Pūkinės pagalvės neįkainojamiems sapnams

Uncategorized

Miegas ir sapnai yra du neatsiejami dalykai. Geras miegas kartais būna svarbiau už viską, tad didelys dėmesys skiriamas miegamojo aplinkai. Kitaip sakant, reikia patogios lovos geru čiužiniu ir geros pūkinės pagalvės. Tada garantuoti gražūs sapnai. Vargiai susapnuosite košmarą, jei esate įsitaisę patogiai ir net nesivartote per visą naktį, ar bent to nejaučiate miegodami.pagalve

Ko reikia geram miegui? Kai kurie žmonės įsitikinę, kad tą naktį, kai daug sapnuojame, miego kokybė yra prastesnė, o kai neprisimename ar apskritai sapnavome tąnakt, vadinasi, miegas buvo puikus. Puikus miegas yra puikus receptas dieną jaustis žvaliai. Būdami energingi, pailsėję galime kalnus nuversti tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

Vienas svarbus momentas yra tas, kad miego metu žmogus reguliariai būdrauja, tai reiškia, kad nėra taip, jog žmogus visą naktį ištisai miega giliai, net jei pabunda išsimiegojęs. Tai tiesiog yra faktas, kad žadintuvas statomas tuo metu, kada būna būdravimas, todėl atsikelti yra lengviau. Jei būtų keliamasi kiek vėliau ar anksčiau, tai keltis būtų sunku ir net pūkinės pagalvės čia nepadėtų.

Kalbant apie smagumus, tai ar esate girdėję apie tokią viešą atrakciją kaip „pagalvių mūsšis“, kuri organizuojama atviroje miesto aikštėje vieną kartą per metus? Tai fantastiška proga vėl pasijausti vaikais, prisiminti tas dienas, kai pagalvių mūšiai vykdavo miegamajame su broliu ar sese, kai darbuvome maži. Tokių prisiminimų atgaivinimui puikiai tinka pūkinės pagalvės. Gavus „smūgį“ iš tokios minkštos pagalvės niekaip nesusižeisime, tačiau tikrai pagausime azarta vožtelti pagalve kaltininkui atgalios. O jei dar šio linksmojo mūšio metu ir plunksnos pasipila į orą iš pagalvių, kurios kenčia dėl linksmybių, tai pasidaro tuo metu dar linksmiau. Tarsi vasarą snigtų! Tik toks baltas ir būkuotas „sniegas“ visai neatgaivina, bet tikrai pagimdo šypseną ne vieno atrakcijos dalyvio veide. Pūkinės pagalvė šioje situacijoje yra nepamainomas „karo“ įrankis. Tik kam kariauti, kai daug maloniau pagalves naudoti pagal paskirtį?

Pūkinės pagalvės yra nei per daug minkštos, nei per daug kietos. Galva ir kaklas gauna patogią padėti ir rytais neskauda sprando, nugaros kaip kad būna dėl nepatogios pagalvės. Skundų dėl pūkinės pagalvės apskritai retai kada išgirsi, nes ant pūkinės pagalvės gerai išsimiega tiek mokyklinio amžiaus vaikas, tiek jo tėvai ar seneliai. Pūkinės pagalvės gali būti naudojamo praktiškai bet kokio amžiaus žmogaus. Tik kūdikiams, va, reikalingas kitoks inventorius miegui, o visi kiti ant pūkinės pagalvės miegos kaip ant debesies sapnų karalystėje, lengvai sklęsdami maloniais sapnų vaizdais. Sapnuoti iš tiesų nuostabu, nes sapne retai kada suvokiame, kad tai sapnas, manome, kad viskas tikra, jaučia įvairias emocijas, patiriame nuotykius. Po to nuskamba koks negailestingas žadintuvas ir mus pažadina iš sapno veiksmo įkarštyje. Taip ir nesužinome, kuo istorija sapne būtų pasibaigusi, o taip įdomu buvo ssapne! Gaila, bet jau kai laikas keltis, tai laikas. Atgal į sapną grįžti jau nepavyks, net jei žadintuvą ignoruotume ir veėl užmigtume. Tad kokia prasmė toliau miegoti? Juk jei buvome nustatę žadintuvą, vadinasi, buvome numatę kažkokių reikalų, dėl kurių buvo verta keltis anksti. Tai į tuos reikalus ir reikia koncentruotis, jie turi būti motyvacija keltis iš lovos ir bėgti iš sapnų atgal į realybę. O jums pūkinės pagalvės ar patogios kurti naujiems ir naujiems sapnams?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *