Į ką vertėtų atsižvelgti renkantis butą?

Butai Kaune

parduodami butai KauneButų Kaune ieškantys pirkėjai atsižvelgia į daugelį kriterijų. Vienas jų – į mikrorajoną, kuriame stovi namas, nes yra svarbi socialinė bei inžinierinė infrastruktūra, gyventojų tankumas, kriminogeninė situacija, artimiausia paties namo aplinka. Į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį, jei domina parduodami butai Kaune?

  • Į vietą

Gyvenamosios vietos pasirinkimas yra vienas svarbiausių parametrų renkantis būstą. Tai ir atstumas nuo miesto, miesto centro, ir susisiekimo galimybės, savaime aišku – aplinka ir t.t. Reikėtų atsižvelgti į viešojo transporto maršrutus, ypač jei ne visi šeimos nariai vairuoja ir prireiks keliauti savarankiškai. Būtina atsižvelgti į supančius aplinkos vaizdus, kuriais žavėsitės ar, atvirkščiai, nepageidaujamais pramoniniais objektais, triukšmingais prekybos centrais su naktiniais klubais ar gatvėmis. Žinoma, visuomet norisi gyventi gamtos apsuptyje, tačiau perkant butus Kaune šalia miško nepagalvojama, kad gali tekti pakovoti su įvairiais vabzdžiais. Realų apie butus Kaune vaizdą gali nupasakoti jų kaimynai. Pastarieji tikrai atskleis, kiek ir kokius mokesčius tenka mokėti, kiek ramybės ir triukšmo galite tikėtis ten gyvendami.

  • Į kainą

Pigesni būna pirmuosiuose ir paskutiniuose aukštuose esantys parduodami butai Kaune. Senamiestyje senos statybos butas yra brangesnis už naujos statybos būstą toliau nuo centro esančiuose rajonuose. Reikėtų nepatingėti ir susirasti butą, parduodamą be tarpininkų, nes tokiu būdu taip pat galite sutaupyti.

  • Į patogumą

Jei domina parduodami butai Kaune, kurie randasi ne pirmuose ar paskutiniuose namo aukštuose, ko dažnai vengiama, vertėtų pagalvoti apie šeimos narius, kuriems teks pasiekti namus. Vyresnio amžiaus ar neįgaliems žmonėms gali būti sunku lipti laiptais, kaip ir nė kiek nelengviau mažylius auginančiai mamai, kai ant rankų juos ar vežimėlį reikės užsinešti. Jei name įrengtas liftas, vertėtų pasidomėti, ar nesigirdi jo skleidžiamo garso.

  • Į taupumą

Parduodami butai Kaune, atitinkantys A klasės šilumos naudingumo koeficientą, itin patrauklūs tuo, jog juose įrengtos „Protingo namo“ sistemos elementai gyventojams leidžia už šildymą mokėti net 60 proc. mažiau. Perkant butą su pilna apdaila, bankas suteikia kreditą, kurio dydis siekia 85 proc. nuo galutinės įrengto buto vertės. Tai labai patogu pirkėjams, kadangi reikalingas beveik dvigubai mažesnis pradinis kapitalas. Dažniausiai tai itin aktualu jauniems žmonėms, šeimoms su vaikais.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *