, bet ir pasirūpinta gyventojų saugumu. Naujų daugiabučių teritorija visados yra aptverta, rakinama ir dažnai turi stebėjimo kameras. Todėl galėsite būti ramūs, kad prie namų Jūsų niekas neapiplėš ir, kad jokie pašaliniai asmenys nepateks į gyvenamojo daugiabučio teritoriją.

Daugelis sutiktų, kad nauji butai tikrai yra geresnis pasirinkimas, tačiau, atminkite, kad tai investicija ir nepigi. Tačiau, patikėkite, ji tikrai Jums atsipirks.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *