Terasų stiklinimas tai apsauga nuo kritulių

Uncategorized

Terasų stiklinimas

                      Sukurti ne tik gražią, tačiau ir funkcionalią terasą galima naudojant kelis įstiklinimo būdus. Tai gali būti terasų stiklinimas rėminis, klasikinis arba sieninis.  Vieno arba kito įstiklinimo būdo pasirinkimas priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų ir žinoma nuo jūsų sugalvoto dizaino. Ir žinoma kiekvienas iš šių variantų turi savo privalumuterasu stiklinimass ir trūkumus.  Rėminis terasų stiklinimas pasižymi aukštu šilumos sulaikymo lygiu ir nedidele atliekamų darbų kaina, tačiau šis įstiklinimo būdas padeda sukurti efektyvų eksterjerą.  Dalinis  stiklinimas yra  ekonomiškas ir paprasčiau naudojamas, o panoraminis jums suteiks galimybę mėgautis kaip atrodo jūsų teritorija iš bet kurios vietos.  Sieninis stiklinimas gali būti naudojamas  bet kuriame statinyje, net pačiuose sudėtingiausiuose. Toks  būdas suteiks galimybę sukurti šviesią ir tuo pačiu šiltą patalpą bet kuriuo metu laiku. Taip pat stiklinimo būdai gali būti derinami priklausomai nuo  jūsų poreikių.  Terasa tai yra praktiškai būtinas statinys, kuris yra statomas prie užmiesčio namo. Ji jums suteiks galimybę būti gryname ore esant bet kokiam orui ir jaustis maksimaliai patogiai, jums nereikės palikti namų ir tuo pačiu nereikės išsitepti kojų vaikštant veja.  Dažniausiai uždara būna tik veranda, tačiau šiuo metu vis dažniau tampa populiarus terasų stiklinimas.  Pastatyti tokią terasą nėra labai sudėtinga ir toks statinys bus naudingas, praktiškas ir ilgaamžiškas.

Kaip ir ką naudojant galima uždaryti terasą. Terasa tai yra tokia aikštelė, kuri turi medines atramas, ji yra pakelta virš žemės.  Tai gali būti atskiras  pastatas, tačiau dažniau ji yra statoma prie namo, šalia įėjimo. Kad terasoje jums būtų patogu net, kai laukė drėgna ir šalta tokiu atveju šią patalpą galima apsauguoti nuo oro užgaidų keliais būdais.  Terasų stiklinimas gali būti atliekamas naudojant berėminį stiklinimą. Tai yra vienas iš šiuolaikiškų ir pakankamai brangių variantų, dideli stiklo lapai yra tvirtinami prie terasos grindų ir lubų su specialių rėmų  ir metalinių rutuliukų pagalba, jos gali būti laisvai atidaromos ir gali judėti pagal liniją.  Toks stiklinimo būdas yra gaminamas naudojant labai tvirtą stiklą, todėl jis gali išlaikyti net labai stiprius pažeidimus.  Šis stiklinimo būdas nebus kliūtis  jūsų stebėjimo laukui ir nesumažins terasos apšvietimo lauką. Tačiau toks stiklinimas turi ir kitus privalumus.  Tačiau įsigyti tokius rėmus gali tikrai ne kiekvienas. Gali būti  atliekamas ir  daugiaprofilinis terasų stiklinimas. Uždara terasa aprūpinama šaltais arba apšildytais rėmais, kurie gali būti uždari arba pasukami.šiuo atveju galima kalbėti, kad terasa yra paverčiama tarsi į verandą, kadangi ji bus visiškai užtveriama nuo išorinių veiksnių.

Terasų stiklinimas gali būti atliekamas naudojant šaltąjį stiklinimą, kuris vykdomas naudojant aliuminio profilius, kurie nesulaiko šilumos, todėl tokia terasa galės būti naudojama tik šiltuoju metų laiku. Jei jūs norite savo terasą apsaugoti nuo vėjo, lietaus ir sniego žinoma  yra būtina atlikti  stiklinimą. Tai taps  vienu iš geriausių sprendimu, kurį jūs galite padaryti. Norint įstiklinti terasą gali būti naudojami ir polikarbonato lapai, kurie yra labai panašūs į stiklą, tačiau jis yra tvirtesnis, saugesnis ir tuo pačiu pigesnis. Tokiu būdu jūs galėsite apsaugoti savo terasą nuo  neigiamo gamtos poveikio. Terasos statyba tai nėr labai sudėtingas procesas ir labai dažnai jos yra statomos naudojant nuo namo statybų likusias medžiagas. Be to, jums  bus reikalingi ir stiklo paketai arba kita medžiaga, kad būtų apsaugota jūsų terasos erdvė.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *