Kokį langų rėmą pasirinkti?

Langai Statyba

langai klaipedojeKiekviena langų rėmo medžiaga turi savitus privalumus, todėl pasirinkimas yra grynai individualus. Langai Klaipėdoje ir kituose miestuose yra parduodami įvairiomis sąlygomis. Todėl svarbiausia yra tik nuspręsti, kokių langų Jums reikia. Rinkitės atsižvelgdami į savo finansus, gyvenamąją vieta, energijos vartojimo efektyvumą na ir, žinoma, į estetinius poreikius. Langai Klaipėdoje yra prieinami labai geros kainomis, tereikia, tik susipažinti su kiekvienų langų rėmų privalumais:

  1. Mediniai langai. Jie jau daugybę metų buvo ir kai kuriose šalyse vis dar yra pats populiariausias pasirinkimas. Mediniai langai mėgstami dėl jaukumo įspūdžio ir galimybės dažyti juos įvairiomis spalvomis. Tai klasikinis pasirinkimas. Mediena – stipri ir lengva medžiaga, puikiai izoliuoja nuo šalčio ir kitų klimato padarinių ir gerai papildo tradicinių namų architektūrą. Tai vizualiai patrauklūs langai, ypač su nestandartine spalva arba kaip tik pabrėžiant natūralaus medžio išvaizdą. Tiesa, tokiems langams reikės nuolatinės priežiūros (šlifavimas, dažymas, gruntavimas). Mediniai langai yra linkę į puvimą, tačiau, jei šiuos langus tinkamai prižiūrėsite, jie laikys Jums metų metus.
  2. Plastikiniai langai. Tai Lietuvoje neabejotinai langų pasirinkimas nr. 1 jau ne vienerius metus. Jie yra nebrangūs, ilgaamžiai ir labai gerai taupantys energiją, nes nepraleidžia šilumos. Pačioje pradžioje šie langai turėjo problemų su šiluminiu plėtimusi labai karštoje aplinkoje, tačiau šiuolaikiniai plastikiniai langai yra labai patvarūs ir išlieka stabilios formos. Taigi, šių langų privalumai: patvarumas, korozijos nesusidarymas, beveik nereikalinga priežiūra, ekonomiškumas, įvairios formos ir stiliai. Plastikiniai langai yra gaminami iš pvc, pagrindinės spalvos – balta, kuri tinka prie bet kokio namų interjero. Ant šių langų beveik nesimato jokių įbrėžimų. Taigi, tokie langai siūlo labai gerą kokybę už mažą kainą.
  3. Aliuminio langai. Per daugybę metų šie langai įrodė savo stiprumą ir išliekamąją vertę. Jie ilgaamžiai, patvarūs, jų siauri rėmai padidina matomą vaizdą per langą, jie puikiai papildo šiuolaikinį architektūrinį stilių. Galima rinktis įvairias rėmo spalvas. Šiems langams nereikia priežiūros, jie yra atsparūs korozijai, jų nereikia perdažinėti.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *