Reali vaistinė PRIEŠ e-vaistinę

Vaistine

vaistinėVaistinė – vieta, į kurią užsukame itin dažnai. Tokių vizitų tikslas ne visuomet būna mūsų pačių liga, mat, jei jau rimčiau sergama, tenka gulėti lovoje namuose arba dar blogiau – ligoninėje. Vaistinė yra lankoma ir dėl artimųjų negalavimų ar rimtesnės ligos, kai prireikia tų medikamentų, kurių gydymo įstaigos stacionare medikai neturi. Tačiau, modernėjant technologijoms ir žmonėms tampant civilizuotais, vis dažniau visas panašias prekes, kurias seniau įsigydavom vaistinėje, galima turėti tiesiog neišeinant iš namų, apsiperkant internetinėje vaistinėje. Kokie privalumai ir trūkumai, jei vertintumėm realią vaistinę ir e-vaistinę, kurioje apsipirkti galima internetu?

VAISTINĖ

Šią vaistų ar maisto papildų, medicinos priemonių pardavimo priemonę visuomet rinksis tie žmonės, kurie nėra įpratę pirkti internetu ar tiesiog nemoka naudotis šiomis technologijomis. Iš tikrųjų, tai ir gana keblus reikalas, nes būtent vyresnio amžiaus žmonės ir nesinaudoja internetu ar tiesiog nėra įvaldę apsipirkimo elektroninėje erdvėje įgūdžių. Ir, kaip bebūtų gaila, būtent šiems senjorams dažniausiai prireikia tų prekių, kuriomis prekiauja vaistinė. Kitas dalykas, jog jiems labai dažnai nėra lengva dėl rimtesnės ligos ar tiesiog dėl senatvės pasiekti net artimiausią vaistinę. Gerai, jei sunkiau vaikštantiems ar itin ligotiems žmonėms yra padedančių ar netoliese gyvenančių giminaičių ar geraširdžių kaimynų, nes šiais laikais dauguma jaunimo yra išvažiavę į užsienį ir ten gyvena bei dirba. Nors didžiuosiuose Lietuvos miestuose vaistinės ir randasi labai netoliese viena nuo kitos, tačiau ne visada arti namų vaistinė būna tam žmogui, kuris yra silpnos sveikatos, prastai vaikšto ir kt. Jei ir pajėgia toks žmogus nueiti iki jį gydančio gydytoją išsirašyti kas mėnesį vaistų, ne visuomet jų pritrūkus pastarasis gali pasiekti vaistinę, kurioje galėtų jų nusipirkt. Panagrinėjom vieną iš aktualiausių mūsų Lietuvos „skaudulių“ – vyresniosios kartos lietuvių nelengvą kasdienybę. Tačiau į vaistinę tikrai dažnai užsuka ir daug jaunesnio ar vidutinio amžiaus žmonių, kuriems ne visuomet reikalingi vaistai. Čia perkamos ir higieninės ar medicininės, sveikatinimo, slaugos priemonės, maisto papildai bei vitaminai ir netgi grožiui ar kūno priežiūrai skirtos prekės. Užsukti įsigyti tai, kas būtina, labai patogu einant pro šalį visai kitu tikslu, nes dažnai tarp kasdienybės rūpesčių tiesiog pamirštame pasirūpinti savimi.

INTERNETINĖ VAISTINĖ

Internetu įsigyti e-vaistinės prekių yra nepaprastai patogu. Tokį apsipirkimo variantą vis dažiau išnaudoja lietuviai, kurie labiau už viską vertina patogumą ir brangina savo laiką. Apsipirkimui tereikia atrast keletą minučių laisvo laiko, kuris tinka net vėlai vakare (kai reali vaistinė dažniausiai jau nebedirba). Peržiūrėjus kelis internetinių vaistinių variantus galima aptikti reikiamos prekės patrauklesnę kainą ar tiesiog aptikti nuolaidas tokių preparatų, apie kuriuos seniai galvojat, tačiau vis pamirštat įsigyti. Turint daugiau laisvo laiko, neskubant, galima peržiūrėti visus prekių pasiūlymus, taip juos įsigyjant pigesne kaina dar ir sutaupyti. Nepaprastas patogumas yra ir tai, kad nusipirktas iš internetinės vaistinės prekes kurjeris atveš jums patogiu laiku į darbą arba namus ir nereikės niekur papildomai eiti. Dažniausiai e-vaistinėj perkant už didesnę sumą prekių pristatymas yra nemokamas. Internetinė vaistinė dar gali būti naudinga ir tuo, jog net ir nemokantiems naudotis internetu senoliams vaistus gali nupirkti ir toli esantys jų artimieji. Tuomet įsigytos prekės bus atvežtos tiesiai į namus, o sunkiai sergančiam senam žmogui niekur nereikės eiti.

Tiesa, internetinė vaistinė turi vieną minusą, jog vaistai, kurie būtini greičiausiu metu, gali būti pristatyti tik po kelių parų. Taip pat ne visus vaistus galima nusipirkti e-vaistinėje – atsiimti tiesiog juos siūloma realioje vaistinėje. Ar tai yra patogumas žmogui? Deja, ne…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *