Įtempiamos lubos

įtempiamos lubos

įtempiamos lubosRemontas gali būti atliekamas greitai, prieinamai ir gražiai. Ir tuo galima labai paprastai įsitikinti.  Įtempiamos lubos padės  jūsų  butui suspindėti naujomis spalvomis.  Anksčiau jūs galėjote tik  pasvajoti apie prabangią aplinką.  Dabar jūsų vaizduotė gali tapti realybe. Įtempiamos lubos  yra patogios, praktiškos ir  visiškai nereiklios naudojimui.  Jos taip pat yra labai kokybiškos, mes esame  visiškai įsitikinę savo produkcija ir jūs tikrai nenusivilsite.  Įtempiamos lubos atitiks kokybės reikalavimus. Mes rinkoje dirbame jau ne vienerius metus ir jau spėjome save tinkamai rekomenduoti, kadangi esame patikimi partneriai ir geri gamintojai.  Įtempiamos lubos kiekvieną dieną tampa vis populiaresnės ir aktualesnės.  Anksčiau šias paslaugas sau galėjo leisti tik vienetai.  Šiais laikais įsigyti įtempiamas lubas, kurios bus montuojamos svetainėje arba virtuvėje gali praktiškai kiekvienas.

Daugiau informacijos: www.stlingoslubos.lt

Mes jums siūlome   savo patyrusių specialistų paslaugas ir puikų aptarnavimą už prieinamas kainas. Mūsų kainos jums tikrai patiks, taip pat kaip ir lanksti  nuolaidų sistema.  Mes įgyvendinsime visus jūsų poreikius ir paversime realybe net labiausiai neįtikimą jūsų svajonę.  Įtempiamos lubos padeda   įgyvendinti įvairias idėjas, o mūsų meistriškumas yra aukščiausio lygio.   Jums tik reikia įgarsinti savo  norus ir  užsakyti įtempiamas lubas.  Įtempiamos lubos yra naudingos, nes:

 • Jos yra  gaminamos patikimų gamintojų;
 • Jos yra kokybiškai ir greitai sumontuojamos;
 • Montuojant nebus jokių nešvarumų;
 •  Bus išmatuotos jūsų lubos ir parinktos tinkamos medžiagos;
 •  Jūs gausite kokybiškas paslaugas;
 • Taip pat jums gali būti pritaikytos nuolaidos;
 • Ant lubų gali būti išpiešiami įvairiausi raštai, piešiniai ( debesys, gamta, medžiai, galaktikos,  gyvūnai, peizažai,  biblinės temos ir daug kitų atvaizdų);
 • Įtempiamos lubos gali būti derinamos su įvairiais  apšvietimais ( šviesos diodais, apšviestomis žvaigždėmis ir   lempomis). Jei reikia gali būti naudojamos garsą ir šilumą izoliuojančios medžiagos, kurios yra slepiamos po lubomis;
 • Taip pat jos yra atsparios vibracijoms ir  nusėdimams;
 • Išlieka minimalus tarpas tarp naujų ir senų lubų 2,5 cm;
 • Šie darbai jums kainuos pigiau, nei lubos iš gipso kartono.

Taigi įtempiamos lubos turi tikrai labai daug privalumų. Visų pirma, tai  originalumas ir sprendimų išskirtinumas.  Jūs galite būti tikru, kad  tokių lubų kokius yra pas jus  neturės niekas.  Įtempiamos lubos gali būti montuojamos labai greitai. Toks greitas remontas naudojant kitas technologijas yra tiesiog neįmanomas.  Be to, kai mūsų meistrai išeis  jūsų butas išliks praktiškai idealiai švarus, kadangi dulkių ir šiukšlių tiesiog neliks.  Įtempiamos lubos yra labai  patvarios, todėl jų neveikia jokie sunkumai ir bet kokie nemalonumai, kurie ištinka viršuje gyvenančius kaimynus.  Jos gali ištverti net tikrą potvynį.  Vanduo tiesiog kaupiasi konstrukcijoje. Šiuo atveju įtempiamos lubos tai yra tarsi tam tikras  ritinys ir jis kaupia savo drėgmę.  Vėliau ją yra pakankamai paprasta išgauti.  Vėliau lubos atrodo kaip naujos.  Mes esame  įsitikinę, kad mūsų darbai yra atliekami kokybiškai ir jūs galėsite įsitikinti  tuo patys.  Mes esame tikri, kad su mūsų lubomis jums niekas nenutiks.  Kai jūs remontą patikėsite profesionalams jūs būsite tikri, kad gausite tinkamą rezultatą.  Įtempiamos lubos, kurias gamina žinomi gamintojai yra stilingos,  patikimos ir ilgaamžiškos.  Įtempiamos lubos tai yra vienas iš gražiausių, ilgaamžiškiausių ir  nebrangių namų apdailos būdų.  Tai yra įvairios formos, faktūros, spalvos, kurios jums suteiks galimybę įgyvendinti įvairias jūsų svajones.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *