2 procentai

2 procentai

2 procentaiAr tikrai visi žinome kur gi nukeliauja 2 procentai  mūsų mokesčių? Tikrai ne visi, todėl būtina pasirūpinti, kad jie būtų tinkamai panaudojami ir būtų skirti tokiai įmonei arba įstaigai, kuriai šių 2 procentų tikrai reikia, tai gali būti sporto mokykla, jūsų darbas, jūsų vaiko mokykla, o galbūt net vaikams, kurie  gyvena socialinės rizikos šeimose, neturi tinkamų gyvenimo sąlygų ir jiems yra reikalinga pagalba. Tokioje situacijoje jiems 2 procentai gali padėti ir jūs galite tapti tas asmuo, kuris prisidės prie jų geresnio gyvenimo. Žinoma,   atrodo, kad 2 procentai tai nėra didelė suma, tačiau kita vertus jei  ne  jūs vienas skirsite tokią pinigų sumą ji taps  tikrai reikšminga. Jūs  visi kartu mes galime padėti kitiems.  Yra būtina pasirūpinti savo mokesčiais, kadangi jie gali nukeliauti  ne ten kur reikia. Taigi pasirūpinkite 2 procentų mokesčiais ir padėkime  nuskriaustiems vaikams, kuriems yra reikalinga pagalba.  Tai yra jūsų pajamų mokestis, kuriuo jūs galite pasinaudoti.  Šie 2 procentai gali  likimo nuskriaustiems vaikams  padėti įsigyti šiltus rūbus, maisto, šilumą ir kitą reikiamą pagalbą.  Tai yra paprastesnis variantas ir jūs juo galite pasinaudoti arba galite užpildyti popierinį  prašymo variantą.

Jei jūs pasirinksite popierinę prašymo formą, tokiu  atveju vėliau jums ją reikės išsiųsti tam tikru adresu pateiktu adresu.  Kai jūs pildysite reikiamus dokumentus jūs turėsite žinoti savo telefoną, asmens kodą, vardą, pavardę ir  gyvenamąją vietą, bei mokestinius metus.  Be jokių abejonių skiriant 2 procentus paramos labai svarbu parašyti kokiai įmonei arba organizacijai juos skiriate, kadangi priešingu atveju  prašymas bus užpildytas neteisingai. Visi prašymai turi būti pateikiami iki gegužės 1 dienos, tai yra būtina įsiminti.  Jei jūs kažko nesupratote visada galite gauti reikiamą konsultaciją. Taigi kažkam padėti tikrai nėra sudėtinga, tereikia turėti noro ir nepatingėti tai padaryti. Kažkam net 2 procentai gali būti  tikra pagalba.

Taigi jau artėja laikotarpis kada reikia užpildyti savo paraiškas? O jūs vis dar nežinote kam skirsite savo 2 procentus? Mes puikiai žinome kam jums reikia skirti šiuos  procentus, jūs juos turite skirti mums, kadangi tai yra neįkainojama pagalba, tačiau šis sprendimas jokiu būdu neturi būti prievarta.  Jei jūs norite padėti kažkam kam  yra reikalinga pagalba  tokiu atveju 2 procentai turi būti skiriami dienos centrams.  Jei jūs  nepasinaudosite šia proga  jūsų 2 procentai bus paskirstyti pagal valstybės   norus ir jūs nežinosite kur gi nukeliavo  jūsų mokesčiai, tačiau tai yra jūsų pareiga. Būkite atsakingi ir pasinaudokite galimybe tinkamai paskirstyti savo mokesčius, kurie suteiks geresnį ir patogesnį gyvenimą vaikams.  2 procentai gali padėti dienos centrams įsigyti  būtinus daiktus. Žinoma, tai yra simbolinė suma, na bent jau jums taip atrodo, tačiau ji tikrai bus jaučiama, kadangi bus šilčiau ir jaukiau.  Jūs norite padėti? Tokiu atveju tiesiog negaiškite savo laiko, nemąstykite ir  paaukokite savo 2 procentus vaikams.  Tai yra brangūs 2 procentai, galbūt ne jums, tačiau kitiems tikrai.  Tai nėra mažai, juk tikėkimės į pagalbą ateis ir į kiti ir jau po metų tai bus visiškai nemaža suma, kuri ženkliai pagelbės. Paskubėkite pasirūpinti savo mokesčiais, kadangi jie gali pasirūpinti kitais ir jūs  padarysite gerą darbą, kurį atlikti yra pakankamai paprasta, jums tik reikia užpildyti visus reikiamus dokumentus, turėti visą informaciją ir  viskas bus teisėtai sutvarkyta.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *