Saugus Avent pientraukis

Uncategorized

Avent  pientraukis

             Šiuo  metu  po  prekiniu   ženklu  Avent yra   pateikiamas  platus  vaikų  maitinimo  aksesuarų     asortimentas. Kiekvienas  iš šių  aksesuarų   yra sukurtas   pagal  naujausius  sprendimus pagal  Philips_Avent_Natural_manual_viatechnikos  ir  mokslo pasiekimus.  Daugeliu   atveju  Avent  prietaisai  padeda  suderinti   natūralų  maitinimą  krūtimi  su  dirbtiniu    maitinimu.  Šios  linijos   produkcija  skirta  maitinančioms  mamoms yra sudaryta  iš pientraukių,  sistemos  kur  gali  būti    saugomas   iš krūtinės   gaunamas  pienas.  Tokia  produkcija  kaip Avent pientraukis jums  padės  tinkamai  įveikti  laktacijos periodą, o tai  padeda   harmoningai vystytis jūsų  vaikui.  Pagrindiniai  šio prekinio  ženklo gaminiai yra suderinami, kadangi  rankenos vienu  metu tinka konteineriam ir buteliukams.  Galima  pasakyti, kad  visi  prietaisai  auga  kartu  su jūsų vaiku.  Praktiškai  visas Avent   asortimentas pasižymi labai  aukšta  kokybe ir  nesukels  jokio  pavojus   vaikui. Avent   pientraukis  yra skirtas    būsimoms  ir jau esančioms   mamoms, kurios  ne visada  turi galimybę  pamaitinti  vaiką.  Daugelis  būsimų mamų, kai  ruošiasi   savo vaiko  gimimui iš  anksto  sudaro reikiamų  prekių sąrašą, kai stengiamasi  atsižvelgti  į visas  net pačias  menkiausias  smulkmenas, kurios vėliau  padės  prižiūrėti vaiką, kuris  dar yra  maitinamas  krūtimi. Dažniausiai  į  šį   sąrašą  tikrai  patenka   pientraukiai, tai  yra  specialūs  prietaisai, kurie  padeda  nutraukti  pieną. Kodėl pientraukis, o ne rankos, juk  pieną  galima   nutraukti  ir rankomis?  Šiuolaikiniai  Avent pientraukiai padės  jums  ženkliai  sutaupyti  jūsų  laiką ir taip  pat padės  išsaugoti  jūsų  jėgas.

Šių  prietaisų  pasirinkimas  šiais  laikais  yra  toks  didelis, o  jų funkcionalumas  vienas  nuo kito   skiriasi  savo darbo mechanizmais, kaina, savybėmis, bei  patogumu.  Moterų  akys  nuo   įvairovės  tiesiog  raibsta.  Kad jūsų  nekamuotu klausimas, koks  gi pientraukis  yra pats geriausiai ir kokį reikia  pasirinkti patogiam  pieno  nutraukimui, verta  žinoti, kokių rūšių  būna  Avent  pientraukiai.  Praktiškai   visi  pientraukiai yra  skirstomi į  kelias  rūšis pagal  jų  veikimo  principą, jie  gali  būti  rankiniai, mechaniniai ir  elektriniai.  Rankiniai  pientraukiai  nėra  tokie  brangūs, kaip  jų  elektriniai  analogai.  Jie  taip pat gali  būti   skirstomi  į tam tikras  rūšis.  Pats   paprasčiausias  Avent  pientraukis yra  sudarytas   iš  antgalių skirtų  krūtinėms ir  guminės  pompos.  Kai  yra   nutraukiamas  pienas   tokiu  prietaisu reikia  labai dažnai suspausti  pompą, kad  būtų  sukurtas  tam tikras  vakuumas aplink  spenelius  ir  tokiu   būdu suteiks  pieno  antplūdį.  Pienas  teka  esant   kiekvienam   krūtinės  paspaudimui.  Šio modelio   privalumas  be jokių  abejonių  yra    žema  kaina.  Tai yra patys   paprasčiausi  modeliai.  Tokie  pientraukiai  yra be buteliuko ir taip  pat su  pritvirtintu buteliuku.

Taip  pat yra Avent  pientraukis , kuris   atrodo  kaip  švirkštas. Šis  pientraukis   yra sudarytas  iš kelių cilindrų, tokiu   būdu  jis  yra tvirtinamas  prie  paties spenelio.  Šis  variantas yra  pakankamai  populiarus, jis  yra lengvai  plaunamas, paprastai veikia ir jis  yra nedidelis.  Taip pat yra   cilindrinis  Avent  pientraukis. Šis  pientraukis  yra sudarytas  iš  silikoninių  antgalių ir  taip   pat  su  buteliuku, kuris  yra jo  komplekte. Pientraukis  turi tikrai  ne vieną  privalumą, kadangi jis  turi   silikoninius   antgalius, kurie  nusiurbia pieną ir tai  yra  labai panašu  į maitinimą  krūtimi, o tai  be jokių  abejonių  pagerina  laktaciją.  Pienas yra  nutraukiamas  pakankamai    greitai  praėjus 10 minučių yra  nutraukiama  apie  150-200 ml  pieno.  Jei  pienas  yra  nutraukiamas  rankomis tai gali  užtrukti  apie 40  minučių.  Taip pat, kai  jis  veikia  nesukelia  jokio  triukšmo, gali   būti  sterilizuojamos   visos  pientraukio  dalys, jų  kaina  yra  pakankamai  maža, jų  pasirinkimas  yra be galo  didelis.  Taip  pat yra elektriniai  pientraukiai, kurie yra valdomi  mikro procesoriais, kurie  pilnai  kontroliuoja  pieno  nutraukimo procesą ir   nutraukimo  ritmą.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *