Saugiai ir užtikrintai ateičiai – gyvybės draudimas

Draudimas

gyvybes draudimasDraudimo rūšių yra daug ir įvairių. Vienos draudimo rūšys, pavyzdžiui, civilinės atsakomybes automobilio draudimas, yra privalomos, kitas draudimo rūšis pasirenkame savo nuožiūra pagal finansines galimybes ir poreikius. Vis daugiau žmonių, besirūpinančių savo ir artimųjų gerove, renkasi ir gyvybės draudimą. Gyvybės draudimas – vienas saugiausių ir paprasčiausių būdų apdrausti savo sveikatą ir gyvybę bei taupyti pinigus ar tiesiog užsitikrinti sotesnę senatvę. Pasirinkus tam tikras draudimo rūšis, dalis mokamų lėšų kaupiamos ir pasibaigus terminui arba sutarties sudarytojui mirus, sumokamos. Draudimas atlygina nuostolius ne tik apdraustajam mirus, bet ir susižalojus, užklupus sunkioms ligoms, praradus darbingumą ir panašiai. Draudimas pradeda galioti tada, kai sumokama pirmoji įmoka, vadinasi, nutikus nelaimei jau po pirmosios įmokos sumokėjimo, išmokama visa sutartyje numatyta suma.

Kiti žmonės gyvybės draudimą renkasi kaip gana patrauklų pinigų investavimo būdą, nes tam tikra suma nuo sumokamų lėšų yra kaupiama. Jei per visą mokėjimo laikotarpį apdraustajam neatsitinka jokių nelaimių, jis pasibaigus sutarties laikui gali atsiimti visas tuo metu sąskaitoje esančias lėšas. Klaidingai manoma, kad gyvybės draudimas tinka tik pagyvenusiems žmonėms. Šiuo draudimu galima apdrausti ir vaiką ar jaunuolį. Nurodytą terminą lėšos bus kaupiamos – kuo ilgiau, tuo didesnė suma susidarys. Jaunuoliui sulaukus 18 metų, į sąskaitą bus pervesta nemaža pinigų suma, kurią jis galės skirti įsigyti automobiliui, mokslams ar kitoms reikmėms.

Gyvybės draudimą renkasi vis daugiau žmonių ir klaidinga manyti, kad tai yra prabanga. Jei žmogus apsidraudžia gyvybės draudimu, tai tik įrodo, kad jis yra atsakingas ir kad galvoja apie savo bei savo šeimos ateitį bei finansinę padėtį. Panaši į gyvybės draudimą rūšis – tai sveikatos draudimas, kuris garantuoja nemokamą gydymą tiek savoje šalyje, tiek ir užsienyje, o, pasirinkus sveikatos draudimą, galima savarankiškai pasirinkti gydymo įstaigas, draudimas apmoka vaistų, odontologų paslaugų ir kitas išlaidas. Tik pats žmogus turi nuspręsti, kurios draudimo rūšys jam yra tinkamiausios. Reziumuojant, gyvybės draudimas patrauklus tuo, kad galima reguliariai taupyti, kad nelaimės atveju sulauksite finansinės paramos, kad jūsų nelaimės atveju savo sutuoktinį ir šeimą apsaugosite nuo galimų nepriteklių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *