Reguliarus alyvos keitimas

Uncategorized

Alyvos  keitimas

             Laiku atliekamas  ir  kokybiškas  alyvos  keitimas, tai  yra   patikimo  ir stabilaus   automobilio  veiklos  garantija.  Tikriausiai  kiekvienas vairuotojas  puikiai žino, kad  alyvos keitimas  turi būti  atliekamas  reguliariai. Tai yra  tiesiog  būtina  automobilių  serviso teikiama paslauga nepriklausomai  nuo to kokio  modelio  yra  jūsų  automobilis ir kokiais  metais  buvo  two bottles of engine oil being pouredgaminamas automobilis.  Tai nėra  keista, kadangi  alyvos  keitimas suteikia ne vieną galimybę.  Alyvos  keitimas   automobilio  variklyje turi būti  atliekamas  kelis kartus  per metus arba   net   pravažiavus 10 000 tūkstančių  kilometrų. Tai yra  labai  naudinga ir  būtų    labai   gerai  jei darbus  atliktu  tikri  specialistai, kurie  galėtų  pakeisti   visus  reikiamus  skysčius jūsų  automobilyje.  Kodėl  gi ši  procedūra  yra  tokia  svarbi? Visų  pirma,  jūs galėsite būti  tikri, kad  darbus atliks   tikri  specialistai. Visų  antra,  į variklį   yra  įpilama alyva, kuri   yra  tokia  pati kaip  ir prieš  tai buvusi.  Kodėl  alyva  turi būti  keičiama  variklyje? Jos   naudojimo  metu  skystis  sugeria   vandens  garus iš oro, o tai sumažina  jo  virimo  lygį. Taip pat  alyvoje  išlieka skilimo  produktai.  Variklis  pradeda  veikti  ne taip   efektyviai, tačiau  geležis  susidėvi  kur kas greičiau.  Kad variklis  veiktu  kaip galima  ilgiau  ir kaip  sakoma  kaip  per sviestą, tokiu  atveju  turi būti  keičiama  alyva.  Jei  jūs  kreipsitės  į mus  mes jums  galėsime  pakeisti  ir kitus  skysčius,  asortimente  yra pačios  įvairiausios  sudėtys, taip pat ir stabdžių  skysčiai skiri retiems  automobiliams, bei  antifryzas.

Alyvos  keitimas  tai yra  dar vienas  labai svarbus aspektas, kad   būtų  normaliai  naudojama  jūsų  transporto  priemonė. Ši procedūra turi būti  atliekama   nuvažiavus  25 tūkstančių  kilometrų.  Laiku  pakeičiama  alyva  ženkliai padidina  automobilio  naudojimo  laiką.  Kai automobilis   yra  tinkamai  aptarnaujamas labai dažnai  jam gali  būti   ir  nereikalingas  kapitalinis  remontas.    Kiekvienas  automobilio  savininkas, kad ir  koks  būtų jo automobilis, brangus  ar  ekonominės  klasės visada   rūpinasi savo automobilio    būkle.  Kad  jūsų  automobilio  variklis  kaip   galima  ilgiau  būtų tinkamos  būklės yra  būtina   reguliariai ir laiku juo  pasirūpinti.  Alyvos  keitimas  kuo dažniau  jis  atliekamas  tuo bus geriau. Šis  darbas visada  turi  būti  patikimas  tik profesionalams.  Būtinai  dažnai  keiskite alyvą kaip  tai ir yra  nurodyta  jūsų  automobilio  naudojimo knygelėje.   Neverta  labai  tikėtis, kad   automobilių  gamintojai   yra sąžiningi, daugelis  iš jų  yra  sudominti, kad  jis    jums tinkamai  tarnautu, kol  pasibaigs  garantija. Žinoma , palaikyti  tinkamą  automobilio  būklę  yra  pakankamai   brangu.  Be to,  jei  jūsų   automobilio  garantija  baigėsi jūs  be jokių  abejonių  turite pirkti  naują   automobilį.

Kaip  dažnai  turi  būti  atliekamas  alyvos  keitimas   priklauso nuo daugybės  faktorių. Visų  pirma,  nuo  to koks  yra  jūsų  automobilis ir  nuo to koks  yra jo  naudojimo režimas. Ar jūs  kiekvieną   dieną  stovite ilguose  kamščiuose ar jūs  greitai važiuojate,  važinėjate  su automobiliu  kiekvieną  dieną ar  tik  kartą   per savaitę, jūs   naudojate  automobilį  visus metus ar  tik  vasaros  periodu. Įtaką  daro net  kelių ir vietovių  kokybė, kuriose   automobilis  yra   naudojamas. Kaip  yra susiklosčiusi  tam tikra  nuomonė, sezoninis  automobilio  naudojimas, pavyzdžiui  kai  automobilis stovi žiemą yra  priskiriamas   sudėtingomis  naudojimo sąlygos.  Jei  jūsų  automobilis  labai ilgai  stovi, tokiu atveju  variklyje  susidaro kondensatas, kuris sunaikina  jį iš vidaus.  Esant tokioms naudojimo  sąlygoms  alyvos  keitimas  turi būti  atliekamas  kur kas dažniau.  Taip pat  dažniau   keičiama  alyva jei  jūs  reguliariai   stovite kamščiuose, labai dažnai  judate  iš vietos, jei  jūsų  automobilis  yra  reguliariai  naudojamas kalnuotose vietose jūs  turite   naudoti  ne tokią kokybišką  alyvą.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *