Eteriniai aliejai kūnui ir sielai tikra atgaiva

eteriniai aliejai

eteriniai aliejaiTaip jau yra, kad žmogus kartais serga, kartais jaučiasi pervargęs ir nuo to sunku pabėgti, tačiau tikrai įmanoma savo savijautą pagerinti. Tam yra daugybė būdų ir vieną iš jų pakomentuosime netrukus. Kai žmogus yra minėtoje situacijoje, tai stresui pašalinti kartais skiriama kvapų terapija arba kitaip – aromoterapija. Šai procedūrai reikalingi eteriniai aliejai, kurie yra ekologiški. Kvapai, gauti iš natūralių produktų, žmogų ramina. Jei dar nežinojote, tai informuojame, kad eteriniai aliejai veikia tiek kūną, tiek sielą. Labiausiai džiugina tai, kad jie būna įvairių kvapų ir jei vienas pabosta, galima pradėti naudoti kitą ir efektas vėl bus intensyvus.

Daugiau informacijos: www.bio-kosmetika.lt

Kai kuriems vartotojams kyla klausimų, kaip konkrečiai eteriniai aliejai veikia. Todėl paminėsime šį procesą. Po to, kai aliejus įkvepiamas ir patenka į kvėpavimo takus, kūnas veikiamas tiesiogiai, dėl to, kad iš plaučių patenka į kraują. Eteriniai aliejai veikia protinius ir emocinius sutrikimus, todėl jie labai vertinami medicinoje. Kaip žinote, pasitaiko, kad žmogui klinikoje ar sanatorijoje skiriami masažai. Kai masažams naudojami eteriniai aliejai, tai rezultatai kur kas geresni. Žinoma, eteriniai aliejai gali būti naudojami ir to masažo metu, kai norime tiesiog palepinti save ar artimą žmogų. Tokia pramoga dažnai būna įvairiuose grožio salonuose, kur moterys ir vyrai keliauja atsipalaiduoti po sunkios savaitės.

Dar norime pakomentuoti, kad kvapų terapijoje eteriniai aliejai naudojami kartu su aromoterapijos medalionais. Šie medalionai yra gaminami Lietuvoje iš juodosios keramikos. Juodoji keramika yra gana reta ir ne visos šalys ją išsaugojo. Teigiama, kad juodoji keramika yra ekologiškiausia. Ant medaliono, pagaminto iš minėtos keramikos, užlašinami eteriniai aliejai ir juos galima nešioti ant kaklo. Medaliono gaminimo metu jame susidaro nedidukės duobutės, būtent į jas ir pasiskirto užlašintas aliejus, kuris po truputį garuoja į aplinką. Tokiu atveju eteriniai aliejai atstoja kvepalus, be to, teikia naudos sveikatai. Medalionas, nešiojamas po drabužiais, aromatą skleidžia intensyviau dėl kūno šilumos, o jei nešiosite jį ant viršaus, tai jis bus dailus aksesuaras. Tokia dovana džiaugsis kiekviena mergina ar moteris. Galima aromoterapijos medalioną ir automobilyje pasikabinti vietoje gaiviklio, jei norite natūralių kvapų automobilio salone. Svarbu, kad medalionas būtų nedidelėje patalpoje (vonioje, tualete, virtuvėje, mašinoje), tada aromatas atrodys ryškesnis.

Taip pat žinokite, kad eteriniai aliejai labai praverčia vasarą, kai ateina uodų sezonas. Pasikabinkite savo aromoterapijos medalioną ir vabzdžiai jūsų nekamuos, nekandžios, nereikės jų vaikyti. Eterinius aliejus rinkitės pagal kvapą ir jo savybes. Kiekvienas žmogus turi širdžiai mielus kvapus bei tokius, kurių negali pakęsti. Pavyzdžiui, gana daug vartotojų naudoja levandų aromatą, o kiti purtosi vien išgirdę žodį levandos. Kodėl taip yra? Na, dalinai kokie nors eteriniai aliejai mums be galo patinka, nes jų aromatas siejasi su kokiu nors šviesiu prisiminimu. Būtent šiuo principu dirba kvapų terapijos specialistai. Jie ieško tokių kvapų, kurie vartotojui kelia teigiamas emocijas, gerina nuotaiką ir padeda nurimti. Jei medalioną laikysite ant savo naktinio stalelio, tai tikėtina, kad ir miego kokybė pasitaisys. Atsikratysite košmmarų, nes kvapai stimuliuos tuos taškus, kurie palaikys geras emocijas.

Būna atvejų, kai darbo vietoje dėl monotonijos labai ima miegas, o prasiblaškyti nelabai yra kada dėl darbo gausos. Tokiu atveju eteriniai aliejai taip pat gali padėti. Tam tikri kvapai leidžia jaustis žvaliau (pvz. pipirmėčių eterinis aliejus), tik reikia daugiau pasidomėti. Kvapų terapija – nėra tas dalykas, kurio paslaptis įsisavinsite per vieną dieną, tačiau galime garantuoti, kad atrasti mėgiami kvapai pagerins jūsų gyvenimo kokybę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *