Saugios blakstienų priauginimo priemonės

Uncategorized

Ar tikrai tiesa, kad moters grožis spinduliuoja iš vidaus? O galgraži moteris ta, kuri vaikšto į grožio salonus ir perka drabužius iš naujų kolekcijų, kurios nagai ir blakstienos priaugintos? Ar natūralumas dar yra gražu? Kosmetologai jums gali atsakyti labai paprastai: „negražių moterų nėra“. Vadinasi, moteriai tereikia išmokti savo grožį atskleisti. Blakstienų priauginimas, pavyzdžiui, gali pabrėžti gražias akis, kurių spalva tikriausiai nepakartojama. Tik yra viena taisyklė, visos priemonės, kurios naudojamos grožiui kurti, turi privalo būti saugios, blakstienų priauginimo priemonės ne išimtis.

Kokios yra blakstienų priauginimo priemonės?

Visų pirma reikalingos sitetinės blakstienos, kurios klijuojamos prie natūralių blakstienų. Sitetinės blakstienos gaminamos dviejų rūšių: šilkinės (silk) ir audinės (nork). Skirtumas tarp šių blakstienų nėra didelis, blakstienu priauginimasbet visgi yra. Šilkinės blakstienos labiau tinkamos moterims, kurios mėgsta atrodyti kuo natūraliau. Audinės blakstienos labiau tinka toms, moterims, kurios siekia būti ryškesnės, dažniau pastebėtos, mėgsta būti dėmesio centre. Mat audinė blakstienos yra tamsesnės, blizgesnė taigi logiška, kad labiau matomos nei šilkinės. Blakstienų priauginimo priemonės komplektas yra paildomas ir klijais, kurie naudojami blakstienų klijavimui. Svarbi yra tų klijų cheminė sudėtis ir kokybė, negalima naudoti tokių klijų, kurie gali alergizuoti ar pakenkti žmogui. Tačiau galite nurimti, kosmetologės iš tiesų pasirenka tik kokybiškas blakstienų priauginimo priemones, nes nenori turėti jokių bėdų: prarasti klientus būtų nenaudinga, bylinėtis dėl padarytos žalos būtų dar baisiau, nes tai reikštų karjeros pabaigą. Joks grožio salonas nepriimtų dirbti „specialistės“, kuri būtų pagarsėjusi prastu savo darbu. Todėl svarbus tikslus kiekvienos blakstienų priauginimo priemonės parinkimas, užsakymas. Kosmetologai neša ant savo pečių šią atsakomybę, nes už teikiamas paslaugas jie atsako.

Kaip ilgai yra veiksmingos blakstienų priauginimo priemonės?

Tikslaus atsakymo čia nebūna, bet galima pasakyti apytiksliai – 2-3 mėnesiai. Tiek laiko blakstienų priauginimas atrodys idealiai, jei kas 2-3 savaites bus daromos korekcijos blakstienų priauginimui. Mat blakstienos yra linkusios kristi natūraliai ir jų vietoje auga naujos blakstienos. Prie tų naujų blaukstienų, kai jos jau užaugusios turi būti priklijuojamos tos pačios rūšies sintetinės blakstienos. Taip bendrame vaizde blakstienos nepraras savo tankio. O kiek laiko galioja pačios blakstienų priauginimo priemonės, reikia žiūrėti tiesiog galiojimo laiką ant pakuočių, ta pati taisyklė taikoma visiems produktams, ne tik grožio priemonėms.

Kokį blakstienų ilgį gali sukurti blakstienų priauginimo priemonės?

Šio amato specialistės informuoja, kad pasirinkti dirbtines blakstiens priauginimui galima iš trijų ilgių blakstinų. Būna trumpos, vidutinės ir ilgos blakstienos. Kiekviena grupė yra matuojama milimetriniais intervalais:

  • Trumpos 6-8 mm;
  • Vidutinės 9-11 mm;
  • Ilgos 12-16 mm.

Dažniausiai blakstienų ilgio grupę parenka pati kosmetologė, nes ji gerai išmano, su kokio ilgio blakstienomis konkretus žmogus atrodys gražiai. Paprastai klijuojamos truputėlį ilgesnės blakstienos nei tos, kurios žmogui auga natūraliai. Taip išgaunamas naturalių blakstienų įvaizdis. Vadinasi, reikia klausti ne kokį ilgį gali sukurti blakstienų priauginimo priemonės, o koks blakstienų ilgis jums tiktų.

Ar po blakstienų priauginimo galima iš karto grįžti į įprastą gyvenimo ritmą?

Derėtų vieną parą po blakstienų priauginimo akių nešlapinti, nedrėkinti. Taip pat ir su kremais, ne tik vandeniu. Vėliau, jei labai jaučiate poreikį, akių tušą naudoti jau galite, bet naudokite vandeniui neatsparų, nes dėl stiprių tušų valiklių sintetinės blakstienos gali iškristi sparčiau nei įprasta. Kitas elementarus patarimas – netrinkite akių rankomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *