Šlapimo nelaikymo profilaktika

Uncategorized

Šlapimo nelaikymas

                      Šlapimo nelaikymas tai yra tokia  būklė, kai yra  pastebimas  nedidelis šlapimo išsiskyrimas ir dažniausiai  išsiskiria tik mažos porcijos.  Šlapimo nelaikymas tai yra vienas iš daugybės  galimų ligų  simptomų, slapimo nelaikymas po gimdymokurios liudija  apie urologines ligas, tačiau taip pat gali  būti ir  ginekologinių ligų simptomu.  Ši  liga gali būti gydoma nemedikamentiniais būdais, medikamentais ir taip  pat  šis  negalavimas gali būti gydomas chirurginiais būdais.  Šlapimo nelaikymas gali būti   išvengiamas atliekant įvairius pratimus, kurie pradeda ištreniruoti dubens raumenis, tam yra pritaikyti specialūs pratimai,   gali būti atliekama gydomojo mankšta.  Kai kurios ligų  formos yra   efektyviai gydomos medikamentais.  Toks gydymas gali tinkamai nustatyti raumenų atsipalaidavimo funkciją.  Taip pat kaip vaistinis preparatas yra naudojamas  driptanas ir įvairūs preparatai, kurie pašalina spazmus, gali būti paskiriami net antidepresantai.  Jei visi šie metodai yra neefektyvūs tokiu atveju yra  pasitelkiamas operatyvus gydymas.  Taip pat labai svarbu yra konsultuotis  su specialistais.  Jei jūs  norite išvengti tokios problemos kaip šlapimo nelaikymas. Visų pirma, jums reikia stengtis gyventi sveiką gyvenimo būdą, bei pasistengti atsisakyti tokių  toksinų kaip rūkymas ir alkoholis.  Labai svarbu yra, kad jūs visada laiku nueitumėte į tualetą jei jūs to norite.  Kadangi būti su pilna šlapimo pūsle  nėra sveika.  Kad sutvirtėtų jūsų dubens raumenys jūs kiekvieną dieną turite atlikti specialius fizinius pratimus. Taip pat jums reikia  vengti sunkumų kilnojimo, per didelių fizinių krūvių, emocinių išgyvenimų,  bei psichiką traumuojančių situacijų. Kai kurie specialistai rekomenduoja  profilaktikos tikslais laikytis specialios mitybos, reikia vengti aštrių,  rūkytų patiekalų, bei prieskonių.  Taip pat būtina laikytis adekvatus gėrimų režimo, ne mažiau kaip 2 litrus skysčių per parą.

Be to,  šlapimo nelaikymas tai yra tokia liga, kuria  susirgus ir pastebėjus  nors menkiausius požymius yra būtina kreiptis  medicininės pagalbos. Tokiu būdu bus galime  išvengti bet kurios šios ligos vystymosi formos.  Šlapimo nelaikymas gali atsirasti įvairiame lygyje ir pačiose įvairiausiose situacijose, pradedant nuo menkiausio šlapimo praradimo esant nėštumui, esant  fiziniam krūviui, jei jūsų šlapimo pūslė yra perpildyta, jūs negalite pakentėti kelias sekundes, kol atidarysite duris arba gali  būti nuolatinis nekontroliuojamas šlapimo išsiskyrimas.  Žinoma, esant visais atvejais profilaktika ir galimas taikomas gydymas skiriasi.  Deja, moterys dažniausiai labai gėdijasi skustis  tokiomis  problemomis ir kreipiasi į gydytoją tik tada, kai  gyvenimas jau tampa  tiesio nepakeliamas.  Tačiau yra būtina pripažinti, kad ir gydytojas ne visada  suteikia  reikiamą naudą.  Labai dažnai  nutinka taip, kad būna reikalinga operacija. Pavyzdžiui, nevalingas šlapimo išsiskyrimas , kuris nutinka dėl šlapimo pūslės  hyper  aktyvumo ir pakankamai dažnai šis negalavimas labai sėkmingai yra gydomas medikamentais.

Dar viena priežastis, kodėl vyksta šlapimo nelaikymas, tai yra šlapimo pūslės funkcijos  sutrikimas, kuris gali  įvykti dėl įvairių priežasčių.  Šiuo  atveju operacija  gali tapti efektyvu gydymo metodas ir dažniausiai suteikia teigiamą rezultatą.  Kai yra atliekamos tokios operacijos labai dažnai yra naudojamos sintetinės kilpos, kurios yra įvedamos į  šlapimo takų kanalą. Tai operacijai padeda suteikti teigiamą efektą. Tokia operacija nesuteikia jokių traumų, jas labai lengvai ištveria pacientai ir jūs  greitai atsigausite.  Šlapimo nelaikymas tai yra tokia liga, kurios galima išvengti  laikantis tam tikrų profilaktikos priemonių,  šios ligos galima išvengti tiesiog ją aplenkiant, pavyzdžiui vengiant fizinių krūvių. Profilaktikos tikslais taip pat gali būti atliekami specialūs pratimai, ypatingai nėštumo metu ir po jo.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *