Aukštos kokybės šuns guoliai

Gyvūnai Šuns guoliai

Šuns  guolis

                       Šiuolaikiniai  augintiniai tai yra visaverčiai šeimos nariai, todėl jam yra pritaikoma  atskira  vieta, kurioje  jie galės  pasijausti  ramiai ir pabūti vienatvėje.  Žinoma,  galima  leisti augintiniui  užimti jūsų   sofą  arba jūsų mėgstamą krėslą, tačiau  kur  kas patogesnis  yra  šuns  guolis. Iš tiesų  šis veiksmas turėtų  būti  atliekamas dar prieš  tai, kai jūsų namuose  atsiras  augintinis.  Guoliai būna patys įvairiausi, jie gali turėti  specialią formą, gali būti naudojami kartu  su krepšiais arba gali  būti plokšti ir dedami  ant grindų. Šuns guolis gali  skirtis savo dydžiu, forma ir minkštumu.  Kai jūs  pasirinksite  guolį savo  augintiniui jūs  turite  atsižvelgti į tai kokiomis savybėmis jie turi pasižymėti.  Nepamirškite, kad jūsų  šuniukas  artimiausiu laiku užaugs ir jam gali  būti reikalingas  didesnis  guolis.   Miegui  skirta  vieta jūsų  augintiniui  turi  būti pasirenkama dar prieš tai, kai jis  atsiras jūsų namuose.  Pasirinkite  bute tokį kampelį į kurį niekada nepatenka tiesioginiai saulės  spinduliai ir  ten nebūna jokių skersvėjų.  Guoliai jokiu  būdu negali  būti dedami  prieškambaryje  arba vonios kambaryje.  Tai visiškai neįmanomi variantai, cementinės grindys ir  plytelės bus  labai  vėsios  šuniukui.  Apskritai  augintiniui  visada labiau patinka  būti  arčiau šėmininko, todėl geriausias  sprendimas bus  jei šuo miegos  kambaryje arba šalia jo. Toje vietoje  kur jūs dažnai būnate.  Kalbant apie dydžius taip pat gali  būti keli variantai arba reikia   įsigyti  guolį išaugimui arba pirkti miegui  skirtą  vietą pagal tai kaip  auga  jūsų  augintinis.  Pirmuoju  atveju  verta  orientuotis į  šios  veislės suaugusio šuns ūgį. Svarbiausias kriterijus, kai  yra pasirenkamos  miegui  skirtos vietos, jos  turi  suteikti galimybę  jūsų šuniui miegoti  išsitiesus.

Patys paprasčiausi  ir pigiausi  variantai tai yra įsigyti pledą, kilimėlį, kuris  bus patiestas po šunimi.  Pats patogiausias yra šuns guolis  su šonais.  Jis gali sukurti maksimaliai patrauklią  atmosferą jūsų  augintinio poilsiui. Verta pasakyti, kad tokie  gaminiai  yra  labai  lengvai išrenkami ir valomi.  Medžiagos, kurias naudojant yra gaminami guoliai suteikia galimybę  juos   skalbti skalbimo mašinose, tai ženkliai palengvina priežiūros procesą.  Mažam šuniukui  skirtas guolis, kaip ir dideliam šuniui gali būti įvairios spalvos. Pavyzdžiui guolis gali  būti pasirenkamas pagal tai  koks  yra jūsų patalpos interjeras.  Atitinkamai  šuns guolis, kuris  yra tamsesnės spalvos yra praktiškesni, nei šviesūs. Tačiau iš tiesų  jūsų  augintiniui guolio spalva neturi jokios reikšmės, tai  jau yra  tik jūsų pasirinkimas.  Guolį paversti patogesniu galima  ant jo padedant  pagalvėlę, kuri bus  skirta jūsų šuneliui, kuri taip pat bus lengvai skalbiama.  Dažniausia, kai  yra gaminami guoliai yra  naudojamos tik kokybiškos medžiagos, pavyzdžiui, porolonas.  Yra kai kurie  guoliai, kurie  užpildomi grikių lukštais.  Be to, šiuolaikiniuose guoliuose praktiškai niekada nesiveisia blusos.

Visi  guoliai  skirti  šunims gali pasigirti labai  aukšta  kokybe. Jūs galėsite būti  tikri, kad šuns guolis nepraras savo puikios išvaizdos dar daug metų ir papuoš jūsų namus.   Sukurkite savo šuneliui  patogią  ir jaukią  atmosferą  miegui ir poilsiui.  Iš tiesų  šuns guolis tai  yra  jo sveikatos  garantija.  Galbūt jūsų  šuo iki šiol miega kur nors  ant kilimo, o galbūt  ant grindų.  Tačiau patogus  guolis  skirtas šuniui bus kur kas patogiau ir maloniau, o svarbiausia užtikrins  jūsų  augintinio  apsaugą nuo  peršalimo.  Šuns guolis yra  reikalingas įvairaus  amžiaus šunims, ypatingai šuniukas ir pagyvenusiems  šunims, kuriems patogumas  yra būtinas. Svarbiausia  atlikti tinkamą  pasirinkimą.

Daugiau informacijos rasite čia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *