Reikalingas antakių formavimas

Uncategorized

Antakių formavimas

                             Kaip ir kiti žmogaus plaukai antakiai reikalauja priežiūros ir rūpesčio.  Ypatingai tai galima pasakyti apie  moteris, juk  antakiai veidui suteikia ypatingą išraiškingumą ir kartais tik pakanka šiek tiek pakoreguoti antakių formą. Tokiu būdu jūsų žvilgsnis taps patrauklesniu.  Antakių formavimas yra atliekamas su pinceto pagalba, antakiaikai yra pašalinami antakiai, jokiu būdu negalima antakių skųsti.  Reikia pašalinti antakius iš apatinės dalies, jokiu būdu negalima  antakių pešioti iš viršaus. Šis procesas vadinamas epiliacija, kai  plaukeliai yra pašalinami su šaknimis.  Antakių liniją galima paversti plonesne, lygia ir taip toliau.  Tam, kad jie būtų išpešioti reikia naudoti specialų pincetą, kuris turi plačius šepetukus, kad būtų gerai pagaunami ir sulaikomi plaukeliai.  Antakių formavimo mada nuolat kinta, gražiais laikomi tai ploni, žavingai išlenkti, platūs arba labai stipriai  pabrėžti.  Tačiau net jei jūs seksite madą, tačiau nesistenkite stipriai pakeisti  natūralios antakių linijos ir formos, kadangi po pešiojimo kai kuri antakių dalis  bus atkurta.  Taip pat neverta pamiršti tai, kad ne visada jūsų veido bruožams yra tinkama tam tikra  madinga antakių forma.  Antakių formavimas priklauso nuo jūsų veido formos. Jei jūsų veidas yra ovalus, tokiu atveju  antakių linija  turi būti tolygi, jei jūsų veidas yra apvalus jums puikiai tiks šiek tiek pakelti antakiai. Jei jūsų veidas trikampis jums bus tinkami nelabai  ilgi ir pakelti antakiai.

Antakių formavimas padeda  nustatyti veido išraišką, todėl kartais  nepriklausomai nuo  mados yra rekomenduojama pakeisti jų formą.  Antakių plaukeliai, kurie yra suaugę turėtų būti pašalinami.  Jei antakių galai yra nuleisti jūsų veidas gali atrodyti liūdnas.  Šiuo atveju yra pašalinami plaukeliai, kurie yra  vidiniame akies kampe, o vidinis antakio kampas yra šiek tiek pakeliamas į viršų.  Labai tiksliai nustatyti antakių ilgį galima  atliekant paprastus veiksmus, tai yra mintimis arba pieštuku reikia  nupiešti tiesią liniją nuo  nosies pagrindo link vidinio akies krašto, linija turi būti  baigiama jų susikirtimo vietoje.  Antakiai turi prasidėti virš viršutinio akies kampo, o baigtis turi ten kur susikerta tiesi linija, kuri yra brėžiama nuo  nosies pagrindo ir išorinio akies kampo.  Aukščiausia antakio dalis turi būti virš akies obuolio.  Gražūs antakiai turi teisingą išlinkimą ir viršutinis antakių galas neturi būti žemiau vidinio, tai yra  antakiai turi būti šiek tiek pakelti.  Kai yra atliekamas antakių formavimas, pavyzdžiui apvalių antakių juos dažnai turi  žmonės, kurie turi apvalų veidą. Tokiu atveju reikia pašalinti antakio pradžią, kuri yra virš antakio. Antakiams suteikti apvalią formą galima tik su kosmetinio pieštuko pagalba.

Tiesūs  antakiai turi būti  formuojami kitais būdais, turi būti pašalinamas viršutinės antakių dalies pagrindas,  vidurinė antakių dalis  esanti apačioje ir  antakių šaknys, o vėliau kosmetiniu pieštuku antakiams turi  būti suteikiama teisinga forma.  Kai yra atliekamas retų antakių formavimas jiems yra suteikiama reikiama forma su kosmetinio pieštuko pagalba. Tam, kad jie atrodytu  tankesni gali būti naudojamas ir tušas.  Jei jūsų antakiai yra tankūs,  styrančius plaukelius jums verta pašalinti  pradedant nuo šaknies. Priklausomai nuo to  kokio tankumo yra antakiai turi būti pašalinamas kas trečias, ketvirtas arba penktas plaukelis, o vėliau yra  atliekamas antakių formavimas su pieštuko arba pinceto pagalba.  Suaugusius  antakius taip pat verta išpešioti, kadangi  jie veidui suteikia piktą išvaizdą, ypatingai jei jūsų akys yra arti viena šalia kitos ir jie atrodo neprižiūrėti.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *