Specializuotas maistas šunims

Gyvūnai Royal Canin maistas šunims

Royal Canin šunims

Royal Canin tai yra vienas iš žinomiausių prekybinių ženklų, kuris gamina kokybišką šunų ir kačių maistą.  Royal Canin šia veikla užsiima jau bene 50 metų.  Ir šiuo metu šis maistas  ne be priežasties užima lyderio pozicijas rinkoje. Reikia paminėti, kad  įmonės specialistai ne tik vysto maistą  skirtą šunims, tačiau taip pat gamina  gydomuosius pašarus, kurie yra  skirti tam tikros veislės šunims. Šiuo metu  Royal Canin yra parduodama 85 šalyse.  Nuolat plečiamas maisto asortimentas, naudojami naujausi mokslo pasiekimai, bei naujausios gamybos technologijos. Todėl šis  maistas  tapo rinkos lyderiu. Royal Canin šunims  skirtas maistas, kuris yra premium klasės. Tai yra subalansuota mityba įvairios veislės, amžiaus ir sveikatos būklės šunims.  Šį maistą savo šunims jau ne vienerius metus perka šunų šeimininkai. Be to, šį maistą jau senai įvertino ir rekomenduoja veterinarai ir profesionalūs šunų veisėjai. Tai yra Prancūzijos įmonės maistas skirtas šunims ir katėms, ji viena iš pirmųjų pradėjo gaminti tokį pašarą. Be to, Royal Canin tai yra pirmoji įmonė, kuri pradėjo gaminti pašarą pagal šuns veislę, amžių, svorį ir sveikatos būklę. Juk nuo šių savybių iš pirmo žvilgsnio priklauso šuns mitybos poreikiai. Todėl nuolat atsiranda naujas gaminamas Royal Canin šunims skirtas maistas, atsiranda specializuotas maistas. Sausas ir drėgnas maistas šunims gali būti perkamas internetinėse parduotuvėse, bei  įprastose parduotuvėse.

Royal Canin šunims skirtas maistas šiais laikais yra  siūlomas labai plačiu asortimentu, tai gali patenkinti kiekvieno pirkėjo poreikius. Galima įsigyti maistą, kuris bus skirtas įvairių veislių šunims, kadangi nuo veislės, kaip taisyklė, priklauso ir šuns svoris. Todėl šio gamintojo maistas yra skirtas stambių, vidutinių ir smulkių veislių šunims. Tarp Royal Canin produkcijos galima surasti ir tokį maistą, kuris buvo sukurtas specialiai vienai šunų veislei.  Be to, jūs galėsite pasirinkti maistą, kuris bus skirtas suaugusiems, pagyvenusiems ir jauniems šunims.  Priklausomai nuo jūsų gyvūno gyvenimo sąlygų jūs galėsite surasti pašarą, kuris  bus pritaikytas aktyviam ir žemo aktyvumo augintiniui.  Taip pat Royal Canin savo linijoje  turi kasdieninei mitybai pritaikytą pašarą. Mokymo pašarai, bei galima įsigyti  specializuota  gydomąjį maistą.  Visą šią produkciją jūs be galo lengvai galite įsigyti internetinėje  parduotuvėje ir palankiomis kainomis. Įsigyti jūsų šuniui tinkamą maistą dabar yra kaip niekada paprasta. kiekvienas produktas kataloge turi tinkamą aprašymą ir pateiktą nuotrauką, kuri yra geros  kokybės.

Jei jūsų šuniukas greitai auga ir vystosi tokiu atveju jam reikalingas įvairių vitaminų, mikroelementų, proteinų, riebalų ir daugybės kitų medžiagų kompleksas.  Priklausomai nuo to kokia yra jūsų šuns veislė, jos dydi, aktyvumas šis kompleksas labai stipriai keičiasi.  Juk labai sunku palyginti mažo šunelio poreikius su labradoro poreikiais. Didelių veislių šuneliai reikalauja didelio kiekio baltymų ir kalcio aktyviam skeleto ir raumenų masės augimui.  Smulkų veislių šuniukai nuo šių komponentų bus linkę į nutukimą. Royal Canin šunims skirtas maistas yra gaminamas atsižvelgiant į visas šias ypatybes. Suaugusiam šuniui  yra reikalingas šiek tiek kitoks racionas, nei šuneliui, kuris dar tik auga.  Šiuo  atveju labai svarbios energijos sąnaudos, veislė ir individualūs skirtumai. Kai kurių šunų veislių šeimininkams reikia labai  stipriai rūpins augintinių kailio būkle, kitų šunų šeiminiams reikia rūpintis  dantimis. Tačiau Royal Canin maistas  pilnai patenkins visus jūsų  augintinio ir jūsų poreikius. Šuo bus sveikas ir laimingas.

Daugiau informacijos rasite čia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *