Parkavimo sistemos tai pagalbinė priemonė

Uncategorized

Parkavimo sistemos

                      Parkavimo sistemos tai yra revoliucingas valdymo ir  kontrolės elementas, kuris  suteiks papildomą apsaugą jūsų automobiliui, kai  bus viena iš  įtemptų akimirkų, tai yra  automobilio parkavimas.  Kai yra  atliekami parkavimo  veiksmai rizika   subraižyti automobilį arba jį sulamdyti yra kur kas didesnė. Atitinkamai parkavimo sistemos yra sukurtos tam, kad  būtų sumažinta  ši rizika ir su  sistemos  pagalba  vairuotojas geriau orientuotųsi sudėtingose parkaparkavimo sistemavimo sąlygose. Parkavimo sistemos tai yra patikima pagalba, kai yra atliekami parkavimo veiksmai. Tai yra jūsų saugumo sistema, kuri ženkliai palengvina automobilio  parkavimo procesą. Šis prietaisas padeda efektyviau realizuoti parkavimo  manevrų judesius, kai jūs parkuojatės automobilio galu, tamsiuoju paros metu, kai yra labai  stipriai tamsinti plaukai, bei kai  nėra vietos atlikti šį veiksmą. Saugiai parkuoti automobilį tai yra viena iš svarbiausių  problemų su kuria susiduria vairuotojai naujokai. Parkavimo radarai, kurie  yra sumontuoti parkavimo sistemoje suteiks galimybę saugiau parkuoti automobilius, jūs  išvengsite taip  vadinamų aklųjų zonų susidarymo. Universali  intelektuali parkavimo sistema suteikia galimybę patobulinti bet kurią automobilio kamerą parkavimo linijomis, kurios atspindini automobilio judėjimo trajektoriją. Šis prietaisas  funkcionuoja daviklių pagalba. Gali  būti fiksuojamas atstumas iki  kito automobilio, bei  parkavimo linijų projekcija. Taip pat egzistuoja nustatymai skirti konkretiems  automobilių modeliams ir gali  būti prijungiama priekinio vaizdo kamera. Parkavimo sistemos, tai yra pagalbinė jūsų automobilio sistema, kuri vairuotojui suteikia pagalbą, kai jis parkuoja automobilį ir  atlieka  manevringus  judesius su automobiliu labai mažoje erdvėje arba prasto matomumo sąlygomis. Šiais laikais parkavimo sistemos labai dažnai yra  siūlomos ne tik  kaip prabangių  automobilių funkcija, tačiau taip pat kaip vidutinės klasės  automobilių dalis.

Egzistuoja kelios labai didelės  parkavimo sistemų klasės. Tai yra pasyvios parkavimo sistemos, kurios suteikia galimybę gauti informaciją apie tai kas yra aplink automobilį, tačiau  ši sistema nesikiša į vairuotojo veiksmus, parkavimas yra atliekamas rankiniu būdu su gaunamos  informacijos panaudojimu iš vizualios ir  garsinės  medžiagos. Aktyvios parkavimo sistemos padeda parkavimo režimus atlikti  automatiniu režimu ir šioje procedūroje  nereikia dalyvauti  vairuotojui, nors  vairuotojas į šį procesą  gali įsikišti bet kurią akimirką, tokiu atveju sistema yra išjungiama. Pasyvios automobilių parkavimo sistemos yra paprastesnės ir prieinamos. Jos gali  būti montuojamos  bet kuriame automobilyje su minimaliomis išlaidomis. Tačiau parkavimo sistemos pateikia tik informaciją, kuri yra reikalinga norint tinkamai  parkuotis, o manevrus atlieka  vairuotojas. Aktyvios parkavimo sistemos yra  tobulesnės ir atitinkamai jos yra brangesnės, automatinio parkavimo sistema gali jums surasti vietą  parkavimui, atlikti visus  manevrus, parkuoti jūsų automobilį, o vėliau išvažiuoti iš tos parkavimo vietos ir  šiame procese nereikės  dalyvauti vairuotojui. Jei reikia ši sistema taip pat gali  funkcionuoti ir kaip pasyvi.

Parkavimo sistemos turi ultragarso daviklį, elektroninį valdymo bloką, sistemos išjungimą, bei indikacijos  priemones. Ultragarsinių šios sistemos daviklių įprastai būna 12, tai yra 4 priekiniame ir galiniame bamperyje ir  po 2  kiekviename šone. Davikliai gali nustatyti  atstumą iki 4,5 metrų. Elektroninis valdymo blokas tai yra kompiuteris, kurį valdi sistema, ji atlieka visus  matavimus ir taip pat sąveikauja  su  kitais prietaisais. Šis  blokas turi algoritmus ir parkavimo programas. Vykdantys prietaisai valdo automobilį automatinio parkavimo režime. Prie šių prietaisų gali būti priskiriami variklio  valdymo blokai. Taip pat kaip pagalbinės medžiagos gali būti naudojamos tokios pagalbinės sistemos, kaip krypties atsparumo sistema ir kitos.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *