Kaip išsirinkti tinkamą dviratį?

Dviraciai Laisvalaikis

dviraciu pedalaiNėra nieko geriau, kai ateina šiltasis metų laikas ir visi išsitraukiame iš savo sandėliukų dviračius. Važiavimas dviračiu – tai vienas geriausių būdų pagerinti savo sveikatą, kūno formas, susirasti naujų draugų ir bendraminčių, bei geriau susipažinti su savo miesto įdomiomis vietovėmis.

Kai kurie dviračiai yra labai greiti, manevringi ir efektyvūs, todėl tai gali tapti žymiai įdomesniu važinėjimusi nei automobiliu. Labai svarbu, kad prieš įsigydami dviratį, susipažintumėte, kokios dalys jį sudaro. Iš gerų dalių surinktas dviratis suteikia žymiai geresnius privalumus, todėl, kai perkate, reikia konsultuotis ir prašyti, kad Jums papasakotų apie kiekvieno dviračio dalių privalumus. Pavyzdžiui, dviračių pedalai – dalis, kuri gali nusidėvėti greičiausiai (kaip ir sėdynė). Dviračių pedalai turi būti itin patogūs, priešingu atveju Jums bus nepatogu važinėtis.

Daugiau informacijos : www.adviratis.lt

Tačiau, prieš pradedant dviračio paieškas, Jums vertėtų apsvarstyti, kokios dviračio rūšies Jums reikia. Šiuo metu pasirinkimas yra gana platus: plentiniai, kalnų dviračiai, hibridiniai, miesto, fitneso ar bmx dviračiai. Moterims taip pat yra sukurti atskiri moteriškai dviračiai su pažemintu rėmu.

Kitas dalykas, kuri Jums reikia apsvarstyti, tai – biudžetas, kurį Jūs galite skirti šiam pirkiniui. Dviračių kainos gali svyruoti nuo maždaug 600 litų iki 2000 ir daugiau. Žinoma, galite ieškoti dėvėto dviračio. Tačiau, kokia prasmė mokėti pinigus, kad ir mažesnius, už prekę, kuri neaišku, kokio yra senumo ir kaip buvo prižiūrima?

Yra pastebėta, kad šiuo metu daugelis žmonių renkasi plentinius dviračius. Jie yra populiarūs, nes jų rėmas, ratai ir kiti komponentai yra labai lengvi, dviračių pedalai taip pat minasi labai komfortiškai. Jų vairas yra riestas, tačiau gali būti ir nuleistas, kaip kalnų dviračio. Jo ratai yra siauri, dviračiai neturi priekinių ir galinių pakabų. Šie dviračiai yra skirti fitneso entuziastams, tačiau jais yra nerekomenduojama važiuoti neasfaltuotais ir netolygiais keliais. Jei esate ekstremalas – Jums reikėtų rinktis kalnų dviračius, kuriais galite važinėtis kone visur. Tiek kalnų dviračiai, tiek plentiniai paprastai neturi primontuoto specialaus krepšio ar panelės daiktams susidėti. Būtent todėl moterys dažniausiai renkasi moteriško dizaino miesto dviračius.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *