Vestuvinė floristika

vestuvinė floristika

vestuvinė floristikaVestuvinė floristika šiais laikais yra labai gausi, aktuali ir nepakartojama. Jei jūs patikėsite  savo šventės floristinį dekoravimą mums jūs galėsite būti tikri, kad viskas praeis sklandžiai. Juk kiekvienos vestuvės tai visų pirma yra daug gėlių, jos yra visur, nuotakos puokštėje, jomis yra puošiamas automobilis, jomis puošiamas stalas  ir pokylių salė. Gėlės dovanoja gerą nuotaiką ir puikiai pabrėžia bendrą vestuvių atmosferą.

Vestuvinė floristika yra parenkama atskirai kiekvienam šventės etapui. Ypatingai svarbus yra stalo papuošimas gėlėmis. Iš pirmo žvilgsniai gali atrodyti labai paprastu darbu, pastatei vazą su gėlėmis ir štai jau viskas. Iš tiesų stalo papuošimas turi daugybė svarbių detalių. Jei kalbėtume apie estetinę  vestuvinės floristikos funkciją tokiu atveju žinoma, kad gėlės turi būti parenkamos pagal bendrą patalpos interjerą. Mūsų patyrę vestuvių floristai puikiai  žino savo darbą, todėl puikiai papuoš jūsų salę įvairiausiomis gėlių kompozicijomis.  Be estetikos taip pat yra svarbi ir funkcionali dalis. Kai yra puošiamas stalas labai svarbu atsižvelgti į kompozicijų dydį ir proporcijas, kadangi gėlės neturi trukdyti bendrauti žmonėms ir neturi nukreiti dėmesio nuo pagrindinės šventės priežasties ir maisto.  Taip yra nenaudojamos gėlės su aitriais kvapais.

Kaitra atliekama vestuvinė floristika nebūtinai turi būti naudojamos tik brangios gėlės. Lauko  ir egzotinių gėlių  kompozicija taip pat gali sukurti ypatingą nuotaiką. Vestuvinė floristika tai yra atvira erdvė vaizduotei, gali būti naudojamos  tiek jau paruoštos kompozicijos arba galima stalą papuošti įvairiausiais gėlių žiedlapiais ir biriomis gėlėmis. Specialistai, kurie puikiai išmano vestuvinę floristiką organizuos jūsų šventės papuošimą pačiame aukščiausiame lygyje. Stalo kompozicijos, kuriose yra naudojamos gėlės, žinoma yra svarbiausias akcentas, kai yra atliekamas  salės papuošimas.  Tačiau šiais darbais vestuvinė floristika nesibaigi. Kolonos, laiptai, įėjimai, sienos visi šie elementai įgauna visiškai naują prasmę, naują skambesį jei viskas bus tinkamai ir estetiškai papuošta gėlėmis. Salės papuošimas gali būti atliktas naudojant įvairiausias gėles  pagal tai kokio stiliaus bus nuotakos puokštė. Taip pat papuošimai gali būti pasirenkami priklausomai nuo metų laiko ir žinoma nuo pokylių salės interjero.

Svarbiausia, kad vestuvinė floristika  sukurtu tikrą šventės nuotaiką.  Vestuvinė floristika tai yra ne tik  kompozicijos ant stalų ir sienų. Gyvos gėlės vazonėliuose, kurios bus pastatytos visoje salėje  sukurs gaivumo ir jaukumo atmosferą.  O egzotiškos gėlės  puikiai pabrėš šventės svarbą. Taip pat yra neįmanoma apsieiti be gėlių jei jūs santuokos įteisinimas vyks ne metrikacijos įstaigoje. Vestuvinė floristika, baltos puokštės, kuris bus lengvos suteiks jūsų šventei romantikos ir pabrėš kokia svarbi yra jūsų šventė. Sėkmingai pasirinktos gėlių kompozicijos suteiks jūsų šventei žavesio ir elegancijos. Vestuvinė floristika neturi  tikslių numatytų taisyklių, tai yra vaizduotės išraiška, kadangi papuošimas gali būti atliekamas naudojant pačius įvairiausius stilius.  Tai bendras darbas, kurį atlieka tikri profesionalai ir jie stengiasi  dėl jūs, kad jūsų šventė taptų nepamirštama ne tik jums, tačiau ir jūsų svečiams. Mes norime pajusti jūsų šventės nuotaiką , pajusti ko jūs norite ir kaip turi būti  atliekama vestuvinė floristika. Būtent tokiu atveju vestuvinė floristika tampa ne tik paprastu mechaniniu procesu, o įkvėpimo rezultatu. Mūsų personalas į šį darbą žvelgia ypatingai atsakingai ir stengsis patenkinti visus jūsų poreikius.  Floristika tai yra neatskiriama bet kurios šventės dalis, kadangi gėlių kompozicijos visada išliks nepamirštamos, o jūsų vestuvinės nuotraukos bus tiesiog nepakartojamo. Vestuvinė floristika tai yra stilinga ir efektyvu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *