Įtempiamos lubos

įtempiamos lubos

įtempiamos lubosĮtempiamos lubos tai yra naujas etapas statybos –apdailos darbuose.  Šių lubų idėja atsirado Švedijoje ir labai greitai išpopuliarėjo Europoje, o vėliau visame pasaulyje.  Labiausiai šios lubos įtiko prancūzams būtent  jie šias lubas ištobulino iki galo.  Šios lubos yra labai populiarios, kai norima originaliai papuošti savo namus.  Iš tiesų įtempiamos lubos pirmą kartą atsirado 1994 metais ( bent jau mūsų krašte).  Pagrindinis šių lubų privalumas yra tas, kad už plėvelės slepiasi  visi trūkumai, nelygimai ir kiti pagrindinių lubų defektai.  Įtempiamos lubos nereikalauja papildomos priežiūros. Tai atitinkamai padeda  sutaupyti savo  jėgas ir finansus, kuriuos jums reikės išleisti  norint, kad būtų atliktas kapitalinis remontas.  Idealiai lygios įtempiamos lubos atrodo kaip tikros lubos ir jos gali pasigirti nepakartojamai išbaigta išvaizda.  Įtempiamos lubos suteikia galimybę  sukurti  įvairias konstrukcijas, bangas,  perėjimus, arkas ir daug kitų elementų.  Be to, įtempiamos lubos padeda nuslėpti ventiliacines, vandentiekio ir  dujų komunikacijas. Jos yra labai lengvai plaunamos.  Jei jums reikės jos gali būti lengvai išmontuojamos su šiuolaikinių technologijų pagalba jos gali būti montuojamos ant įvairių paviršių.  Įtempiamos lubos taip pat nebijo drėgmės. Be to, jei netyčia pratekės vanduo  1 kvadratinis metras PVC plėvelės gali išlaikyti  iki 100 litrų skysčių, o vėliau jūsų lubos įgaus  prieš tai buvusią išvaizdą ir būklę.  Įtempiamos lubos nesugeria kvapų, jose nesusidaro kondensatas, o tai yra labai  aktualus momentas jei yra kalbama apie vonias, baseinus  ir kitas drėgmės turinčias patalpas.

Daugiau informacijos: www.stilingoslubos.lt

Taip pat verta paminėti, kad įtempiamos lubos nepraleidžia vandens ir dulkių, gali išlaikyti tikrai didelį vandens kiekį jei jūs paskandino viršuje gyvenantys kaimynai.  Be to, esantis  oro tarpas, kuris susidaro tarp  įtempiamų ir pagrindinių lubų taip pat pagerina   garso ir  šilumos izoliacijos savybes.  Šios lubos pasižymi puikiomis akustinėmis galimybėmis palyginus su kitomis apdailos rūšimis.  Be to, įtempiamos lubos suteikia galimybę, kad ant jų būtų montuojamas labai įvairus apšvietimas, taip pat gali būti montuojamos  ventiliacijos ir signalizacijos sistemos. PVC plėvelės spalva po kurio laiko neišblunka, o lubos visada išlieka ekologiškai švariomis. Įmonės, kurios gamina įtempiamas lubas rekomenduoja  jas naudoti   mokyklose, daželiuose, ligoninėse. Tai yra visose patalpose kur  yra būtinas saugumas ir sterilumas.

Kai yra naudojamos įtempiamos lubos be jokių abejonių  didelis privalumas yra  tai, kad galima sugalvoti įvairius dizaino sprendimus ir įgyvendinti  savo įvairias fantazijas. Spalviniai sprendimai taip pat yra praktiškai neribojami.  Lubos gali būti montuojamos pagal tam tikrą kampą arba įvairiose plokštumose.  Įtempiamos lubos jūs maloniai nustebins savo spalvinės gamos , faktūrų įvairove, todėl jūs galėsite gauti labai netikėtus ir įdomius rezultatus, pavyzdžiui veidrodžiai ir marmuras, audiniai ir metalas.  Matinis paviršius nesuteiks  jokio blizgesio, tai yra klasikinė lubų rūšis, kuri tikrai tiks  visoms patalpoms.  Tokios įtempiamos lubos sukurs  idealų efektą ir jos taip pat yra pats ekonomiškiausias pasirinkimas.  Tokios įtempiamos lubos, kai yra naudojami pasteliniai atspalviai gali sukurti idealiai nudažytų lubų efektą. Įtempiamas lubas yra rekomenduojama montuoti   gyvenamose patalpose tokiose kaip  vaikų kambariai, svečių kambariai ir kitos patalpos.  Blizgi  faktūra yra apibūdinama dideliais atvaizdais, tai yra labai stilingas lubų dizainas.  Įtempiamų lubų gaminimas su lakuotu paviršiumi yra rekomenduojamas patalpoms, kurių plotas yra nedidelis arba lubos yra labai aukštos, kadangi tai vizualiai padidins patalpą. Įtempiamos lubos tai yra idealus pasirinkimas jūsų namams.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *