Ekologiškas šiltinimas ekovata

Uncategorized

Šiltinimas  ekovata

                             Ekovata tai yra  ne paprasta šiltinimui  naudojama   medžiaga. Ekovata  tai yra  ekologiškai  švarus  produktas, kuris  yra nedegus, jis yra  atsparus  aukštai    temperatūrai, jis nepūva ir jo  neveikia jokie pelėsiai, nesusidaro  kondensatas. Tai yra tokia medžiaga, kuri  kvėpuoja, joje  nesiveisia jokie  graužikai, ji pasižymi puikiomis  techninėmis savybėmis, bei šiltinimas  ekovata  yra atliekamas  be jokių tarpų. Tokiu   būdu atitinkamai  yra ekovatasutaupoma apie 50 procentų  šilumos  palyginus su  kitomis šiltinimo darbuose naudojamomis medžiagomis. Ekovata  tai tokia medžiaga su kuria yra patogu dirbti ir   jos kaina yra prieinama.  Šiltinimas ekovata taip pat yra naudingas, kadangi  atliekant tokį  darbą nelieka  jokių  šiukšlių.  Ekovata ne tik kokybiška  šilumą  izoliuojanti  medžiaga, tačiau  taip pat ji  užtikrins ir gerą   garso  izoliaciją.  Su tokiomis savybėmis  ekovata tampa tiesiog ideali  šiltinimui  naudojama  medžiaga.  Kur gi gali  būti naudojama  ekoavata?  Visų  pirma, ši medžiaga  gali būti  naudojama apšildant  stogus,  grindis,  sienas,  vidines pertvaras.  Be gyvenamų namų     šiltinimo taip pat ekovata   puikiai tinka pramoninių, prekybinių  ir ūkinės  paskirties   namų ir prekybos  sandėlių šiltinimui.   Ekovata   turi ne vieną  privalumą dėl kurios  ji yra   taip  dažnai   naudojama.  Tokia  šilumą  izoliuojanti  medžiaga  yra   ekologiškai  švari. Kadangi  ekovata yra  organinė medžiaga, todėl  ji gali  savyje sukaupti drėgmę ir tuo pačiu  nepraras savo  šilumą  izoliuojančių savybių.  Kadangi ekovata  pati savaime  yra drėgna, todėl ji  prisitaiko prie aplinkos  drėgmės.   Ekovatos  drėgmė atitinka jos turimo  oro drėgmei, kuri  yra būdinga natūraliai medienai.  Dėl tokios  savybės namai, kurie  bus apšildomi naudojant šią  medžiagą gali būti statomi nenaudojant   jokios  šilumą izoliuojančios plėvelės.

Ekovatos  montavimo  būdas jums  suteiks  ekonomiškumą  dar pradinėje  statybų  stadijoje.  Palyginus  su kitomis   šiltinimo medžiagomis ekovata suteiks  jums    ryškų  ekonomiškumą. Jūs  išvengsite  tam tikrų  išlaidų, jums  nereikės  galvoti kaip sandėliuoti  šią  medžiagą, kaip ją iškrauti ir  nereikės rūpintis  kitais   darbais, kurie  būtinai turi  būti atliekami statybos metu.  Šiltinimas  ekovata  yra atliekamas  pakankamai greitai ir garantuotai  jūs gausite  kokybišką  rezultatą.  Pigios  energijos laikas jau praėjo. Geros šilumą izoliuojančios savybės, kuriomis pasižymi ekovata tai reiškia, kad vartotojas sutaupys  pakankamai pinigų   apšildant namą.  Ekovata prailgins  jūsų namo tarnavimo laiką ir taip pat sumažins  remonto  išlaidas, ji efektyviai  apsaugos jūsų namą   nuo  šalčio, karščio, mikroorganizmų, graužikų ir taip pat  nuo perteklinės  drėgmės.  Tokios ekologiškos medžiagos naudojimas  padės išsaugoti  jūsų  sveikatą.  Kai  jūs pasirinksite tokią  medžiagą  kaip ekovata jūs   tuo pačiu  pasirūpinsite  ne tik savimi, tačiau ir  jus supančia  aplinka.  Taip pat ekovata  suteikia apsaugą  nuo korozijos, kadangi jos  sudėtyje yra tam tikri mineralai, kurie   neleidžia  vykti  korozijos  procesui.

Šiuolaikinėje  statybos rinkoje dažniausiai, kai reikia atlikti sienų šiltinimo darbus yra  naudojama mineralinė vata, polimerai ir kiti  produktai.  Taigi  yra būtina  žinoti kokia   medžiaga  yra geriausia, kai  yra apšildomi namai ir jų sienos, reikia  įvertinti kokia medžiaga suteiks patį geriausią šiltinimo efektą. Atitinkamai  šiltinimas  ekovata  yra pats tinkamiausias, kadangi  tai   yra kokybė  ir  ekologija. Bus  naudojama  tinkama  technologija ir atitinkamai yra gaunamas  geras   šiltinimo  rezultatas.  Ypatingai  būtina  sekti   ekologiškumą. Visi  puikiai žino, kad  tikrai daug   šilumą  izoliuojančių  medžiagų  teikia aplinkai neigiamą poveikį, tačiau  to tikrai  negalima  pasakyti  apie   tokią  medžiagą kaip ekovata, kuri yra naudojama  atliekant  šiltinimą.  Ekovata padės tinkamai apšildyti   jūsų namus, kadangi ji sugeba  užpildyti  net  pačius  menkiausius  tarpus.

Daugiau informacijos: ekovata.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *