Seksualūs naktinukai turi būti ne tik gražūs, bet ir patogūs

Apranga

Kiekviena mergina ir moteris nori jaustis geidžiama. Dieną dailiosios lyties atstoves puošia gražūs rūbai, aukštakulniai, makiažas, šukuosena, aksesuarai – kai viskas tobulai suderinta, o moteris – pasitempusi ir savimi pasitikinti, ji tiesiog spinduliuoja grožiu. Na o naktį? Nusirengiame, nusivalome makiažą, išsipiname plaukus ir liekame paprastos, niekuo neišskirtinės, o gražiai atrodyti norisi net ir miego metu, ypač jei šalia – dailus jaunikis. Jokiu būdu nevertėtų pamiršti, kad vyrai myli akimis ir mėgsta subtiliai pridengtą kūną, skatinantį fantazijas. Taigi pats metas atnaujinti ir savo miegui skirtų drabužėlių asortimentą.

Senas pižamas išmainome į seksualius naktinukus

naktiniai

Pirmasis žingsnis – atsikratyti dar iš vaikystės likusių flanelinių pižamų, marškinėlių su animacinių filmukų personažais, išsitampiusių senų plačių naktinių marškinių, su kuriais atrodote bent 10 metų vyresnės. Niekas ir nesako, kad miegoti reikia eiti pasidarius šukuoseną, makiažą bei manikiūrą, tačiau apsileisti ir miegoti su nuskalbtais marškinėliais taip pat nėra tikslo.

Renkantis apatinius drabužėlius svarbu, kad jie būtų ne tik gražūs, bet ir patogūs. Nors šiuolaikiniai seksualūs naktinukai dažniau siuvami iš dirbtinio pluošto audinių, el. parduotuvėse galite pasirinkti medvilninius, šilkinius ir iš kitų natūralių pluoštų pasiūtus arčiausiai kūno esančius drabužėlius. El. parduotuvėje http://www.legavenue.lt/ Jus pasitiks neįtikėtina prekių gausa: galėsite įsigyti tiek trumpų, tiek ir ilgų drabužėlių, skirtų miegui. Pačias išrankiausias ir reikliausias klientes nustebins raštų, spalvų gausa: galėsite rinktis gėlėtus, žirneliais puoštus, nėriniais ir kaspinėliais dekoruotus apatinius drabužėlius.

O kaipgi spalvos?

Nėra visuotinai priimtos taisyklės, kad seksualūs apatiniai turi būti vienos kurios nors spalvos, tačiau nuo seno pripažįstama, kad seksualiausios spalvos yra raudona bei juoda, nes pastarosios – ne tik paslaptingos, bet ir geidulingos, viliojančios. Taigi joks vyras negali atsispirti merginai, apsivilkusiai aptemptais raudonais ar juodais naktinukais. Taip pat naktinukai dažnai siuvami iš baltos spalvos audinių. Balta spalva simbolizuoja prabangą, tyrumą ir skaistumą. Tokios spalvos drabužėlių rasite ir el. parduotuvėje http://www.legavenue.lt/. Taip pat galėsite įsigyti seksualių drabužių-naktinukų, skirtų smagiems žaidimams lovoje – seselės ar padavėjos kostiumus primenančius miegui skirtus drabužius.

Ar egzistavo ir tebeegzistuoja apatinių drabužių mados?

Lietuvaitės nuo seno mėgo puoštis. Nors daugiau nei prieš šimtmetį stigo audinių ir populiariausia medžiaga buvo linas, tautietės sugebėdavo pasisiūti gražius miego drabužėlius, kepurėles, kurias dėvint nesusiveldavo vešlios auksinės garbanos. Lininiai drabužiai būdavo siuvinėjami dailiais raštais: augaliniais motyvais, gėlytėmis ir kt. Dėl jų miego drabužiai atrodydavo gražiai ir patraukliai.

Ir tik maždaug XX antrojoje pusėje miego aprangai imta skirti mažiau dėmesio: moterys pradėjo dirbti, joms reikėjo rūpintis šeima, gaminti valgį, tvarkyti namus, tad tokioms smulkmenoms, kaip miego drabužiai, liko vis mažiau laiko. Tikėtina, kad tarpukario moterų garderobe jau galėjo būti ir seksualūs naktiniai, netgi rankų darbo. Tai galime spręsti iš laikraščiuose ir žurnaluose atsiradusių reklamų, kviečiančių užsukti į drabužių parduotuvėles.

Taip pat yra duomenų, kad XIX amžiaus pabaigoje Vakarų Europos damos puošėsi labiau į sunkeles, nei į naktinius drabužius panašia apranga. Naktiniai marškiniai buvo labai ilgi, pūsti, gausiai siuvinėti, netgi blizgūs, siūti iš labai brangių aukštos kokybės medžiagų.

O štai penktajame – šeštajame XX amžiaus dešimtmetyje apatiniai drabužėliai imti gaminti masiškai, atsirado fabrikai. Mada tapo labiau prieinama ir darbininkų klasės atstovams: imti siūti paprastų modelių, sportinio stiliaus ir neutralių spalvų moteriški viršutiniai ir apatiniai drabužiai. Tiesa, kai kurių moterų spintose vis dar puikavosi seksualūs naktinukai, pasiūti iš plonyčio kokybiško šilko. Taip daugelio turtingesnių damų spintose buvo galima rasti dailius šilkinius chalatėlius. Drabužiams, kurie buvo arčiausiai kūno, skirta pakankamai daug dėmesio: moterys nenorėjo dėvėti bet ko ir bet kaip, rinkosi kokybiškų audinių apatinį garderobą.

Tačiau, bėgant metams ir gyvenimo tempui vis greitėjant, apatiniams drabužiams buvo skiriama vis mažiau dėmesio. Damos, kurios viešumoje pasirodydavo su itin brangiais drabužiais ir aksesuarais, namuose miegui rengdavosi bet kaip, pasiteisindamos, kad neva tokios aprangos niekas nemato ir puošti nėra prasmės. Naktiniai buvo iškeisti į plačius marškinėlius, šiltas pižamas, šortukus ir medvilninius marškinėlius ir kt. aprangą, kuri neatskleidė moters žavesio ir trapumo. Žinoma, visuomet buvo moterų, kurios dievino prabangą ir turėjo brangių, kokybiškų, labai žavių apatinių.

XX amžiaus pabaigoje – XXI amžiaus pradžioje ir laikais, kuriais mes gyvename, moterys trokšta, kad visi drabužėliai būtų praktiški ir lengvai prižiūrimi, kad jų nereikėtų skalbti rankomis ir lyginti, tad šilkas kaip ir iškrenta iš konteksto kaip nepraktiška medžiaga. Tačiau visuomet gražiai norinčios atrodyti moterys rado alternatyvą – nėriniuotus, seksualius naktinius, siuvamus iš patvarių, atsparių aukštesnei temperatūrai, glamžymuisi audinių, tokių kaip viskozė, elastanas, poliamidas ir kt. Šiandien jau įmanoma du zuikius nušauti vienu šūviu: ir atrodyti seksuliai, ir turėti praktišką miego garderobą. Štai ką mums davė naujosios technologijos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *