Royal canin sveikas maistas katėms

Uncategorized

Royal Canin katėms

 

Gyvūno gyvenimo kokybė ir gyvenimo trukmė priklauso tiesiogiai nuo to kokį maistą jis valgo . Royal Canin katėms savo sudėtyje turi ne tik visus reikiamus vitaminus ir mineralus, tačiau taip pat ir amino rūgštis, kurios yra būtina reikalingos tam, kad gyvūnas galėtų tinkamai vystytis.  Taip pat tokio maisto sudėtyje būtinai yra  gyvuliniai riebalai, baltymai, dehidratuotaskonservai katems vanduo, taip pat taurinas ir kitos rūgštys.  Royal Canin katėms  skirtas maistas yra visiškai natūralus ir savo sudėtyje neturi jokių nenatūralių priemaišų. Kadangi šis maistas yra visiškai subalansuotas, tokiu  atveju jūsų katei nereikės duoti jokių maisto papildų.  Kokių gi rūšių yra šis maistas?  Jis gali būti skirtas  katėms, kurios turi virškinamojo trakto sutrikimus, taip pat yra maistas, kuris neleidžia, kad pas kates atsirastu dantų akmenys. Be to, yra toks maistas, kuris neleidžia pas kates susidaryti pūkų kamuoliukams, yra gaminamas maistas mažai judančioms katėms. Dar viena  maisto katėms rūšis yra  alergijos nesukeliantis maistas, taip pat toks maistas, kuris pagerina kailio būklę.  Royal Canin gali būti skirtas katėms, kurios gyvena namuose, bei taip pat yra skirtos  sterilizuotoms katėms.

Royal Canin katėms taip pat gamina  atskirą maisto rūšį, kuri yra skirta Britų trumpaplaukiams katinams, Siamo katinams ir  sfinksams. Šio  maisto sudėtis yra pritaikyta būtent šių veislių katėms.  Maistas skirtas augančioms katėms savo sudėtyje turi specialius komponentus, kurie užtikrina nuolatinį svorio augimą ir kaulinių audinių tvirtėjimą.  Tuo tarpu nedideli maisto gabalėliai idealiai tinka mažo katinėlio nasrams.  Tam, kad jūsų augintis būtų sveikas labai svarbu pasirinkti labai kokybišką maistą.  Ir tai yra Royal Canin katėms.  Tai yra aukščiausios kokybės maistas, kuris taip pat gali  efektyviai padėti  gydyti šlapimo takų ligas arba gali būti naudojamas kaip profilaktinė priemonė. Tai žinoma nėra joks  gydomasis maistas, tačiau tai yra unikalus maistas, kuris parinktas pagal tam tikrus specialius gyvūno poreikius.  Tokį maistą yra rekomenduojama  duoti katėms, kurios yra vyresnės nei metų.  Jei jūsų augintinis yra pagyvenęs tokiu atveju geriau jį maitinti Royal Canin urinar maistu. Katės su malonumu valgys tokį maistą, kadangi jis iš tiesų yra skanus, bei tuo pačiu gaus  pilnavertį ir subalansuotą maistą. Tai padės išvengti akmenų šlapimo takuose atsiradimą.

Speciali tokia Royal Canin katėms maisto sudėtis yra  grūdų kultūros, žuvų taukai, įvairūs vitaminai, mėsa, ryžiai, tam tikri mikroelementai, paukštiena, ląsteliena, kiaušinių milteliai, gyvuliniai baltymai ir kiti naudingi komponentai.  Sudėtis yra maksimaliai subalansuota, todėl veterinarai pataria gyvūną maitinti šiuo maistu. Royal Canin maistas iš tiesų negali  būti  sulyginamas su jokiu kitu, kadangi jis savo kokybe labai skiriasi nuo kitų prekinių ženklų gaminamo maisto. Royal Canin katėms  jų nenuskriaudė savo dėmesiu ir žinoma rūpesčiu. Patiems mažiausiems kačiukams galima pirkti pieno miltelius, ypatingos konsistencijos maistą katėms, kurios ruošiasi tapti mamomis. Ir galima įsigyti net  tokį maistą, kuris yra  skirtas labai judriems ir aktyviems  katinams. Žinoma, viena iš svarbiausių maisto linijų, kuri yra gaminama katėms, tai  gydomieji pašarai, kurie padeda, o kartais ir visiškai pašalina  gydomųjų preparatų vartojimą. Toks maistas gali padėti kovoti su katės nutukimu, diabetu,alergija ir įvairiais kitais negalavimais, bei gali būti puiki profilaktinė priemonė.  Kai jūs savo augintiniui  pirksite tokį maistą jūs žinosite, kad  jūsų auginis visada  bus  sotus, judrus ir sveikas.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *