Įspūdžių kupina kelionė į Olandiją

Uncategorized

Veža į Olandiją

                      Olandija, tai yra Vakarų Europos šalis, kurią skalauja Šiaurės jūra, ji ribojasi su Vokietijos ir Belgijos sienomis.  Daugiau nei 40 procentų šios šalies paviršiaus yra žemiau jūros lygio.  Didžioji dalis šios šalies yra  tarsi dirbtinė žemė, kuri turi ne vieną upę ir kanalą. Štai kodėl veža į Olandiją  keleivius, kadangi jie  nori pasigrožėti nuostabiais Olandijos vaizdais.  Iš tiesų tai yra  viena iš įdomiausių Europos šalių, nežiūrint į tai, kad  ji yra  nedidelė.  Tai yra  viena iš nevezu vezudaugelio karalysčių  Europoje, ji gali pasigirti unikalia gamta,  puikiai žinomomis tulpėmis,  viduramžių architektūra, taip pat  šalyje yra daugybė visiems puikiai žinomų objektų ir nepakartojama atmosfera, kuri  vilioja daugybę turistų. Iš tiesų Olandijos širdis ir perlas, be jokių abejonių yra jos sostinė Amsterdamas.  Tai yra vienas iš gražiausių miestų Europoje, taip pat tai yra šalies kultūros centras. Šalyje yra daugybė įvairiausių kanalų,  miestelių ir yra vienas iš mėgstamiausių vietų turistams, jiems ten patinka pasivaikščioti. Jei jūs atvykote į Amsterdamą jums tiesiog būtina  pasivaikščioti žinoma  damų  aikšte ir  centrine sostinės gatve.  Tarp pačių įdomiausių objektų galima išskirti nepakartojamus Karališkuosius rūmus, Madam Tiusso muziejų, naują  bažnyčią, bokštus, taip pat Rembranto namus, kurie paversti muziejumi. Bei jokiu  būdu nepamirškite raudonųjų žibintų gatvės, kurią jūs privalote pamatyti.

Tačiau keleivius veža į Olandiją ir ne tik į Amsterdamą. Taip pat jūs galite apsilankyti  Hagoje.  Tai yra vienas iš seniausių Olandijos  miestų, kuriame yra  įsikūręs šios šalies parlamentas. Haga turi tiesiog nepakartojamą architektūros ansamblį, prabangius parkus, puikius  paplūdimius ir daugybė kitų kultūros objektų.  Tarp įdomiausių Hagos objektų gali išskirti pasaulio rūmus, taip pat  galėsite pamatyti Riterių salę, viduramžių kalėjime ir kitus  objektus, kuriuos turėtų pamatyti kiekvienas turistas. Keliaudami po Olandiją jūs būtinai turite pasigrožėti nepakartojamais malūnais, bei aplankyti Nacionalinį parką, aplankyti Harlemo miestą, bei botanikos sodą.  Jūs be jokių abejonių turite pasinaudoti  vandens pasivaikščiojimo galimybe.  Juk kaip ir minėjau nėra nuostabesnio miesto kaip Amsterdamas. Tai yra unikali epocha, nuostabus stilius ir didelė teritorija  vandens.  Šiuolaikiniame Amsterdame yra tikrai labai daug plaukiojančių namų.  Pasivaikščiokite po mažosios Olandijos gatves ir jūs galėsite pasijusti tarsi Guliveris, kadangi  ten aukščiausias medis yra 60 centimetrų, visi patys įdomiausi statiniai bus vienoje  vietoje.  Aš manau, kad ši unikali vieta sužavės ne tik  suaugusius, tačiau ir vaikus.
Kai veža į Olandiją  kiekvienas keleivis jaučia tikrą malonumą, kadangi žino, kad  atvykus į Amsterdamą jam  nereikės  skubėti, o juk šiais laikais tai yra praktiškai neįmanoma.  Vien dėl to verta vykti į Olandiją, kadangi čia jūs pajusite  tikrąją atostogų dvasią.  Jūs čia pamatysite  didelę gėlių gausą, bei  nustebsite kiek daug žmonių šioje šalyje  naudojasi būtent šia transporto priemone ir galėsite patys išmėginti šią transporto priemonę.  Tai yra unikali šalis, kuri gali sužavėti kiekvieną  turistą, kuris čia atkeliavo smagiai praleisti laiką ir pamatyti įvairius architektūros ir kultūros objektus, kuriuos turėtų pamatyti kiekvienas, kuris atvyko į Olandiją.  Jei jūs turite daug laiko ir jėgų jūs turite pamatyti įvairius Olandijos regionus, kuris jūs vilios savo  lankytinais objektais,  bei savo ramybės kupina aplinka.  Kai  pasirinksite kelionę mikroautobusu jums tai taps privalumu, kadangi jūs  keliaudami pamatysite kur kas daugiau, nei skrisdami lėktuvu.  Kelionė į Olandija  taps nepamirštama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *