Tvorų tinklai – populiariausias pasirinkimas

namai Statyba Uncategorized

Ttvoros montavimasvorų tinklai šiuo metu yra pats populiariausias pasirinkimas. Taip yra todėl, kad jų kaina yra itin nedidelė, o suteikiamų privalumų daug: patvarumas, lengva priežiūra ir remontas, nesunkus tvoros montavimas, praktiškumas ir saugumas. Tokia tinklinė tvora puikiausiai atliks pagrindinę – apsaugos – funkciją, tačiau tuo pačiu, paskaičiavus visas reikalingas medžiagas bei tvoros montavimą, išliks atmintyje kaip taupiausiai įrengta tvora. Prie sutaupytos sumos galima prisidėti ir šeimininkui, pačiam ėmusis tvoros montavimo darbų. Žinoma, tai nėra kasdieninė ir gerai suprantama veikla, tačiau su profesionalų patarimais galima visai nesunkiai džiaugtis savo tverta tvora.

Priklausomai nuo paskirties, galite rinktis virinto tinklo tvorą, cinkuotos vielos tinklą, žalios vielos tinklą arba miškų ir magistralių tvoros tinklą. Tvorų tinklai tinka bet kokio klimato zonai, nes yra specialiai apdoroti cinku.

Akučių diametrą bei vielos storį galima rinktis pagal savo poreikius. Geriausia yra rinktis tvorą, kuri būtų padengta tam tikru sluoksniu (pavyzdžiui, cinku). Taip bus išlaikomas jos ilgaamžiškumas, nes tvora mažiau rūdys, bus gražesnė.

Tinklinės tvoros puikiai tinka lauko teritorijų aptvėrimui, kur estetinė funkcija nėra pagrindinis reikalavimas. Jos suteikia saugumą ir neriboja privatumo. Tokiomis tvoromis dažnai yra aptveriamos elektrinės, sodai, daržai, lauko gyvuliai, miškai ir kitos didesnės teritorijos. Tvoros tinklai tinka ir pramonės objektams ar mokykloms aptverti. Tvoros tinklas yra patogus tuo, kad galite suformuoti bet kokią aptvėrimo trajektoriją, o kitokios rūšies tvoros nepasižymi dideliu lankstumu.

Jei tinklinė tvora Jums yra reikalinga apsisaugojimui nuo laukinių žvėrių, apsauginei tvorai bus taikomi stipresnės struktūros tvoros parametrai. Šią tvorą reikės padengti didesniu cinko ar kitos dangos sluoksniu. Miškų – magistralių tvorų tinklai lengvai montuojami bei perkeliami, yra ilgaamžiai ir universalūs. Šių tvorų tinklų viršutinė ir apatinė viela yra pagrindinės tinklo vielos, todėl jos yra storesnės ir didesnės trūkimo jėgos.

Cinkuoto tinklo rulono ilgis – 15 metrų. Pinto žalios vielos tinklo rulono ilgis – 25 metrai.

Stulpai parduodami sukomplektuoti, t.y. į kainą įeina plastikinis stulpo kamštelis bei atitinkamas skaičius vielos laikiklių. Stulpai pagaminti iš plieninio apvalaus vamzdžio, padengti karštu cinku (minimalus cinko dangos storis –  80 mikronų) arba (ir) padengti norimos spalvos poliesterine danga (PVC).

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *